|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mladeži na koži
18.7.2011 20:26:47   
rose
ja sam kod svoje S sinoc primjetila 3-4 bena...bukvalno su se pojavili preko dana jer ih nisam primjetila ranije...i meni je cudno kako se pojave tako naprecac...sitne crne tackice a oko nekih se malo crveni...ja imam s iste strane na boku kao i ona pa mozda je pokupila na mene....medjutim bas mi cudno da to nastane tako odjednom

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Mladeži na koži
19.7.2011 0:44:17   
klemzi
Rose, možda su sunčane pjege, možda nisu trajni benoviuser posted image Mada, ja sam primijetila da kod mene ben baš izađe odjednom, niotkuda,ne znam kako je kod beba, doduše jako sam svijetle puti, aristokratske user posted image   Maži bebija jakim spf, da obavezno ima i UVA i UVB zaštitu.

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Mladeži na koži
19.7.2011 10:18:35   
rose
IZVORNA PORUKA: klemzi

Rose, možda su sunčane pjege, možda nisu trajni benoviuser posted image Mada, ja sam primijetila da kod mene ben baš izađe odjednom, niotkuda,ne znam kako je kod beba, doduše jako sam svijetle puti, aristokratske user posted image   Maži bebija jakim spf, da obavezno ima i UVA i UVB zaštitu.


pojavili su se na dijelu tijela koje uopste nije izlozeno suncu...na boku je taj dio pokriven pelenom a isto tako i na guzi...znaci sitna crna tackica, blago okruzena crvenim rubom...pod prstom se osjeti...ma kao da je nesto ubolo...i takve 3-4...jel moguce...i sta bi moglo biti

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Mladeži na koži
2.1.2012 22:48:05   
rose
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: klemzi

Rose, možda su sunčane pjege, možda nisu trajni benoviuser posted image Mada, ja sam primijetila da kod mene ben baš izađe odjednom, niotkuda,ne znam kako je kod beba, doduše jako sam svijetle puti, aristokratske user posted image   Maži bebija jakim spf, da obavezno ima i UVA i UVB zaštitu.


pojavili su se na dijelu tijela koje uopste nije izlozeno suncu...na boku je taj dio pokriven pelenom a isto tako i na guzi...znaci sitna crna tackica, blago okruzena crvenim rubom...pod prstom se osjeti...ma kao da je nesto ubolo...i takve 3-4...jel moguce...i sta bi moglo biti


heh ovo sto sam pisala ljetos nisu bili benovi...ne znam sta je bilo ali je nestalo...pojavili su nam se tek sad nakon 1 rodjendana...jedan iznad guze, jedan na ramenu i cini mi se jedan na beoanjaci oka user posted image to sam primjetila juce...ovaj cu pratiti jer ni ja nisam sigurnja da li je to to


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *