Top lista koncerata na koje niste/ne biste žalili pare otići (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


Lejla Ka -> Top lista koncerata na koje niste/ne biste žalili pare otići (17.4.2013 11:00:57)

S kim ste se počastili ili ga još čekate da sve pošaljete u lijepu i odete se "rasturiti"?

Ja sam sebi obećala Celine Dion čim dođe negdje na domet automobila.
Brian Adams mi je izmakao jer sam kasno saznala, nadam mu se opet.

Sa kčerkom (za sad, možda sa oboje ako budu u odgovarajućem uzrastu) bih obavezno odvela na Kety Perry i na P!ink.

Bila sam na Sting-u u Puli, 2000. na poslijebračnom i bilo nam je [sm=smiley20.gif]

Ove po Sarajevu obično priuštim, najčešće su to neki umjetnici koji dođu na Jazz festival.




aazra -> RE: Top lista koncerata na koje niste/ne biste žalili pare otići (17.4.2013 12:04:09)

Eh, moja Lejla Ka...nekad ih nisam propustala sad se jedva organizujem i za kino [sm=smiley36.gif]

Kad je "Depeche mode" u Zagrebu, ili je vec bio...? Eto to bi voljela najvise...I razocarana sam sto u Sarajevo skoro vise nikako ne dolaze strane grupe, nekad bilo sad se spominjalo kad su gostovali Scorpions i U2 [sm=smiley13.gif]

No, bitno je da turbo - folkeri pune dvorane...sta reci ili je do organizacije ili do naseg mentaliteta, turbo - folk danas slusaju djeca "od malih nogu"...[sm=smiley11.gif]

Ima i jedno i drugo, ali s obzirom da koncerte uglavnom organizuje g. Drina do daljnjeg se u Sarajevu ne moze ni ocekivati nista dobro [sm=smiley13.gif]




Lejla Ka -> RE: Top lista koncerata na koje niste/ne biste žalili pare otići (17.4.2013 13:50:26)

Nemojte sad jaditi, teško ćemo mi to promijeniti, ovdje nema nikog ko bi zagrizao u tako velike poduhvate kao što su koncerti velikih zvijezda. Dajte na sunce svoje snove [sm=smiley36.gif]




aazra -> RE: Top lista koncerata na koje niste/ne biste žalili pare otići (17.4.2013 13:57:30)

Onda i dalje "Depeche mode", mogu sad reci Gun's n roses, ali ne vidim da ce uskoro imati koncert [sm=smiley36.gif]

Uglavnom rok - grupe...[sm=smiley20.gif]

Eh, da voljela bi uzivo cuti Adele, ima fenomenalan glas [sm=bravo.gif]







Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (17.4.2013 14:01:19)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Ninushka -> RE: Top lista koncerata na koje niste/ne biste žalili pare otići (17.4.2013 19:50:03)

Jao ja bih tako voljela biti na koncertu Bon Jovija ali u vremenu kada je on bio No1. Jednom sam gledala snimak njegovog koncerta, ježila sam se sva...
Voljela bih se izludirati ka koncertu Beyonce, uh kako bih to voljela
Raspjevati na Adelinom
Tu su još i U2
..voljela bih da sam mogla slušati Rolling Stonese, Gunse na vrhuncima njihove slave... biti dio ondašnje rock-punk populacije




MicoTico -> RE: Top lista koncerata na koje niste/ne biste žalili pare otići (17.4.2013 20:18:34)

Definitivno neki mali koncert, više neko malo druženje u nekom klubu, sa jedva pedesetak ljudi, i Amy Winehause pjeva, ne mnogo ušlagirana[sm=smiley36.gif] ili Cesaria Evora. S obzirom da je to nemoguće, onda ista varijanta sa npr. Adele.




Ninushka -> RE: Top lista koncerata na koje niste/ne biste žalili pare otići (17.4.2013 20:21:31)


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Definitivno neki mali koncert, više neko malo druženje u nekom klubu, sa jedva pedesetak ljudi, i Amy Winehause pjeva, ne mnogo ušlagirana[sm=smiley36.gif] ili Cesaria Evora. S obzirom da je to nemoguće, onda ista varijanta sa npr. Adele.



ah da...[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Lejla Ka -> RE: Top lista koncerata na koje niste/ne biste žalili pare otići (17.4.2013 23:01:18)


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Definitivno neki mali koncert, više neko malo druženje u nekom klubu, sa jedva pedesetak ljudi, i Amy Winehause pjeva, ne mnogo ušlagirana[sm=smiley36.gif] ili Cesaria Evora. S obzirom da je to nemoguće, onda ista varijanta sa npr. Adele.

