singular (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Djeca



Poruka


aldi -> singular (26.3.2013 11:07:30)

Imam djevojčicu od 4 godine kojoj je konstatovan 3 stupanj alergije na grinje i uključen joj je Singular. Međutim, dešava se da danima neprestalno kašlje, evo već 10 dana kašlje grozno, šlajmasto. Vodila sam je doktoru i kažu da je grlo ok, da na plućima nema ništa ali jadnicu smori taj kažalj [sm=smiley19.gif]. Idemo i na te redove preglede kod pulmologa. Šta da radim?




Ben 10 -> RE: singular (26.3.2013 11:22:28)

Kako?Kada? Gdje kaslje ,jeli u sobi kada spava ,da joj nesto ne izaziva kasalj ,jer je alergicna na grinje.

procitaj temu alergije ,imamo dosta iskustva.




aldi -> RE: singular (26.3.2013 11:35:48)

ma vjeruj da nekako nema pravila gdje kašlje. Sad cu pregledati tu temu. ma izbacila sam i ćilim i storu i plišane igračke




manfri -> RE: singular (28.3.2013 19:17:20)

Aldi a da probas sa sirupom od lovorova lista ? Mom malcu koji inace ima opstruktivni bronhitis je mnogo pomogao inace bi "razgulio" pluca od kaslja. Onog bespotrebnog u kojem nema sta iskasljati [sm=smiley13.gif]

Sirup se pravi stavi se 8 listova lovorovog vecih , 250 grama secera smedjeg i to se samo prekrije vodom , stavi na platu da prokuha, kad prokuha sacekati jos 2- 3 minuta , skinuti i ja sam svom davala 3 x po kafenu kasiku onu od sirupa ili ti 5 ml ako ces na spricu joj davati jer moj malac mrzi sirupe pa sam mu morala davati na spricu
[sm=smiley1.gif]
Inace ja sam sa svojim malim muku mucila 3 godine pune i nema sta nisam probala od nadriljekara do ovih pumpica i tableta itd. na klinici i pored pumpice Flixotide je 2 puta zavrsio s teskim gusenjem , a opet od onog bespotrebnog kaslja su mu znali kapilari popucati [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] Uzas zivi !

Na kraju sam uspjela dobiti broj od neke travarke koja mi je dala neke kapi koje su poskupe (70 KM) ali mom malom je s tim kapima uspjela skinuti i pumpicu i obustaviti napade , pa ako zelis mogu ti dati broj , naravno ako se administratori slazu ???




Stranica: [1]