kajati se što si neušto uradila li nisi uradla? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


vjestica -> kajati se što si neušto uradila li nisi uradla? (14.6.2013 7:42:54)

malo nespretan naslov, ali ide pojašnjenje [sm=smiley36.gif]
jel bolje nešto uradit/probat, pa se pokajat l ne uradt/ne probat, pa se opet pokajati što smo propustile to?
kajete li se vi zbog nečega što jeste ili nste uradile?




HAHA -> RE: kajati se što si neušto uradila li nisi uradla? (14.6.2013 7:45:14)

Mislim da se svako od nas bar za nešto u životu kaje.Meni je najbitnije da li sam iz toga nešto naučila ili ne.




Blue rose RR -> RE: kajati se što si neušto uradila li nisi uradla? (14.6.2013 7:48:48)

Vjerovatno se kajem, ali sve što učinih mi nekako bi škola- nauk, kako sam trebala ili nisam, kako hoću ili neću nešto učiniti za ubuduće.

Svaka škola se plaća, a životna ponajviše.




bebaa -> RE: kajati se što si neušto uradila li nisi uradla? (14.6.2013 7:52:00)

za dvije ću se stvari kajati dok sam živa i ne mogu sebi oprostiti svo vrijeme koje sam bacila u nepovrat....i kajem se što nisam slušala starije kad se birao fakultet pa izabrala pogrešan ali po svom ćejfu i sad sam nepotrebna u svojoj struci jer nas je tovar naštancano....ali opet hvala bogu pa imam dobar posao i ne bi ga mjenjala za drugi....




m.i.n.a. -> RE: kajati se što si neušto uradila li nisi uradla? (14.6.2013 8:10:25)

Ima stvari koje bih sigurno uradila drugacije..ne bih dopustila druge neke da se dese...pojedini ljudi bi bili blizi mom srcu..
Mislim da mozda tako to u zivotu. Funkcionise jer mozda za neko vrijeme cu se pitati jel ovo sto sad radim,mislim,imam i zelim bas bilo dobro ili sam trebala drugacije...




tinkivinki -> RE: kajati se što si neušto uradila li nisi uradla? (14.6.2013 8:15:59)

kajem se zbog stvari koje nisam uradila,a mogla sam




leona81 -> RE: kajati se što si neušto uradila li nisi uradla? (14.6.2013 8:29:55)

kajem se sto sam pocela raditi u toku studija i zato zaglavila godinama na faxu




Almuccia -> RE: kajati se što si neušto uradila li nisi uradla? (14.6.2013 8:41:21)

Fina tema. Kajem se sto nisam imala dovoljno hrabrosti i upisati zeljeni fakultet pa sam zaglavila na faxu koji nema perspektivu. Kajem se sto sam slijepo vjerovala pojedinim osobama al mi to bjese dobra skola i sad sam valjda pametnija.




anja anjica -> RE: kajati se što si neušto uradila li nisi uradla? (14.6.2013 9:01:27)

Naravno da se kajem za odredjene stvari no nisam mogla predvidjeti sta ce mi se desiti sutra,ne opravdavam se ali tako to dodje




Mirkica -> RE: kajati se što si neušto uradila li nisi uradla? (14.6.2013 9:05:34)

da naravno da postoji ono sto sam voljela uraditi anisma ili nisma trebala uarditi a jesam , mada je manje ovog sto nisma a jesam [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] kako god i sta god sam uradila i da je bilo drugacije voljela bih iz svage staze da je put vodio dovjede gedje sam sada "samo s onim sto nisam uradila " hahahaha




salmy -> RE: kajati se što si neušto uradila li nisi uradla? (14.6.2013 9:08:53)

Kajem se sto ne nasuh kantu vode prije nego je nestala

bem ti vodovod i kanalizaciju

A u zivotu se ne kajem nista spec..osim sto nisam nasla kakvog hadzu da me donira...jbg..para na paru[sm=smiley36.gif]




ananas_ze -> RE: kajati se što si neušto uradila li nisi uradla? (14.6.2013 9:18:51)

zavisi o cemu se radi, ponekad uradim da se ne pokajem, a ponekad nit uradim nit se pokajem, generalno u zivotu, ne kajem se mnogo za sad samo za jedno sto nije nenadoknadivo (sto ne upisah postidiplomski prosle ak.god)




Lady26 -> RE: kajati se što si neušto uradila li nisi uradla? (14.6.2013 9:44:26)

Kajem se sto sam na ponovljenoj godini studija pocela raditi (mada sam morala) i "osladilo" mi se, napustila fax....