[sm=smiley20.gif] Ono kao BKC ili u Domu mladih [sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: Top lista koncerata na koje niste/ne biste žalili pare otići (17.4.2013 23:02:57)


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Definitivno neki mali koncert, više neko malo druženje u nekom klubu, sa jedva pedesetak ljudi, i Amy Winehause pjeva, ne mnogo ušlagirana[sm=smiley36.gif] ili Cesaria Evora. S obzirom da je to nemoguće, onda ista varijanta sa npr. Adele.

[sm=smiley20.gif] Ono kao BKC ili u Domu mladih [sm=smiley36.gif]

i ja da potpisem, nisam vise za koncerte u zetri, to mi je too much, umori me guzva, ulazak i izlazak satima itd... vise sam za neke intimnije varijante




animagical -> RE: Top lista koncerata na koje niste/ne biste žalili pare otići (18.4.2013 0:00:02)


IZVORNA PORUKA: Iman83

1. Linkin park
2. Balašević
3. Jenifer Lopez
3. Dino Merlin
4. Adele
5. Sting
6. Pink...odlično pjeva uživo [sm=bravo.gif]

Eto...raznorazni[sm=smiley36.gif]

eto, ovako nekako, samo j lo mijenjam za beyonce




aazra -> RE: Top lista koncerata na koje niste/ne biste žalili pare otići (18.4.2013 0:25:57)

Vidim da nam se ukusi slazu oko Adele [sm=smiley1.gif]

Neke bendove, grupe ne bih mogla zamisliti u klubu (npr. Depeche mode, ili Gunse) zbog toga kad bi imala priliku da ih slusam uzivo, podnijela bih i guzvu i stajanje [sm=smiley36.gif]

Balasevica naravno volim, ali ne bih mogla ici na koncert..s godinama mi je postao malo "peglativan" i "depresivan"..slicno kao Oliver...

Ali, to je do mene...[sm=jezicek.gif]




Neca xxx -> RE: Top lista koncerata na koje niste/ne biste žalili pare otići (18.4.2013 0:39:58)

IZVORNA PORUKA: aazra

Vidim da nam se ukusi slazu oko Adele [sm=smiley1.gif]

Neke bendove, grupe ne bih mogla zamisliti u klubu (npr. Depeche mode, ili Gunse) zbog toga kad bi imala priliku da ih slusam uzivo, podnijela bih i guzvu i stajanje [sm=smiley36.gif]

Balasevica naravno volim, ali ne bih mogla ici na koncert..s godinama mi je postao malo "peglativan" i "depresivan"..slicno kao Oliver...

Ali, to je do mene...[sm=jezicek.gif]


A nemoj tako, bas je bio dobar koncert u Zetri prosle godine. Uopste nije ni peglao ni pricao (mada bih ja voljela da jeste). [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




palachinken -> RE: Top lista koncerata na koje niste/ne biste žalili pare otići (18.4.2013 8:47:46)

1. Coachella
Tu sve imam [sm=smiley1.gif]
2. U2
3. Muse
4. Adele
5. Killers
6. Coldplay
7. Florence and the Machine, Lana del Rey
8. Nouvelle Vague

Neki su mi za velike dvorane, neki za intimnu atmosferu [sm=smiley1.gif]





palachinken -> RE: Top lista koncerata na koje niste/ne biste žalili pare otići (18.4.2013 8:49:19)


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Definitivno neki mali koncert, više neko malo druženje u nekom klubu, sa jedva pedesetak ljudi, i Amy Winehause pjeva, ne mnogo ušlagirana[sm=smiley36.gif] ili Cesaria Evora. S obzirom da je to nemoguće, onda ista varijanta sa npr. Adele.

