Pomoc za Brkovic Eldina (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Humanitarnost



Poruka


bebacha -> Pomoc za Brkovic Eldina (20.3.2013 8:24:12)

DRage moje forumasice ja sam svjesna koliko je vise svakom preko glave ovakvi apela za pomoc i da je jako tako pomoci svakom.Znam da nijedna od vas nema nekakve veze s ovom momkom,cak ni jednom nije ni sugradjanin.Al ja znam da cete vi pomoc koliko mozete.Ovaj momak je do prije 15 dana imam potpuno normalan zivot a danas lezi u krevet i nezna koliko ce jos zivjet.Tog dana je otisao na pologanje testova za vozacki ispit(koji je jakoo zelio polozit)i jednostavno mu pozlilo,nakon dva dana uslijedila je teska dijagnoza.
Drage moje mozemol pomoci ovom mladicu da opet zivi normalan zivot i slijedi svoje snove,nemojmo dozvoliti da jos jedni roditelji izgube dijete zbog toga sto nemaju novca[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]

[img]http://www.dodaj.rs/f/3M/ji/1FyQQGV5/208953102006957480569701.jpg[/img]




Maya_K -> RE: Pomoc za Brkovic Eldina (20.3.2013 8:39:10)

draga bebacha, hvala ti što si pokrenula ovu akciju.
Taj momak je moj komšija i stvarno je pretužno to što se desilo, nedao Bog nikom da osvane na tom plakatu i da mu treba pola mil [sm=smiley19.gif]
[sm=smiley19.gif]
Svi smo u šoku, jer kao što i sama reče, do jučer je imao normalan život (taman se zaposlio), mislim i da čitav život crkneš radeći nemožeš skupiti toliko novaca, a kamoli što one trebaju u što kraćem roku [sm=smiley19.gif]
Ja ću vidjeti u svojoj firmi da pokušam nešto skupiti od nas radnika, pa ću vidjeti i s direktorom da mu nešto uplati.

Ako ikako mogu pomoći, samo recite, pretužno [sm=smiley19.gif]




Medić* -> RE: Pomoc za Brkovic Eldina (20.3.2013 8:43:41)

Pretuzno. Kako se samo zivot moze preokrenuti za tili cas :(((
Neka im je dragi Bog na pomoci.
Tu sam sa svojim skromnim doprinosom, kamen po kamen palaca.




bebacha -> RE: Pomoc za Brkovic Eldina (20.3.2013 8:48:24)


IZVORNA PORUKA: Maya_K

draga bebacha, hvala ti što si pokrenula ovu akciju.
Taj momak je moj komšija i stvarno je pretužno to što se desilo, nedao Bog nikom da osvane na tom plakatu i da mu treba pola mil [sm=smiley19.gif]
[sm=smiley19.gif]
Svi smo u šoku, jer kao što i sama reče, do jučer je imao normalan život (taman se zaposlio), mislim i da čitav život crkneš radeći nemožeš skupiti toliko novaca, a kamoli što one trebaju u što kraćem roku [sm=smiley19.gif]
Ja ću vidjeti u svojoj firmi da pokušam nešto skupiti od nas radnika, pa ću vidjeti i s direktorom da mu nešto uplati.

Ako ikako mogu pomoći, samo recite, pretužno [sm=smiley19.gif]


znaci znas ga i upoznata si sa svime
njegovi roditelji su jako dobri prijatelji sa mojim svekrom i svekrom,svekar je ukljucen u sve to tako da sam upoznata sa svim
bas juce sam sjedila sa roditeljima njegovim,boji bol i tuga u ocima a u isto vrijeme i neka nada.bas tesko
ja cu uradit sve sto mognem na svojoj opstini a i ovdje,dok vidim koliko su zene zainteresivane
hvala i tebi sto se trudis




bebacha -> RE: Pomoc za Brkovic Eldina (20.3.2013 8:49:11)


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Pretuzno. Kako se samo zivot moze preokrenuti za tili cas :(((
Neka im je dragi Bog na pomoci.
Tu sam sa svojim skromnim doprinosom, kamen po kamen palaca.


hvala
malo pomalo i skupit ce se bas nesto
nazalost nemozte se racunat na one koji bi mogli puno dat




Maya_K -> RE: Pomoc za Brkovic Eldina (20.3.2013 9:15:56)

da znam ih, roditelji su mu stvarno divni ljudi, koji se stvarno trude u životu, ali jb [sm=hudicek1.gif] situacija grozna kad si zdrav, a kamoli kad se nešto ovako desi...
da čovjek zna šta ga čeka iza ugla...[sm=smiley19.gif][sm=hudicek1.gif][sm=smiley13.gif]

stvarno pre pretužno

a dobro reče, ovi što bi mogli dati puno, nažlost neće ni da pogledaju [sm=smiley13.gif]

Bože dragi samo zdravlja....

Ja mu rodetelje nisam uspjela još vidjeti i posjetiti, mm je išao, a nemogu ni zamisliti šta im prolazi glavom.[sm=smiley13.gif]






bebacha -> RE: Pomoc za Brkovic Eldina (20.3.2013 9:21:50)

juce bili ovako,dolazi nesto da im svekar auto pregleda pa otisli u sarajevo
divni ljudi koji se cjeli zivot moraju borit za nesto i sad ovo[sm=smiley19.gif]
imas pp




bebacha -> RE: Pomoc za Brkovic Eldina (21.3.2013 17:50:54)

Samo da podignem stranicu
Molim vas zene da uradimo nesto,vrijeme tece a svaka sekunda je njemu dragocjena kao i svaka KM




Maya_K -> RE: Pomoc za Brkovic Eldina (25.3.2013 14:05:40)

samo da podignem temu
Molim Vas, makar nazovite na humanitarni broj
[b]090/ 292- 053.





Maya_K -> RE: Pomoc za Brkovic Eldina (25.3.2013 14:07:37)

Ovo je broj za Bh telecom, M tel se čeka,

Negdje piše da se daruje 2Km negdje 3 KM, molim Vas svi koji ste pretplatnici, nazovite.




Maya_K -> RE: Pomoc za Brkovic Eldina (25.3.2013 14:08:25)

evo link za njegov apel

ako ima netko iz INO da je voljan uplatiti

https://www.facebook.com/pages/Apel-za-pomoc-Eldinu-Brkovicu/484948341561011?ref=ts&fref=ts




hanabanana -> RE: Pomoc za Brkovic Eldina (8.4.2013 10:23:37)

Eldina ne znam, ali je mog rodnog grada.

Nadam se da će se uspjeti skupiti iznos potreba za dalje liječenje.




bebacha -> RE: Pomoc za Brkovic Eldina (8.4.2013 10:36:30)


IZVORNA PORUKA: Maya_K

Ovo je broj za Bh telecom, M tel se čeka,

Negdje piše da se daruje 2Km negdje 3 KM, molim Vas svi koji ste pretplatnici, nazovite.


3KM se daruje




bebacha -> RE: Pomoc za Brkovic Eldina (8.4.2013 10:37:56)

Vrijeme tece i treba jos dosta para
Eldin je juce malo izasao iz bolnice pa je dan proveo s rodieljima.sinoc smo se cula malo preko skype-a
ja opet apel na sve koji mogu da pomogne




Visnja RR -> RE: Pomoc za Brkovic Eldina (8.4.2013 22:33:59)

sa RR BB imamo 40 km koje ću sutra uplatiti na navedeni ŽR




bebacha -> RE: Pomoc za Brkovic Eldina (10.4.2013 7:54:08)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

sa RR BB imamo 40 km koje ću sutra uplatiti na navedeni ŽR


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Stranica: [1]