pad na glavu-help (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Djeca



Poruka


dzenetaiman -> pad na glavu-help (4.7.2013 14:09:47)

curica mi je tek sada rekla da je dva puta pala sa stoluce,djecije,dok je dikucuvala olovku sa poda. prvi put je pala na celo i koljena-nema cvoruge niti modruce. drugi put je pala isto tako al se udarila na dio iza lijevog uha. vesela je,nije povracala,zjenice reaguju. to se desulo prije nekih sat i pol. pala je na pod koji je poplocen necim poput gume. sta da radum?help[sm=smiley19.gif]




M kao Mama -> RE: pad na glavu-help (4.7.2013 14:26:17)

ništa prati je malo, ne da joj da spava popodne, ako počne povraćati, ili joj bude oka, nesvjestiga, glavobolja pravac bolnica




dzenetaiman -> RE: pad na glavu-help (4.7.2013 14:35:42)

ona je sva vesela i pjeva,i imala je sto puta gorih padova na beton i ro na potiljak,ali jace je od mene-stalno se sikiram. mislim da sam jedina mama na svijetu koja uvijek misli na najgore. istale mame koje znam nista ne bi rekle sami bi pomislile nije nnista a ja panicim da mi je vise myka.




bebacha -> RE: pad na glavu-help (4.7.2013 14:36:57)


IZVORNA PORUKA: dzenetaiman

ona je sva vesela i pjeva,i imala je sto puta gorih padova na beton i ro na potiljak,ali jace je od mene-stalno se sikiram. mislim da sam jedina mama na svijetu koja uvijek misli na najgore. istale mame koje znam nista ne bi rekle sami bi pomislile nije nnista a ja panicim da mi je vise myka.


bespotrebno panicis
jos neznam ni koliko je jak udarac bio
djeca padaju i udaraju se stalno
opusti se




bebacha -> RE: pad na glavu-help (4.7.2013 14:37:33)

http://www.ringeraja.ba/forum/Udarci_u_glavu%25%25%25/m_144348/tm.htm

imamo i temu




dzenetaiman -> RE: pad na glavu-help (4.7.2013 15:32:00)

uh...ima jos mama koje panice kao ja. prosla su prva tri sata koja su kriticna. tajo sy mi prije govorilu. pokusavam da se smieim i ne vodim dr.jer evo ona jos uvijek pjeva i igra se. da li biste je vi vodile kod dr?




Hanady RR -> RE: pad na glavu-help (4.7.2013 15:38:40)


IZVORNA PORUKA: dzenetaiman

uh...ima jos mama koje panice kao ja. prosla su prva tri sata koja su kriticna. tajo sy mi prije govorilu. pokusavam da se smieim i ne vodim dr.jer evo ona jos uvijek pjeva i igra se. da li biste je vi vodile kod dr?


a koji j razlog odlasku kod doktora[sm=zmeden.gif]

nemate vidljive povrede, nemate ni skrivene jer simptoma nema koji bi ukazivali da ima povreda...

nadalje dijete je reklo nakon pada ...očito pad nije bio bolan jer bi urlalo :)
nadalje pod je popločan nečim kao gumom...ta djeca udare glavom do zid sve zazveči pa porđu bez posljedica...
polako...

i temu imamo o istom :) niste jedini da padovi na glavu...smao ste jedini definitvno koji su se udarili do gumeni pod i tri sata kasnije bez ikakavoga razloga žele ljekaru[sm=smiley36.gif]
opustite se malo[sm=smiley1.gif]




aida. -> RE: pad na glavu-help (4.7.2013 15:55:07)

E da si ti vidjela mog trogodisnjaka kako je zvizgo glavicom sinoc od beton, cvoruga pozelenila, on place... Udar bi dobila [sm=smiley36.gif]

Ma daj bona sta ce jo bit... sto hanady kaze urlala bi da je bolilo [sm=smiley36.gif] relax... [sm=smiley1.gif]




dzenetaiman -> RE: pad na glavu-help (4.7.2013 21:34:23)

drage moje,hvala vam na podrsci. problem je sto sam sama i namam tu nikoga da mi objektivno ukaze na trenutno stanje. ona je citav dan ok,napolju je trcala,igrala se,smijala,vadila meni zivce i sve ostalo. ja sam joj iz straha pustila da ne spava po podne tako da je komirana od umora otisla u krevet. posto joj je cesto mrsko hodati pred spavanje pocne izvoditi da joj se manta ili nesvjesti pa da je nwko odnese u krevet. to je i veceras uradila i mene je,bezobzira na sve ,uhvatila panika da nije od udara. hvala vam drage moje sto ste mi bile pod[sm=smiley36.gif]rska.




Stranica: [1]