RE: Sindrom respiratornog distresa (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Nedonoščad



Poruka


vjera -> RE: Sindrom respiratornog distresa (12.3.2012 18:48:05)

Hvala vam,sigurno smo se mimacha srele..Moj bebi je težak 1480,cekaju 1700 pa ce aBd i on u krevetac.U nedjelju mi je sestrica dala da ga presvucem,ima i bodi a ja se sva pogubila,toliko osjecaja -ali sam uspjela[sm=smiley36.gif].




Rabi -> RE: Sindrom respiratornog distresa (12.3.2012 19:28:26)


IZVORNA PORUKA: vjera

Hvala vam,sigurno smo se mimacha srele..Moj bebi je težak 1480,cekaju 1700 pa ce aBd i on u krevetac.U nedjelju mi je sestrica dala da ga presvucem,ima i bodi a ja se sva pogubila,toliko osjecaja -ali sam uspjela[sm=smiley36.gif].


MasAllah[sm=bravo.gif]




Amam -> RE: Sindrom respiratornog distresa (12.3.2012 21:31:49)

IZVORNA PORUKA: vjera

Hvala vam,sigurno smo se mimacha srele..Moj bebi je težak 1480,cekaju 1700 pa ce aBd i on u krevetac.U nedjelju mi je sestrica dala da ga presvucem,ima i bodi a ja se sva pogubila,toliko osjecaja -ali sam uspjela[sm=smiley36.gif] .


Masallah,bas mi je drago da djecak napreduje!




Mimacha -> RE: Sindrom respiratornog distresa (13.3.2012 20:39:00)

Mamina princeza je danas imala 1800 gr i doktorica rece da bi do petka mogla kuci!!!Nemate pojam koliko sam sretna!!Jedva cekam taj dan!
Vjera sretnooo!!!Drzimo vam fige..jos samo malo, i vi ste blizu cilja!
Pusa za sve!![sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




M kao Mama -> RE: Sindrom respiratornog distresa (13.3.2012 20:48:43)

Mašala za naše male borce, ali i za mame




vjera -> RE: Sindrom respiratornog distresa (14.3.2012 17:16:26)

Mimacha divna vijest,mogu misliti kako ste sretni..[sm=bravo.gif]Ja još ne mogu da vjerujem da smo svakim danom sve bliže da nam duša naša dođe..A mi danas vagamo 1560.[sm=bravo.gif]




Rabi -> RE: Sindrom respiratornog distresa (14.3.2012 17:20:09)

[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




Mimacha -> RE: Sindrom respiratornog distresa (19.3.2012 14:31:56)

Mamina mrvica je stigla kuci!! Nemate pojma koliko smo sretni!!Dok se mi mazimo drzimo fige svim bebama koje su ostale poslije nas na Jezeru da sto prije dodju svojim kucama!!![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




bebix -> RE: Sindrom respiratornog distresa (19.3.2012 14:38:49)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




vjera -> RE: Sindrom respiratornog distresa (19.3.2012 18:21:17)

Mimacha divne vijesti,sve najbolje ![sm=bravo.gif]A moj bebac je danas napunio tri mjeseca i nije više u inkubatoru[sm=bravo.gif].Ima 1730,aBd da nam brzo dođe.




ziki -> RE: Sindrom respiratornog distresa (19.3.2012 18:57:15)

Mimacha ne mogu ni da zamislim tvoju srecu. Uzivajte i mazite se, ljubni bebaro od mene
Vjera divne vijesti. Molim dragog Boga da i tvoja beba dodje uskoro kuci.
Veliki zagrljaj i 100 poljubaca za hrabre mame i male velike borce




azra I ADI -> RE: Sindrom respiratornog distresa (21.3.2012 15:29:02)

[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]Moj Adi je rođen u 33.sedmici, nije imao razvijena pluća pa je morao biti u inkubatoru sa svim onim cijevčicama...UF..Ali, hvala Bogu, sad ima 3 godine i veliki je dječak, ali znam kako je to sve teško gledati..Puno pozdrava i što brži oporavak bebici!




Rabi -> RE: Sindrom respiratornog distresa (21.3.2012 15:33:43)


IZVORNA PORUKA: vjera

Mimacha divne vijesti,sve najbolje ![sm=bravo.gif]A moj bebac je danas napunio tri mjeseca i nije više u inkubatoru[sm=bravo.gif].Ima 1730,aBd da nam brzo dođe.