veeseelaa -> RE: kajati se što si neušto uradila li nisi uradla? (14.6.2013 9:53:05)

obično se pokajem zbog neke reakcije.... žustre
a vezano za život nekad mislim da sam se izradila što cijeli život radim u privatnom sektoru a mogla sam nedje u državnom a s druge strane kontam bolja je zarada (ako si vrijedan) u privatnom sektoru, hebeš državnu platu, fiksnu i tu si đe si

nekad se kajem što uopće radim a ne moram, a već sutra se smijem tome jer šta bi sad po kući deverala, znam sebe čišćenje i samo čišćenje






Galicia -> RE: kajati se što si neušto uradila li nisi uradla? (14.6.2013 12:24:53)

Kajem se sto sam prema pojedincima bila losa, trebala sam biti jos gora.




Hanady RR -> RE: kajati se što si neušto uradila li nisi uradla? (14.6.2013 12:56:39)

ja se nikada ne kajem za to što sma uradila...da nisma porbala kajala bih se što ne porbah možda bi uspjela...ono tipa bez rizika nema dobitka...

al ima situacija, rekacija zbog koji se kajem kako sma ih uradila...mogla sma bolje[sm=jezicek.gif]




ladyblue RR -> RE: kajati se što si neušto uradila li nisi uradla? (14.6.2013 13:29:52)

poslije je**** nema kajanja [sm=smiley36.gif]

ja volim uraditi pa šta god da je...ne mogu ja da razmišljam šta bi bilo kad bi bilo[sm=smiley1.gif]




elmaL -> RE: kajati se što si neušto uradila li nisi uradla? (14.6.2013 13:38:32)

Mislim da se vise kajem zbog stvari koje nisam uradila, pa mi sad zao ili krivo. Inace puno oklijevam u donosenju svih odluka (krivim horoskopski znak)[sm=smiley36.gif] pa poslije jos vise sama sa sobom razglabam jesam li trebala to ili ne[sm=smiley14.gif]




EEDITH -> RE: kajati se što si neušto uradila li nisi uradla? (14.6.2013 13:48:13)

pa nije baš da se kajem što sam nešto uradila,ali recimo da sam malo drugačije,
na greškama se uči,bitno je izvući pouku iz svega




SdZ -> RE: kajati se što si neušto uradila li nisi uradla? (14.6.2013 13:57:08)


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Vjerovatno se kajem, ali sve što učinih mi nekako bi škola- nauk, kako sam trebala ili nisam, kako hoću ili neću nešto učiniti za ubuduće.

Svaka škola se plaća, a životna ponajviše.



Potpis.... [sm=bravo.gif]




jasmin -> RE: kajati se što si neušto uradila li nisi uradla? (15.6.2013 19:14:48)

Ono s čim sam u datom trenutku stala,bilo je s razlogom,koji mi možda tada nije bio jasan. Ali,vremenom,postalo mi je kristalno jasno.
Ono s čim sam nastavila,opet je bilo s razlogom.
Bilo je grešaka,ali ja sam osoba koja voli učiti na svojim greškama. I ne kajem se zbog njih. S njima sam postala jaka i ono što jesam.
Kajem se samo za ono što je bilo grijeh,znajući da ima Jedini koji sve prašta,ali i taj grijeh ima svoju misiju i sve dok se čovjek kaje i on može biti pozitivan,dok spada pod prošlost i dok je ogrnut iskrenim pokajanjem.




koka i po -> RE: kajati se što si neušto uradila li nisi uradla? (15.6.2013 19:37:28)

kazu da je iskustvo posljedica mnogih gresaka u zivotu tj.losih zivotnih procjena.
djelimicno bih se slozila s tim jer da nije iskustva nebi bilo ni mudrosti a bez mudrosti ni vlastitog sablona borbe kroz zivot.
da se kajem kajem se...ali svako kajanje ima dublje korjene zasto se nesto desilo bas tako kao sto jeste.na kraju ko sam ja da odlucujem jeli se nesto trebalo desiti ili je moglo biti drugacije.to je vec odredjeno i mastilo se davno osusilo.tako da na svoje greske gledam iz jednog drugog ugla.




rerica -> RE: kajati se što si neušto uradila li nisi uradla? (15.6.2013 21:14:01)

da mi je ova pamet one godine znala bi,al.....





teacher75 -> RE: kajati se što si neušto uradila li nisi uradla? (15.6.2013 21:44:33)

svaki dan kad me djeca probude u 6 se kajem sto nisam ranije zaspala prethodnu noc




Stranica: [1]