salama, pasteta i hrenovke u vrticu (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


kikip -> salama, pasteta i hrenovke u vrticu (10.6.2013 13:31:52)

Šta mislite o navedenoj "hrani" u vrtićima? Ja sam stvarno užasnuta što ovakvu nazovimo hranu djeca jedu u vrtiću, pa mogu im slobodno i cigaru dati da zapale dok se igraju. Ja sam se već žalila racvnateljici vrtića u koji ide moj sin no ona kaže da tada djeca najbolje i najviše pojedu i da većina roditelja ŽELI takav jelovnik. Mene zanima postoji li ikakva kontrola, itko tko se brine o kvaliteti vrtića pa tako i jelovniku?




maja78 RR -> RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu (10.6.2013 14:16:40)


IZVORNA PORUKA: kikip

Šta mislite o navedenoj "hrani" u vrtićima? Ja sam stvarno užasnuta što ovakvu nazovimo hranu djeca jedu u vrtiću, pa mogu im slobodno i cigaru dati da zapale dok se igraju. Ja sam se već žalila racvnateljici vrtića u koji ide moj sin no ona kaže da tada djeca najbolje i najviše pojedu i da većina roditelja ŽELI takav jelovnik. Mene zanima postoji li ikakva kontrola, itko tko se brine o kvaliteti vrtića pa tako i jelovniku?



ja ne znam o kojem vrticu pricate, u JU djeca Sarajeva toga nema n ameniju




selebriti -> RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu (10.6.2013 14:20:34)


IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: kikip

Šta mislite o navedenoj "hrani" u vrtićima? Ja sam stvarno užasnuta što ovakvu nazovimo hranu djeca jedu u vrtiću, pa mogu im slobodno i cigaru dati da zapale dok se igraju. Ja sam se već žalila racvnateljici vrtića u koji ide moj sin no ona kaže da tada djeca najbolje i najviše pojedu i da većina roditelja ŽELI takav jelovnik. Mene zanima postoji li ikakva kontrola, itko tko se brine o kvaliteti vrtića pa tako i jelovniku?



ja ne znam o kojem vrticu pricate, u JU djeca Sarajeva toga nema n ameniju


[sm=zmeden.gif]

Fakat koji je vrtić upitanju???




leona81 -> RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu (10.6.2013 14:25:46)

kod nas takodjer nema ovoga




Lady26 -> RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu (10.6.2013 14:25:58)

IZVORNA PORUKA: kikip

Šta mislite o navedenoj "hrani" u vrtićima? Ja sam stvarno užasnuta što ovakvu nazovimo hranu djeca jedu u vrtiću, pa mogu im slobodno i cigaru dati da zapale dok se igraju. Ja sam se već žalila racvnateljici vrtića u koji ide moj sin no ona kaže da tada djeca najbolje i najviše pojedu i da većina roditelja ŽELI takav jelovnik. Mene zanima postoji li ikakva kontrola, itko tko se brine o kvaliteti vrtića pa tako i jelovniku?

O kojem vrticu je rijec?
U Ju djeca Sarajeva toga vise nema....




selebriti -> RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu (10.6.2013 14:27:38)

Ma ovo je neka bomba [sm=smiley36.gif]




Taii -> RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu (10.6.2013 14:28:08)

Ja sam radila u vrticu Masnica, na Grbavici, ali nikad nisam vidjela da djeca za dorucak dobiji pastetu ili salami... Uvijek bi to bila kriska namazana margom, marmeladom,i caj naravno, ali pasteta nikad... Zaista bih voljela znati koji je vrtic u pitanju...




kikip -> RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu (10.6.2013 15:13:22)

u Mostaru nazalost u svim vrticima, od drzavnih do privatnih




hanabanana -> RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu (10.6.2013 15:30:09)

IZVORNA PORUKA: kikip

Šta mislite o navedenoj "hrani" u vrtićima? Ja sam stvarno užasnuta što ovakvu nazovimo hranu djeca jedu u vrtiću, pa mogu im slobodno i cigaru dati da zapale dok se igraju. Ja sam se već žalila racvnateljici vrtića u koji ide moj sin no ona kaže da tada djeca najbolje i najviše pojedu i da većina roditelja ŽELI takav jelovnik. Mene zanima postoji li ikakva kontrola, itko tko se brine o kvaliteti vrtića pa tako i jelovniku?


