RE: Mame dvije (+) djevojcice (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Odgoj



Poruka


vila_7 -> RE: Mame dvije (+) djevojcice (7.6.2013 21:35:39)


IZVORNA PORUKA: R&T@

Moje pjevaju neke dvije pjesmice da mene provociraju, a ja ludim...

Nesto: Halo, halo bolnica, zena mi je trudnica, ima dvoje djece, uskoro ce trece...

U drugoj se trazi brat[sm=smiley29.gif]

I da... pitale su me: Kako se to odluci da neces vise radjati?[sm=jezicek.gif]



[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] i mi smo ovo pjevali kao djeca




MicoTico -> RE: Mame dvije (+) djevojcice (7.6.2013 21:36:01)


IZVORNA PORUKA: R&T@

Moje pjevaju neke dvije pjesmice da mene provociraju, a ja ludim...

Nesto: Halo, halo bolnica, zena mi je trudnica, ima dvoje djece, uskoro ce trece...

U drugoj se trazi brat[sm=smiley29.gif]

I da... pitale su me: Kako se to odluci da neces vise radjati?[sm=jezicek.gif]

I moja M s drugaricom pjeva tu pjesmicu, a imaju i koreografiju odgovarajuću[sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: Mame dvije (+) djevojcice (7.6.2013 21:38:09)

Halo, halo bolnica, zena mi je trudnica, ima dvoje djece, uskoro ce trece...
četvrto u roku a peto u šoku [sm=jezicek.gif]




MicoTico -> RE: Mame dvije (+) djevojcice (7.6.2013 21:42:12)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Halo, halo bolnica, zena mi je trudnica, ima dvoje djece, uskoro ce trece...
četvrto u roku a peto u šoku [sm=jezicek.gif]

Pjeva M. maloprije:
Četvrto u braku, peto u stomaku[sm=jezicek.gif]




madam x -> RE: Mame dvije (+) djevojcice (7.6.2013 21:42:49)

Moje niti su nježnice niti su plaho slične po karakteru.

Ova mala je kauboj i po.

I vezano za to razdvajanje, puno ih je lakše izdržati kad su razdvojene. Tj. sa većom nema nikakvih problema ( kako i bi, 10 joj je godina), ali mala rasturi bilo koju organizaciju i nastavi po svom. Kad je sama, ond se da.

Kaže neki dan, kome ćemo dati ovu majicu? Rekoh nikome, nema niko tako malu bebu. Eh , kaže, onda ćeš morati ti roditi [sm=jezicek.gif]




madam x -> RE: Mame dvije (+) djevojcice (7.6.2013 21:47:04)

Neki dan je uzela makaze i odrezala rub školske fotografije od starije kćerke, koju je tek taj dan dobila, sve cik-cak, srećom, sva djeca ostala čitava.

Kad smo je pitali zašto je to uradila, keže ,ne može samo asfalt, asfalt !!!( školsko igralište)[sm=sad.gif]




Anoniman -> RE: Mame dvije (+) djevojcice (7.6.2013 21:52:01)


IZVORNA PORUKA: zinanina

Neki dan je uzela makaze i odrezala rub školske fotografije od starije kćerke, koju je tek taj dan dobila, sve cik-cak, srećom, sva djeca ostala čitava.

Kad smo je pitali zašto je to uradila, keže ,ne može samo asfalt, asfalt !!!( školsko igralište)[sm=sad.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: Mame dvije (+) djevojcice (7.6.2013 21:52:37)


IZVORNA PORUKA: zinanina

Moje niti su nježnice niti su plaho slične po karakteru.

Ova mala je kauboj i po.

I vezano za to razdvajanje, puno ih je lakše izdržati kad su razdvojene. Tj. sa većom nema nikakvih problema ( kako i bi, 10 joj je godina), ali mala rasturi bilo koju organizaciju i nastavi po svom. Kad je sama, ond se da.

