Poručite nekome nešto.... (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


palachinken -> Poručite nekome nešto.... (11.6.2013 12:11:45)

...iako možda neće pročitati (a i ako pročita, šta fali)

Nervira vas šef? Ili onaj kolega što glasno mljacka i priča punih usta? Okupao vas papak što je u golfu projurio kroz baru? Mužu bi najradije one čarape iz ćoškova nagurali u ždrijelo (ali valja ga onda odležati)? Svekrva je model za nastanak onog Vegeta-vica??

Evo auspuh-teme gdje im možete sve na kamaru (ali pazite na vokabular, nek ide molim i lijepo na kraju...također, ne kaže se heb'o nego hebao).


Olakšajte dušu, poručite nekom nešto!


Naravno...možete poručiti i lijepe stvari. Samo njih niko ne čita [sm=hudicek.gif]





malena27 RR -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.6.2013 12:14:33)

[sm=hudicek.gif]




Medić* -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.6.2013 12:14:43)

Bit ce materijala za pisanje [sm=smiley36.gif]




InLove -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.6.2013 12:16:17)

Draga moja nazvah te jutros, drhti tebi glas drhti meni..vidim drago ti, u ovoj situaciji a ipak ti drago sto me cujes na telefonu..
Nemam rijeci utjehe, ne postoje.. zelim ti da utjehu nadjes u svojoj djecici i da vam dragi Allah olaksa, a njemu podari lijepi Dzennet i bude zadovoljan sa njim..

Sta da kazem boli nas, boli oboje.. A ne mogu ni zamisliti koliko tebe boli,draga moja!! [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Super Beba -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.6.2013 12:16:17)

U duhu ovomjesečnih protesta, ja bih da poručim gospodi političarima da [sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif][sm=smiley35.gif]
Sjednite i radite posao za koji ste itekako dobro i masno plaćeni!




henna ze -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.6.2013 12:16:41)

poručujem seratorima iz bh telekoma da konačno počmu prodavat normalne mobitele a ne hamelj..i ne poprave li mi moj ..ovo zamjensko g.... ću nekom u usta ugurati..

hallo..živjeti bez Wifi na današnjem vaktu..bez vibera i fb..bilo kuda bilo kada...[sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]




palachinken -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.6.2013 12:18:16)


IZVORNA PORUKA: henna ze

poručujem seratorima iz bh telekoma da konačno počmu prodavat normalne mobitele a ne hamelj..i ne poprave li mi moj ..ovo zamjensko g.... ću nekom u usta ugurati..

hallo..živjeti bez Wifi na današnjem vaktu..bez vibera i fb..bilo kuda bilo kada...[sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]

Znam da si ljuta i kucaš u afektu, ali sam se ismijala [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




bebana27 -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.6.2013 12:21:00)

Danas sa nervozna nista me nepitaj te




anja anjica -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.6.2013 12:23:35)

Pa kad je tako , nece citat, hebo pardon hebaoon sebe seljacina jedna,kolko mlati onim ustima,da sam htjela ili ne na dijeti. Mlati mlati nikad pojesti a nema zuba pa to krijw brkovima nije da sam osjetljiva ,ali onaj gospodin koje on mukom zida na sebi i ono mljaaaac mljaaac e hebiga. Ne moze vise.nako gospoda ne jede.gospoda poput njega stavi cvike na celo pa halise.neka sam mu. Rekla jer da zna kako jede usta bi drzao zatvorena dok zvace.sad mi lakse el nije puno jer ce opetsuada doruckuje




anja anjica -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.6.2013 12:26:20)

Hebala ja sebe sve mi smeta




Honey3 -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.6.2013 12:27:22)

porucujem nasim rr curkama da su mi plaho drage[sm=smiley27.gif]




InLove -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.6.2013 12:28:15)


IZVORNA PORUKA: Honey3

porucujem nasim rr curkama da su mi plaho drage[sm=smiley27.gif]


