hitno!!! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Spontani pobačaj



Poruka


Helen123 -> hitno!!! (20.5.2013 22:19:39)

imala sam kiretazu 10.maja i malo krvarila i drugi dan je stalo,danas se ponovo pojavilo sta da radim? Da li je to normalno? I sta se to desava?




witch -> RE: hitno!!! (20.5.2013 22:43:41)

Normalno je, dok ne dodje prva menstruacija moze se desavati to povremeno krvarenje. Samo da nije obilno. I meni se isto desilo, malo, pa stalo, pa opet i sve tako.




Andy_Bec23 -> RE: hitno!!! (20.5.2013 23:17:44)


IZVORNA PORUKA: Helen123

imala sam kiretazu 10.maja i malo krvarila i drugi dan je stalo,danas se ponovo pojavilo sta da radim? Da li je to normalno? I sta se to desava?



Sasvim normalno, nemoj se sekirat..... I imat ces braon par dana, meni je bilo 14 danai nakon 30 opet dobila normalnu..... Opusti se i zao mi je citat da si imala kiretazu tuzno :-( Ali glavu gore i bit ce sve ok...




many -> RE: hitno!!! (16.5.2014 13:31:10)

Trudna sma 19sedmica,odem mokriti i primjetim krv u urinu,zvala sam svog giin.kaze ako i dalje u toku dana primjetim da se javim na odjel.Mene zanima da li je neko imao slicnu situaciju i sta je uzrok,strasno sam preplasena..nista me ne boli sem sto imam kao neki pritisak u dnu stomaka...




Merylin -> RE: hitno!!! (16.5.2014 13:36:22)

Ja bih otišla doktoru, pa neka vide šta je... Ja sam u trudnoći bila paničar i ne bih to poželjela nikome, ali znam da bilo kakvo krvarenje u trudnoći nije dobro, tako da bolje je otići i saznati da je sve ok i biti mirna... ili na kraju krajeva saznati šta nije ok pa na vrijeme reagovati i onda biti mirna[sm=smiley1.gif]
Sretno, biće aBd sve ok[sm=bravo.gif]




idana1812 -> RE: hitno!!! (16.5.2014 13:40:14)


IZVORNA PORUKA: many

Trudna sma 19sedmica,odem mokriti i primjetim krv u urinu,zvala sam svog giin.kaze ako i dalje u toku dana primjetim da se javim na odjel.Mene zanima da li je neko imao slicnu situaciju i sta je uzrok,strasno sam preplasena..nista me ne boli sem sto imam kao neki pritisak u dnu stomaka...


Obavezno otici i provjeriti o cemu se radi..




many -> RE: hitno!!! (16.5.2014 13:40:34)

naravno cekam prevoz i svakako idem doktoru,a u medju vremenu pokusavam dobit odg da je sve ok




vila_7 -> RE: hitno!!! (16.5.2014 13:43:37)

Samo se smiri, ides doktoru svakako , a mozda je "samo" upala mokracnih kanala pa ce ti dati terapiju .
Zelim ti da sve bude ok [sm=smiley1.gif]




many -> RE: hitno!!! (16.5.2014 13:46:12)

hvalla vilo...javim vaam se nadam se s najboljim vijestima




vila_7 -> RE: hitno!!! (16.5.2014 14:31:18)


IZVORNA PORUKA: many

hvalla vilo...javim vaam se nadam se s najboljim vijestima


[sm=smiley31.gif]




many -> RE: hitno!!! (22.5.2014 11:46:48)

Evo mene,nakon onog krvi u urinu i ne jakih bolova zadrzana sma na lezanju 6dana u bolnici,nalazi skroz losi,infekcija bubreznih kanala,i dalje koristim terapiju sada se osjecam bolje i ocekujemooo jos bolje rezultate nakon terapije kada odem na kontrolu..pozz




vila_7 -> RE: hitno!!! (23.5.2014 23:19:27)


IZVORNA PORUKA: many

Evo mene,nakon onog krvi u urinu i ne jakih bolova zadrzana sma na lezanju 6dana u bolnici,nalazi skroz losi,infekcija bubreznih kanala,i dalje koristim terapiju sada se osjecam bolje i ocekujemooo jos bolje rezultate nakon terapije kada odem na kontrolu..pozz



Probaj sr ne sekirati mnogo, najvaznije je da je sa bebom sve ok, i da ima za to adekvatna terapija ;)




Nera85 -> RE: hitno!!! (30.7.2016 18:24:46)

Postovane,
Nova sam u grupi i imam problem. Bila sam danas kod gunekologa i ustanovio je na uzv da sam trudna i beta hcg je preko 3000. Međutim,plod je premali i kaze da bi se vec trebalo cuti srce i ostalo. Isla sam ginekologu jer pomalo krvarim od ovulacije. Nakon toga je dosla menstruacija 18.7. i nakon toga se nastavilo oskudno crno i smeđe krvarenje. Ginekolog je 90% siguran da se plod ne razvija te da moram na kiretažu. Ja sam to odbila i odlučila otići svojoj ginekologici u ponedjeljak jer se tada vraca s godisnjeg. Pretpostavljam da jedan dan ništa ne znači. Uz sve ovo bolujem od hipotireoze i hashimota te pijem eutyrox 50mcg. Ovu trudnoću nisam planirala. Da li je itko od vas imao takva iskustva? Strah me je i ne znam što da mislim....




Stranica: [1]