Kaže neki dan, kome ćemo dati ovu majicu? Rekoh nikome, nema niko tako malu bebu. Eh , kaže, onda ćeš morati ti roditi [sm=jezicek.gif]

kazem vam ja. I meni[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Mame dvije (+) djevojcice (7.6.2013 21:53:16)


IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Halo, halo bolnica, zena mi je trudnica, ima dvoje djece, uskoro ce trece...
četvrto u roku a peto u šoku [sm=jezicek.gif]

Pjeva M. maloprije:
Četvrto u braku, peto u stomaku[sm=jezicek.gif]

Moja F. jos nije dobacila do te pjesme, ali jojje mama uveliko pjevala kao mala[sm=smiley36.gif]




R&T@ -> RE: Mame dvije (+) djevojcice (7.6.2013 21:57:01)

Izbjegavam rastavljanje iz sebicnih razloga...
Ona koja ostane pegla mene, dok su zajedno peglaju se medjusobno...[sm=smiley36.gif]

A kad je jedna kod mojih, a druga kod muzevih, trebaju im dani da opet pocnu funkcionisati zajedno, a ne kao pas i macka[sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif]




MicoTico -> RE: Mame dvije (+) djevojcice (7.6.2013 22:03:40)

Oko mene su sve djevojčice,. Ja imam sestru, kao skoro sve moje drugarice. Moje sve kume, i vjenčane i krštene, imaju po 2 curice i meni je baš bilo iznenađenje kad sam rodila sina.
I maštala sam da ću imati 2 curice, sestrice i vječne drugarice.I ime sam zamišljenoj kćerkici dala.
U stvari, jednostavno se nisam mogla zamisliti kao mama dječaka, ako me razumijete.
Ali kad se T. rodio , mamin nemirko i vtirepić, sve se nekako posložilo i moje srce osvojio zauvijek[sm=smiley27.gif]




Lulu_08 -> RE: Mame dvije (+) djevojcice (7.6.2013 22:17:27)


IZVORNA PORUKA: R&T@

Moje pjevaju neke dvije pjesmice da mene provociraju, a ja ludim...

Nesto: Halo, halo bolnica, zena mi je trudnica, ima dvoje djece, uskoro ce trece...

U drugoj se trazi brat[sm=smiley29.gif]

I da... pitale su me: Kako se to odluci da neces vise radjati?[sm=jezicek.gif]


Hahaha...mene pita kada cu roditi bracu i sto to ne moze sada uskoro?

Sto se tice razdvajanja, mala je jos uvijek mala 11 mj. prekosutra...ali ona nekada zna biti uzasno nervozna dok starija ne dodje iz vrtica. Kada sam sama sa njom ne mogu nista od nje a kada je starija tu ja sve mogu jer je njoj dovoljno da je ona uz nju haha, bas show. Starijoj toliko nije vazno jer ima "svoj svijet" igre, zabavu, drustvo, obaveze.




R&T@ -> RE: Mame dvije (+) djevojcice (7.6.2013 22:30:45)


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ali kad se T. rodio , mamin nemirko i vtirepić, sve se nekako posložilo i moje srce osvojio zauvijek[sm=smiley27.gif]


[sm=muca.gif]




Anoniman -> RE: Mame dvije (+) djevojcice (12.6.2013 23:09:09)

Iman, nisi se tuspasila na nasu temu.[sm=smiley1.gif] Brzo 'vamo neke anegdote seka...![sm=smiley36.gif]




megi -> RE: Mame dvije (+) djevojcice (13.6.2013 16:59:30)

evo da se i ja tuspasim

mama dvije vrtirepke

starija 4 godine za desetak dana, voli ona seku, cuva je, al je ljubomorna
stigla je nakon djecaka i djecaka koji su se radjali u familiji pa su njoj svi poklanjali i paznju i poklone
i dan danas dobija duplo vise svega
al joj krivo kad se i E nesto donese
nista ne pomaze prica, valjda ce vrijeme to pomalo izmiriti

i starija je njeznica, maza, a mala se vec uci boriti [sm=smiley1.gif]
juce su se kao igrale i A uze neku igracku a E je ni pet ni sets ujede da otme igracku[sm=smiley13.gif]

Rita jel ovo E pokazuje odlike aprilke[sm=smiley1.gif]