Dusice nase drage[sm=bravo.gif]

I vi cete jos malo aBd vasoj kucici da se mazite i pazite[sm=9nebesa.gif]




Dida79 -> RE: Sindrom respiratornog distresa (21.3.2012 15:37:02)


IZVORNA PORUKA: Mimacha

Mamina mrvica je stigla kuci!! Nemate pojma koliko smo sretni!!Dok se mi mazimo drzimo fige svim bebama koje su ostale poslije nas na Jezeru da sto prije dodju svojim kucama!!![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]


Cestitam [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] dobro mi je poznato kako se osjecas..Uzivajte svi zajedno zasluzili ste

Vjera i tebe cekam sa ovakvim vjestima drzim vam fige da bude sto prije [sm=smiley1.gif]




vjera -> RE: Sindrom respiratornog distresa (21.3.2012 19:49:40)

Nadamo se ,nestrpljiva sam,pripremamo stvari,krevetac i sve što nam treba za bebija pa me to cini sretnom.Samo da aBd taj dan dođe.Nakon svega još uvijek mislim da sanjam da ce brzo aBd biti sa nama...Hvala svima...




Mya_81 RR -> RE: Sindrom respiratornog distresa (22.3.2012 17:56:17)

Bit ce, vjera, bit ce! Sigurna sam uskoro [sm=smiley31.gif]




Mimacha -> RE: Sindrom respiratornog distresa (23.3.2012 13:33:20)

Vjera nadam se da ste na korak svom cilju..ako vec niste kuci [sm=smiley1.gif]
Moja bebi je bila 6 dana u kreveticu i vec je imala dovoljno da ide kuci!! Brzo ce to proci!![sm=duda.gif]




vjera -> RE: Sindrom respiratornog distresa (30.3.2012 11:50:54)

Mamino pile je kući..[sm=duda.gif]nemam riječi da opišem kako se osjećam...Hvala vam svima na toplim riječima a posebno Rabi tebi i ljubi seku.[sm=bravo.gif]




Lady26 -> RE: Sindrom respiratornog distresa (30.3.2012 11:53:06)


IZVORNA PORUKA: vjera

Mamino pile je kući..[sm=duda.gif]nemam riječi da opišem kako se osjećam...Hvala vam svima na toplim riječima a posebno Rabi tebi i ljubi seku.[sm=bravo.gif]

Hvala Bogu [sm=bravo.gif], prelijepe vijesti [sm=smiley1.gif]
Uzivajte i volite se.... Sve najbolje vam zelim u zivotu [sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]




bebix -> RE: Sindrom respiratornog distresa (30.3.2012 11:53:20)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za malog borca i hrabru mamu, zelim vam puuno trenutaka u mazenju i da ubrzo zaboravite sve nedace koje ste prosli[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




canim -> RE: Sindrom respiratornog distresa (30.3.2012 11:59:05)


IZVORNA PORUKA: vjera

Mamino pile je kući..[sm=duda.gif]nemam riječi da opišem kako se osjećam...Hvala vam svima na toplim riječima a posebno Rabi tebi i ljubi seku.[sm=bravo.gif]

[sm=bravo.gif] kako lijepe vijesti, bas mi je drago, uzivajte [sm=bravo.gif]




mala_sa -> RE: Sindrom respiratornog distresa (30.3.2012 13:48:49)


IZVORNA PORUKA: vjera

Mamino pile je kući..[sm=duda.gif]nemam riječi da opišem kako se osjećam...Hvala vam svima na toplim riječima a posebno Rabi tebi i ljubi seku.[sm=bravo.gif]


Divno, sad se samo mazite i pazite [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




palachinken -> RE: Sindrom respiratornog distresa (30.3.2012 15:39:07)


IZVORNA PORUKA: vjera

Mamino pile je kući..[sm=duda.gif]nemam riječi da opišem kako se osjećam...Hvala vam svima na toplim riječima a posebno Rabi tebi i ljubi seku.[sm=bravo.gif]

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]Ova vijest mi je popravila dan! Uzivajte u svakom momentu!




Mya_81 RR -> RE: Sindrom respiratornog distresa (2.4.2012 17:41:16)

Vjera, zaista lijepa vijest!!!
Drago mi je zbog vas i sad uživajte u svim predivnim i neprocjenjivim trenucima!
[sm=smiley31.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (2.4.2012 18:02:22)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>