Pomoć za malog dječaka. (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Humanitarnost



Poruka


ElmaB -> Pomoć za malog dječaka. (18.3.2013 19:51:43)

Ovo se dešava u centru Sarajeva. Porodica koja svog malog sina nema čime nahraniti. Strašno! :(

http://www.klix.ba/vijesti/humanitarne-akcije/roditelji-18-mjesecnog-enesa-hrane-vodom-i-brasnom/130318081#1




mamaibabo -> RE: Pomoć za malog dječaka. (18.3.2013 21:43:08)

o Boze idem gore oah ovaj vikend ako Bog da dusa draga tao je masAllah sladak[sm=smiley6.gif]




lepetetka -> RE: Pomoć za malog dječaka. (18.3.2013 21:57:04)

ovo je pretužno [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
duša draga,..nemam riječi,..da dijete nema ni hljeba [sm=smiley19.gif]




mayra -> RE: Pomoć za malog dječaka. (18.3.2013 22:06:11)

Ja ako Bog da sutra idem gore, vec sam se cula sa zenom, pa cu vidjeti sta je najpotrebnije, pa cu vam javiti.
Ja nemogu da vjerujem da se ovo dešava bilo gdje, nijedno dijete ne zasluzuje ovakav zivot, isplakala sam se ko kisna godina, moj Danin je kao on [sm=smiley19.gif]




bambi1 -> RE: Pomoć za malog dječaka. (19.3.2013 10:36:26)

Ja sam organizovala garderobicu za ovog djecaka jer su mi rekli da ni to nemaju, prijateljice i ja smo skupile dosta garderobe tako da toga ne treba vise. Iz udruzenja pomozi.ba su mi rekli da najvise treba hrane za dijete, i da sad skupljaju pare da im naprave bar kupatilo jer je to neophodno




mamaibabo -> RE: Pomoć za malog dječaka. (19.3.2013 12:58:08)

ja nazalost nemogu prije vikenda nmam ni djete kome ostaviti a bibi nam kod babana,tako a moram cekati vikend i vec sam kupila hrane za djete jos da kupim mlijeko ,brasno ,i hemije ako Bog da [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




mayra -> RE: Pomoć za malog dječaka. (19.3.2013 20:23:00)

Ja sam danas bila kod njih. Ljudi to je tuga Božija, ljudi mi kažu da su naložili a unutra je i dalje jako hladno. Ja sam odnijela nesto malo hrane, garderobe, dali nesto para da se kupi ogrjeva. Istina, njima je najpotrebnija hrana za dječaka, vidjela sam da imaju hrpu petit keksa, tako da je mlijeko najpotrebnije. [sm=smiley13.gif]




bambi1 -> RE: Pomoć za malog dječaka. (20.3.2013 9:05:27)

Ja danas nosim 5 velikih kesa garderobe za djecaka, ima tu svega i za ovo vrijeme i za ljeto ia za dogodine da ima sta obuci :) Nakupovala sam dosta cokolina, keksolina i sl, ona velika pakovanja. Uzecu jos mlijeka. Ne znam ima li neko info za pelene, koji broj i treba li toga? Mozda ne bi bilo lose odnjeti i tutu ? Sta mislite?




mayra -> RE: Pomoć za malog dječaka. (20.3.2013 10:09:49)

po mojoj procjeni dijete nosi broj 4 pelene, a i meni je pala tuta na pamet, nebi bilo na odmet. ja sam zenu pitala treba li njoj sta od garderobe, kaze njoj najvise trebaju hlace, jer nema, fazon je u tome da sam ja deblja pa ako ima neko da nosi broj 38, a da ima viska da ponese. U principu ona jadna samo ponavlja da je hrana najpotrebnija za dijete.




gvendolina -> RE: Pomoć za malog dječaka. (22.3.2013 10:43:28)

mayra znas li mozda koji broj obuce djecak nosi?




mayra -> RE: Pomoć za malog dječaka. (22.3.2013 10:54:11)

ja sam mu odnijela jedne pape 21 i mogu mu.




gvendolina -> RE: Pomoć za malog dječaka. (22.3.2013 14:41:27)


IZVORNA PORUKA: mayra

ja sam mu odnijela jedne pape 21 i mogu mu.



hvala ti draga [sm=smiley1.gif]




bambi1 -> RE: Pomoć za malog dječaka. (25.3.2013 8:29:45)


IZVORNA PORUKA: mayra

po mojoj procjeni dijete nosi broj 4 pelene, a i meni je pala tuta na pamet, nebi bilo na odmet. ja sam zenu pitala treba li njoj sta od garderobe, kaze njoj najvise trebaju hlace, jer nema, fazon je u tome da sam ja deblja pa ako ima neko da nosi broj 38, a da ima viska da ponese. U principu ona jadna samo ponavlja da je hrana najpotrebnija za dijete.



Imam ja hlace 38, hvala ti sto si javila , odnjecu ja




Stranica: [1]