*SunShinE* -> RE: Mame dvije (+) djevojcice (5.11.2015 19:59:07)

Evo i ja da se upisem ovdje. Presretna i preponosna [sm=smiley1.gif]
Zelje sa prvom trudnocom su bile da bude prvo pa musko, ono po naski, a ja prizeljkivala djevojcicu i dobila je [sm=smiley36.gif]
Sa drugom trudnocom je bilo tipa imas djevojcicu pa nek sada bude mudonjica, a ja prizeljkivala svojoj princezi sestricu i najbolju drugaricu i dobila je [sm=smiley36.gif]
Rado bih jos djece, barem jos dvoje ali ne da bih ganjala musko vec sto volim djecu i velike porodice, a naravno bila bih presretna i musko da rodim, sto da ne, ko jos ne zeli ono sto nema [sm=smiley1.gif]. Znam da ce vjerovatno biti komentari tipa da ganjam musko, ali ja ganjam djecu [sm=nosecka.gif] samo da mi budu ziva i zdrava [sm=smiley1.gif]
Sto se tice sestrica, divne su [sm=smiley1.gif]
Jest velika razlika, 4godine, ali starija je od samog trenutka kad je saznala za trudnocu bila odusevljena i od prvog momenta je samo seka solazila u obzir [sm=smiley1.gif]
Kad se malena rodila u sve sam je ukljucila, mijenjanje pelena, kupanje, presvlacenje, igranje... Malena kako raste sve je veci davez pa bude malo i "Mama nosi ovo svoje dijete", i vriske i galame, al opet smo dobre, bas se vidi da se vole [sm=smiley1.gif]
Karakterno kao i fizickim izgledom su totalna suprotnost, ni u snu se ne bi pomislilo da su sestre [sm=smiley36.gif] a i trudnoce su mi bile potpuno razlicite [sm=smiley1.gif]




anitaa -> RE: Mame dvije (+) djevojcice (10.11.2015 12:14:06)

Zahvalna sam Bogu sto sam rodila dvoje zdrave djece, to kao prvo...uzivam u svakoj sekundi provedenoj sa svoje dvije djevojcice, tako razlicite, a opet u biti tako slicne...znam presretna bih bila i da su djecaci ...nisam imala sestru, to sam kompenzirala predivnim prijateljstvima...sta da kazem, kad sam vidjela temu kez od uha do uha, kao da meprozvase u skoli, morala sam odgovoriti, haha




Rimljankaa -> RE: Mame dvije (+) djevojcice (10.11.2015 14:03:55)

Odavno nisam pisla na forumu RR, jos od 2010/2011 godine. Ova tema me privukla. Da se i mi "prijavimo", i da kažem da cemo i mi dobiti aBd jos jednu princezu kod na skuci. Razlika ce biti 5 godina, a "velika" seka je nestrpljiva i jedva ceka da padne snijeg i da se rodi sestrica :-)




Hanady RR -> RE: Mame dvije (+) djevojcice (10.11.2015 20:03:10)

IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

Odavno nisam pisla na forumu RR, jos od 2010/2011 godine. Ova tema me privukla. Da se i mi "prijavimo", i da kažem da cemo i mi dobiti aBd jos jednu princezu kod na skuci. Razlika ce biti 5 godina, a "velika" seka je nestrpljiva i jedva ceka da padne snijeg i da se rodi sestrica :-)

čestitam Rimljanko...a zaista dugo te nije bilo[sm=smiley1.gif]




rose -> RE: Mame dvije (+) djevojcice (11.11.2015 17:23:35)

a pitala sam se hoce li se rimljanka javiti [sm=smiley1.gif]

eh eto i ja sam mama dvije djevojcice sada [sm=smiley1.gif]




hanabanana -> RE: Mame dvije (+) djevojcice (16.11.2015 12:47:52)


IZVORNA PORUKA: R&T@

Izbjegavam rastavljanje iz sebicnih razloga...
Ona koja ostane pegla mene, dok su zajedno peglaju se medjusobno...[sm=smiley36.gif]


Upravo ovako.....[sm=smiley36.gif]
A što je ovo pametna žena.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]