I menii [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




enči80 -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.6.2013 12:30:46)


IZVORNA PORUKA: henna ze

poručujem seratorima iz bh telekoma da konačno počmu prodavat normalne mobitele a ne hamelj..i ne poprave li mi moj ..ovo zamjensko g.... ću nekom u usta ugurati..

hallo..živjeti bez Wifi na današnjem vaktu..bez vibera i fb..bilo kuda bilo kada...[sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]


Ja ću da te potpišem...da imam opciju mijenjala bih podhitno operatera ali to su nedostaci maloga grada.




henna ze -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.6.2013 12:41:46)


IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: henna ze

poručujem seratorima iz bh telekoma da konačno počmu prodavat normalne mobitele a ne hamelj..i ne poprave li mi moj ..ovo zamjensko g.... ću nekom u usta ugurati..

hallo..živjeti bez Wifi na današnjem vaktu..bez vibera i fb..bilo kuda bilo kada...[sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]

Znam da si ljuta i kucaš u afektu, ali sam se ismijala [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


počmu je bilo namjerno!!!




damma -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.6.2013 12:42:49)


IZVORNA PORUKA: InLove

Draga moja nazvah te jutros, drhti tebi glas drhti meni..vidim drago ti, u ovoj situaciji a ipak ti drago sto me cujes na telefonu..
Nemam rijeci utjehe, ne postoje.. zelim ti da utjehu nadjes u svojoj djecici i da vam dragi Allah olaksa, a njemu podari lijepi Dzennet i bude zadovoljan sa njim..

Sta da kazem boli nas, boli oboje.. A ne mogu ni zamisliti koliko tebe boli,draga moja!! [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]


[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Hanady RR -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.6.2013 12:44:43)

ja bih kolegici....

sjaši...
imam posla bona kontaš[sm=smiley36.gif]




EEDITH -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.6.2013 12:44:49)

poručujem rr ženicama da smo najbolje




palachinken -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.6.2013 12:47:20)


IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: henna ze

poručujem seratorima iz bh telekoma da konačno počmu prodavat normalne mobitele a ne hamelj..i ne poprave li mi moj ..ovo zamjensko g.... ću nekom u usta ugurati..

hallo..živjeti bez Wifi na današnjem vaktu..bez vibera i fb..bilo kuda bilo kada...[sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]

Znam da si ljuta i kucaš u afektu, ali sam se ismijala [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


počmu je bilo namjerno!!!


Ahaaa [sm=smiley2.gif]




henna ze -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.6.2013 12:49:08)

porucujem otvaračici ove teme:

dat aj mis her na traču...
dat aj mis kofi
dat aj kent vait to end dis junsko nidje julski rok...


uglavnom..biliv it or not...bat aj lov ju!




Galicia -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.6.2013 12:49:35)

Javno porucujem ovoj mojoj koznoj infekciji da me popusti malo.




lely -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.6.2013 12:52:09)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja bih kolegici....

sjaši...
imam posla bona kontaš[sm=smiley36.gif]

hahahah




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (11.6.2013 12:53:01)

[Sadržaj poruke je obrisan]




malena27 RR -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.6.2013 12:54:17)

porucujem mm da mi kupi neki moderni mobitel sa viberom i ostalim cudima...[sm=jezicek.gif]




bebacha -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.6.2013 12:55:51)


IZVORNA PORUKA: malena27 RR

porucujem mm da mi kupi neki moderni mobitel sa viberom i ostalim cudima...[sm=jezicek.gif]


samo da potpisem ovo[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




henna ze -> RE: Poručite nekome nešto.... (11.6.2013 12:55:55)


IZVORNA PORUKA: malena27 RR

porucujem mm da mi kupi neki moderni mobitel sa viberom i ostalim cudima...[sm=jezicek.gif]

ja poručujem tvom muzu da to ne uradi u telekomu..jer ćeš kukati ovdje kao i ja kako se vratiti na život bez vibera???[sm=hudicek1.gif]




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>