Zamolila bih sve ljude dobre volje da mi pomognu (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Humanitarnost



Poruka


anonimna333 -> Zamolila bih sve ljude dobre volje da mi pomognu (20.7.2013 0:14:07)

Majka sa dvoje djece ni ja a ni muz neradi.Ovom pfilikom bi vay zamolila za pomoc svaki vid pomoci mi dobro dodje.Mozda ce me neke i osudjivati ali ja sam se ponizila sta pomoc trazim jer mi je najteze za djecu ja im nemam zasta uzeti ni smoki ni sok a pogotovo sladoled.




anonimna333 -> RE: Zamolila bih sve ljude dobre volje da mi pomognu (20.7.2013 0:15:23)

Ako neko zeli da mi pomogne neka se javi na pp




visnjica1 -> RE: Zamolila bih sve ljude dobre volje da mi pomognu (20.7.2013 0:36:18)

Imas pp




hatepsut -> RE: Zamolila bih sve ljude dobre volje da mi pomognu (20.7.2013 15:33:40)

Hvala Bogu pa ste zdravi !A za ostalo je lako,ako si u Zenici mogla bi da ti pomognem muzu da radi,naravno ako zeli ?! S tim da se tu radi do kad ima posla,ali je plata pristojna i redovna !




Pingvina -> RE: Zamolila bih sve ljude dobre volje da mi pomognu (20.7.2013 15:41:06)

Bravo Hato---to je za mene najbolja pomoc koja se moze dobiti!!:*




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (20.7.2013 15:47:02)

[Sadržaj poruke je obrisan]




hatepsut -> RE: Zamolila bih sve ljude dobre volje da mi pomognu (20.7.2013 15:58:06)

Ma ne znam ja ni od kud je zena,iskreno ja pare dajem samo kome treba za lijecenje,ali mogla bi da vidim s muzem da nesto kod njih radi.Ne mogu 100% da obecam ali mogu da pitam.Nebi opet da se zenica lose osjeca,ali ne jedu ni moja djeca stalno smoki,a sladoled umutim i onaj praskasti.Sokove pravim domace tako da...opet ne mislim nista lose,a znam i neke zene koje odrzavaju stanove,Boga mi i ja bi svijetla obraza.




mala86 -> RE: Zamolila bih sve ljude dobre volje da mi pomognu (20.7.2013 18:15:39)

joj hate svaka ti zlatna [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




napisah pa se ispravljam bolje da sutim [sm=hudicek1.gif] (nevezano hate za tebe [sm=smiley1.gif] )




Nedi -> RE: Zamolila bih sve ljude dobre volje da mi pomognu (20.7.2013 22:26:23)

Ako zelis meni treba teta koja ce mi ocistiti stan naravno platiti cu ti. Posalji pp ako si zainteresovana[sm=smiley1.gif]




anonimna333 -> RE: Zamolila bih sve ljude dobre volje da mi pomognu (25.7.2013 21:50:57)

ja se zahvaljujem svima koji bi mi pomogli jer su mi napotrebnije pelene i hrana
a rado bi cistila ako je neko u bihacu




Stranica: [1]