U zadnju godinu dana došlo je do promjena u JU Djeca Sarajeva, te tako više na jelovniku nemaju salame, paštete i viršle.
Kad je moje starije dijete išlo u vrtić, to je redovno bilo na menu-ju, a ona redovno nije htjela da doručkuje. Dijete jednostavno nije naučilo na takvu hranu.
Medjutim, moram reći i poraznu činjenicu, ja sam bila rijetki roditelj koji se bunio protiv takve ishrane, jer je veliko večini taj jelovnik bio ok, jer su djeca to i kući jela.
Te sam ja smatrana damom, ovakvom, onakvom i svakakvom....a često mi je sugerirano da " šta si ja hoću, ima i privatnih vrtića pa mogu da platim ako želim zdravu hranu za svoje dijete ".....i to mi nikad učiteljice nisu spočitavale, nego upravo drugi roditelji.

Ali meni jednostavno nije normalno da dijete od tri godine jede viršle, salame i paštete.




kikip -> RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu (10.6.2013 15:34:41)

nevjerovatno, takvu vrstu hrane ni sama ne jedem a kamoli da dajem djeci. Ovdje je i u privatnim ista stvar. Na koji način je došlo do promjene?
Ja sam isto manjina.
Ravnateljica kaže da je i njoj to bilo čudno kada se tek zaposlila ali već sam navela kao tada djeca najbolje jedu.




bebana27 -> RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu (10.6.2013 15:43:38)

Kod nas tog nema u mene mali ide u igraonu svako sebi nosi rucak




EEDITH -> RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu (10.6.2013 15:52:36)

kod nas toga nema u vrtiću




Apotekarka -> RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu (10.6.2013 15:56:25)

Kod nas je to redovno na jelovniku u vrticu,lkaso najbolje to pojedu i bla,bla a moj i kod kuce voli hrenovkice ponekad naravno,kako jede sve to uzu vrticu poceo i kuci traziti...




elmaL -> RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu (17.6.2013 14:30:53)


IZVORNA PORUKA: kikip

u Mostaru nazalost u svim vrticima, od drzavnih do privatnih


i u privatnom u koji ide moj E, teta mi je rekla da im ponekad za dorucak daju i pastetu, iako rijetko, sreca E doruckuje kuci prije nego podjemo, jer u vrticu nece da jede nista osim nekih sitnica.

Ali mi je rodica cija curica ide u drzavni vrtic u Zalik, nedavno rekla kako vise nema toga u vrticu, valjda od one afere u Sarajevu sa pastetama, tako da ne znam kako je sa ostalim, jel to samo tu[sm=zmeden.gif]

Inace, i ja se slazem s tobom, za mene je to suvisna i nepotrebna hrana za djecu, sad za sad znam da moj E to nece sigurno pojesit, jer kuci mu nismo nikad dali, a poslije kad bude veci ko zna[sm=smiley13.gif]




salmy -> RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu (17.6.2013 15:12:37)

U nasem vrticu tete daju po nekad..i nemam nista protiv
Momak vecinom doruckuje kuci tako da tamo samo jede rucak
Neznam sto se dize tolika frka oko salame....kakve to veze ima...
ako je jede kuci sto ne bi u vrticu ponekad za promjenu....nista strasno

Naravno samo pod uslovom da su normalne i provjerene pastete....
sva djeca to vole...ako nista barem ponekad....
Momak je nekad stalno jeo salamu...pa ga proslo..pa opet nadoslo....kao i sve ostalo




Stranica: [1]