RE: Koliko vam je godina? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Statistika RR



Poruka


Hannica -> RE: Koliko vam je godina? (20.12.2013 13:06:55)


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ja sinoć na slavi i neki momak komentariše kako je bio na nekoj svadbi, pa igrao sa nekim babama. I pitam ja koliko babe imaju, kaže ma preko 30[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]

[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]




Merylin -> RE: Koliko vam je godina? (20.12.2013 13:09:48)


IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: Merylin

I ja i muž 23[sm=smiley9.gif] [sm=smiley1.gif]

Vi ste među najmlađim, čini mi se.


Hahaha, koliko sam uspjela upratiti ostale postove, i ja to mislim [sm=smiley36.gif]




mishkica -> RE: Koliko vam je godina? (20.12.2013 13:10:35)


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ja sinoć na slavi i neki momak komentariše kako je bio na nekoj svadbi, pa igrao sa nekim babama. I pitam ja koliko babe imaju, kaže ma preko 30[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]

[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]ma to neki 18-snjak




sara09 -> RE: Koliko vam je godina? (20.12.2013 13:13:06)


IZVORNA PORUKA: mishkica


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ja sinoć na slavi i neki momak komentariše kako je bio na nekoj svadbi, pa igrao sa nekim babama. I pitam ja koliko babe imaju, kaže ma preko 30[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]

[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]ma to neki 18-snjak

znaci za 4 god. baba,a je se osjecam sve zenstvenije[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Lejla Ka -> RE: Koliko vam je godina? (20.12.2013 13:19:30)


IZVORNA PORUKA: anitaa

hajde i nekako što se osjećam kao dam imam (bar par) godina manje, nego što se nekad i zaboravim (češće pogledati u ogledalo, dokumente ili šta li već)...neki dan na nekoj obuci kažem kolegi : "vidi sve mlađarija, samo u prvom redu dvije starije žene", kad ono kasnije puf - obje mlađe od mene)


I meni zbog ovoga bude često neprijatno. Ja sebe očito percipiram dosta mlađe nego što izgledam realno [sm=jezicek.gif] I onda često ljude za koje poslije saznam da nisu puno, nisu nikako, pa i da su mlađi počinjem persirati i obraćati im se sa onim nekim dužnim poštovanjem prema starijim osobama [sm=jezicek.gif]




Lejla Ka -> RE: Koliko vam je godina? (20.12.2013 13:21:51)


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ja sinoć na slavi i neki momak komentariše kako je bio na nekoj svadbi, pa igrao sa nekim babama. I pitam ja koliko babe imaju, kaže ma preko 30[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]

[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]


Pa i 65 je preko 30 [sm=jezicek.gif]




Medić* -> RE: Koliko vam je godina? (20.12.2013 13:30:55)


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ja sinoć na slavi i neki momak komentariše kako je bio na nekoj svadbi, pa igrao sa nekim babama. I pitam ja koliko babe imaju, kaže ma preko 30[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]

[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]


Pa i 65 je preko 30 [sm=jezicek.gif]


pa mogo je rec preko 50-60 [sm=smiley36.gif]




ladyblue RR -> RE: Koliko vam je godina? (20.12.2013 13:31:25)


IZVORNA PORUKA: Merylin

I ja i muž 23[sm=smiley9.gif][sm=smiley1.gif]


pa šta vam se desilo pa se odlučiste za brak tako mali (namjerno ne kažem mladi)?!
nisu vam dali da idete na more sami, šta li?! [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




madam x -> RE: Koliko vam je godina? (20.12.2013 13:32:39)


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: anitaa

hajde i nekako što se osjećam kao dam imam (bar par) godina manje, nego što se nekad i zaboravim (češće pogledati u ogledalo, dokumente ili šta li već)...neki dan na nekoj obuci kažem kolegi : "vidi sve mlađarija, samo u prvom redu dvije starije žene", kad ono kasnije puf - obje mlađe od mene)


I meni zbog ovoga bude često neprijatno. Ja sebe očito percipiram dosta mlađe nego što izgledam realno [sm=jezicek.gif] I onda često ljude za koje poslije saznam da nisu puno, nisu nikako, pa i da su mlađi počinjem persirati i obraćati im se sa onim nekim dužnim poštovanjem prema starijim osobama [sm=jezicek.gif]


Jednu gospođu sam smatrala starijom od sebe, već dugo godina ...a on a meni neki dan reče, nešto u priči, znate vi to, niste vi puno stariji od mene[sm=hudicek1.gif]
Nije meni što sam ja starija, nego što ona to misli[sm=jezicek.gif]




Merylin -> RE: Koliko vam je godina? (20.12.2013 13:34:14)

Ostali smo trudni[sm=smiley1.gif]




mishkica -> RE: Koliko vam je godina? (20.12.2013 13:41:34)


IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: Merylin

I ja i muž 23[sm=smiley9.gif][sm=smiley1.gif]


pa šta vam se desilo pa se odlučiste za brak tako mali (namjerno ne kažem mladi)?!
nisu vam dali da idete na more sami, šta li?! [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




sunce27 -> RE: Koliko vam je godina? (20.12.2013 13:49:04)

Ja 30 MM 36




canim -> RE: Koliko vam je godina? (20.12.2013 13:52:15)


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ja sinoć na slavi i neki momak komentariše kako je bio na nekoj svadbi, pa igrao sa nekim babama. I pitam ja koliko babe imaju, kaže ma preko 30[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]

[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]


Pa i 65 je preko 30 [sm=jezicek.gif]


pa mogo je rec preko 50-60 [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