Ona je svoje odpjevala.[sm=smiley1.gif] Ako ćemo one što su pod zemljom, onda Beatlesi u punom sastavu [sm=smiley1.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (18.4.2013 9:03:09)

[Sadržaj poruke je obrisan]




palachinken -> RE: Top lista koncerata na koje niste/ne biste žalili pare otići (18.4.2013 9:34:46)

Neco, ja sam tebe jos iz školskih dana, upamtila kao Balaševićofilku [sm=smiley36.gif] Ne znam stvarno otkud mi to ostade u glavi [sm=smiley36.gif]




palachinken -> RE: Top lista koncerata na koje niste/ne biste žalili pare otići (18.4.2013 9:35:46)

Metallica i Rammstein, čisto radi širenja vidika [sm=smiley36.gif]




henna ze -> RE: Top lista koncerata na koje niste/ne biste žalili pare otići (18.4.2013 10:22:14)

1. Balašević
2. na ovaj od Tony-a
3.Linkin park
4.Adele
5.Bon Jovi
6Zaz
7.Gibo
8.R.Williams
9. Tina T,


kod mene se udrobile babe i žabe...

Masimo me oduševio u intimnoj varijanti u pozorištu, Zdravko Čolić..bilo kad i bilo gdje..iako sam bila xy puta...meni je uvijek malo...





Alhemicarka -> RE: Top lista koncerata na koje niste/ne biste žalili pare otići (18.4.2013 10:59:42)

U2 i Balašević, to ne propuštam.
Od onih koje bih voljela, a sumnjam da ću imati priliku su Štulić i Arsen Dedić.

Bila sam na jednom koncertu Rundeka u Fisu, bio je predobar, nije bilo puno raje i kao da je bio privatni dernek. Kako starim [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] sve mi se više sviđaju ti manji prostori.

Jako, jako bih voljela da slušam Šerbedžiju u recimo BKCu. Da, i Erogene zone [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


Bila sam na Sting-u u Puli, 2000. na poslijebračnom i bilo nam je [sm=smiley20.gif]




Hajde nek je nekom bilo dobro, ja sam nakon tog koncerta izgubila volju da slušam Stinga. Baš mi se zgadio.







EEDITH -> RE: Top lista koncerata na koje niste/ne biste žalili pare otići (18.4.2013 11:17:32)

imam ogroman spisak želja,ali.........
obećala sam sebi da ću ići kada bude Toni u maju...još malo,
Masimo,
R.Williams
P. Collins
Rolling Stones,
Celine Dion
Deep Purple
Leonard Cohen
Whitesnake---15.06. u Zagrebu
U2-bila
..................




Neca xxx -> RE: Top lista koncerata na koje niste/ne biste žalili pare otići (18.4.2013 12:21:20)


IZVORNA PORUKA: palachinken

Neco, ja sam tebe jos iz školskih dana, upamtila kao Balaševićofilku [sm=smiley36.gif] Ne znam stvarno otkud mi to ostade u glavi [sm=smiley36.gif]


A dobro si upamtila. [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
I dalje smo isti. I mm i ja. I dijete nam vec zna nekoliko pjesama. A kada smo birali Lani ime, jedan od argumenata za je bio i taj sto Balasevic ima pjesmu o Lani. [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




aazra -> RE: Top lista koncerata na koje niste/ne biste žalili pare otići (23.4.2013 12:45:05)

Da podignem malo temu i dodam Simply red na ovaj imaginarni spisak [sm=smiley1.gif]

Pjesme su im bolje "live" nego u originalu, ne bi mi ni smetala guzva kad bi imala priliku otici na njihov koncert... jedino mi fali novac [sm=smiley36.gif]




leona81 -> RE: Top lista koncerata na koje niste/ne biste žalili pare otići (23.4.2013 19:14:37)

adele
justin timberlake
pink
stewie wonder
john legend
buble

jedan od najboljih koncerata na kojem sam bila je koncert Alicie Keys. iako Beyonce volim vise od nje ali je njen koncert bio vrh. kupila sam karte medju prvih 100 i dobijem prvi red[sm=smiley1.gif] ali tad nisu dali da se unesu aparati[sm=hudicek1.gif]




stella -> RE: Top lista koncerata na koje niste/ne biste žalili pare otići (23.4.2013 20:35:50)

Vasco Rossi
Laura Pausini
Ligabue
Nek
Jovanotti
Eros Ramazzotti
Carmen Consoli
Robbie Williams
Celine Dion
[sm=smiley36.gif] nakupilo se [sm=smiley36.gif]




Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>