EEDITH -> RE: Koliko vam je godina? (20.12.2013 13:56:11)

zar nije naslov -koliko vam je godina,a ne koliko je godina tm




2strawberry -> RE: Koliko vam je godina? (20.12.2013 13:59:04)

Ja imam 25, i poslije poroda bila sam najstarija u sobi na porodiljnom, samnom su lezaje djevojke(djevojcice) 92 i 95 godiste. Kad sam se ja frapirala na tu cinjenicu, rekli su mi nije to tako strasno, cesto imaju porodilje i mladje 96, pa cak i 97 godiste [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]... A ja se osjecala pravo mladom za [sm=duda.gif]




Vanne -> RE: Koliko vam je godina? (20.12.2013 14:44:32)

Ja 23 i moj muz takodje 23 ....
Za nepuni mjesec punim 24 [sm=smiley1.gif]




Merylin -> RE: Koliko vam je godina? (20.12.2013 14:58:11)


IZVORNA PORUKA: mishkica


IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: Merylin

I ja i muž 23[sm=smiley9.gif][sm=smiley1.gif]


pa šta vam se desilo pa se odlučiste za brak tako mali (namjerno ne kažem mladi)?!
nisu vam dali da idete na more sami, šta li?! [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Godine nisu presudne za brak, kao ni zabrane, ograničenja i slično. Najčešće je ljubav ključna. Nama se desila neplanirana trudnoća koja je ubrzala naše planove za par mjeseci, ali nam je predivno.[sm=smiley1.gif]
Uostalom, tema su naše godine, a ne razlozi stupanja u brak[sm=smiley2.gif]




animagical -> RE: Koliko vam je godina? (20.12.2013 15:31:23)


IZVORNA PORUKA: Merylin


IZVORNA PORUKA: mishkica


IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: Merylin

I ja i muž 23[sm=smiley9.gif][sm=smiley1.gif]


pa šta vam se desilo pa se odlučiste za brak tako mali (namjerno ne kažem mladi)?!
nisu vam dali da idete na more sami, šta li?! [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Godine nisu presudne za brak, kao ni zabrane, ograničenja i slično. Najčešće je ljubav ključna. Nama se desila neplanirana trudnoća koja je ubrzala naše planove za par mjeseci, ali nam je predivno.[sm=smiley1.gif]
Uostalom, tema su naše godine, a ne razlozi stupanja u brak[sm=smiley2.gif]


lb se sali, sta se objasnjavas [sm=smiley36.gif]




Merylin -> RE: Koliko vam je godina? (20.12.2013 15:37:15)

ha ha ha.




veeseelaa -> RE: Koliko vam je godina? (22.12.2013 12:14:50)

IZVORNA PORUKA: 2strawberry

Ja imam 25, i poslije poroda bila sam najstarija u sobi na porodiljnom, samnom su lezaje djevojke(djevojcice) 92 i 95 godiste. Kad sam se ja frapirala na tu cinjenicu, rekli su mi nije to tako strasno, cesto imaju porodilje i mladje 96, pa cak i 97 godiste [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]... A ja se osjecala pravo mladom za [sm=duda.gif]



i meni je ovo bilo čudno
mislim da sam i ja bila najstarija medju njima
no ne bi se mijenjala, ima duh ko da mi je 20 :D




malenaa -> RE: Koliko vam je godina? (22.12.2013 12:59:16)

Ah ja 27 .. abd majka troje djece kad napunim 28. Inshallah :))




koka i po -> RE: Koliko vam je godina? (2.1.2014 18:22:20)


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ja sinoć na slavi i neki momak komentariše kako je bio na nekoj svadbi, pa igrao sa nekim babama. I pitam ja koliko babe imaju, kaže ma preko 30[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]

[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]



ma nije on te babe dobro pogledao [sm=smiley36.gif]
ili nije bio sa pravim "babama"[sm=smiley36.gif]




koka i po -> RE: Koliko vam je godina? (2.1.2014 18:26:01)


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: anitaa

hajde i nekako što se osjećam kao dam imam (bar par) godina manje, nego što se nekad i zaboravim (češće pogledati u ogledalo, dokumente ili šta li već)...neki dan na nekoj obuci kažem kolegi : "vidi sve mlađarija, samo u prvom redu dvije starije žene", kad ono kasnije puf - obje mlađe od mene)


I meni zbog ovoga bude često neprijatno. Ja sebe očito percipiram dosta mlađe nego što izgledam realno [sm=jezicek.gif] I onda često ljude za koje poslije saznam da nisu puno, nisu nikako, pa i da su mlađi počinjem persirati i obraćati im se sa onim nekim dužnim poštovanjem prema starijim osobama [sm=jezicek.gif]




potpisala bih obje[sm=smiley1.gif]
ko zna ..mozda smo mi ta evergreen generacija[sm=smiley36.gif]




MicoTico -> RE: Koliko vam je godina? (2.1.2014 18:31:49)

A mene nervira što izgledam mlađe, niko me ozbiljno ne shvata[sm=smiley36.gif]
I niko me ne persira, čak ni puno mlađi od mene. I prodavačice u radnjama mi se obraćaju sa : Izvoli, dušice" kao da imam 13 g, a hebeš sve ako nisu mlađe od mene. Nikad mi se niko nije obratio sa "Gospođo", a g-đa sam skoro 10 godina[sm=jezicek.gif]




koka i po -> RE: Koliko vam je godina? (2.1.2014 18:34:21)

ja opet zamolim da me ne persiraju[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>