Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


elma_87 -> Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (23.7.2013 15:12:04)

Drage moje,

Otvorila sam ovu temu posto je jako tesko upratit dogovor oko kafe na temi razgovori.

Znaci ovdje cemo da stavljamo prijedloge za termin i lokaciju naseg druzenja, pravit cemo spisak trudinica koje ce biti na kafi, i sve ostale obavjesti vezane za odredjenu kafu.

Pa da pocnemo... [sm=smiley1.gif]

Za pocetak, predlazem da koristimo jedan mali online alat zvani Doodle koji bi nam trebao olaksati dogovaranje.

Evo primjera: http://doodle.com/rt5im7qt5227qh6q




elma_87 -> RE: Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (23.7.2013 15:14:16)

Naravno ako vam se ovo cini prekomplikovano ili vam se jednostvno ne svidja onda ga necemo ni koristit [sm=smiley1.gif]




Amyla -> RE: Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (23.7.2013 15:30:47)

meni je ovo bas super, samo sto ja ne mogu na kaficu ovih par dana, radimo stan, a i djetetu mi rodjednan u nedjelju (za mau raju) i utorak (iftar za nane, dede, daidzu...)




elma_87 -> RE: Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (23.7.2013 15:59:24)

Meni konkretno ovaj vikend ne odgovara jer mi mozda dodju svekijevci, a u subotu pravim iftar.
Ovo sam napravila sad kao primjer a napravit cu drugi kad skontamo par mogucih termina.

Meni zvuci dobro termin u 17:30h, bilo koji radni dan. Nekako mi ima dovoljno vremena da se sjedne na kafu sat - dva a da se ipak stigne i na iftar. A i dodje ga poslije posla. Vecina bi trebala moci stici.
Sto se vikenda tice onda vjerujem da su bolji neki podnevni termini mada ja nisam sigurna da li cu onda moci doci. Zavisi od svekijevaca.

Hajd nek se jave druge zene o zeljenim terminima da mozemo napraviti neki spisak potencijalnih termina.




elma_87 -> RE: Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (23.7.2013 16:00:34)

Slobodno caprkajte po ovom Doodlu da vidite kako radi :) Ovaj je testni.




Mrvica_83 -> RE: Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (28.7.2013 22:20:38)

Elmic mislim da je vrelina+ cinjenica da vecina zenica sprema iftare krivac neadekvatnom odzivu za kaficu [sm=smiley13.gif] Meni - kad su radni dani u pitanju odgovara 17- 17.30 jer mi je Importanne blizu posla .. Sto se vikenda tice ovisi kako mi muzek radi samo jer po vrucini gledam da nigdje ne idem bez auta ..ako zenice ne mogu da se org. zbog iftara mozda da napravimo termin nakon Bajrama ? Vikend 10.07 npr. ??




Amyla -> RE: Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (29.7.2013 8:22:49)

hej, vidim ja nesto smo neaktivne ovih dana i meni zaista vise odgovara nakon bajrama, jer sad zaista nemam vremena, ovo oko rodjednan, nismo jos zavrsili s radovima, pa ne mogu dok to sve ne zavrsimo [sm=smiley13.gif]




elma_87 -> RE: Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (29.7.2013 13:12:29)

Istina sad su ove vrucine nepodnosljive. A vikend iza bajrama 10.07. ja necu biti tu. Idemo kod svekijevaca. Jos uvijek je bajram taj dan pa vjerujem da ce mnogi putovati ili biti zauzeti bajramovanjem.

Nista onda, ponovo cemo aktivirati temu poslije nekad [sm=smiley1.gif]




Amyla -> RE: Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (25.8.2013 22:22:41)

i sta bi za kaficu, ko je za i kad mozete? Meni recimo odgovara u utorak, pola 7 (jer vidim da nam Elma ne moze ranije) mada ja mogu i svaki dan ranije, a i za neki drugi termin mislim da bih mogla srediti cuvanje H, samo se moramo dogovoriti na vrijeme, tacno mjesto i vrijeme [sm=bravo.gif]




Mrvica_83 -> RE: Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (25.8.2013 22:24:32)

Ja sam za[sm=smiley1.gif] .. Samo moram sutra vidjeti kako ce mi se sedmica posloziti pa da mogu konkretizirati termin koji mi odgovara [sm=smiley1.gif]




elma_87 -> RE: Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (25.8.2013 22:54:52)

I ja sam za utorak u pola 7 u immportane centru.




elma_87 -> RE: Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (25.8.2013 23:05:12)

Posto ce biti nekih kojima utorak nece odgovarati, predlazem da medju opcijama za kafu stavimo I srijedu. Zasad meni odgovaraju oba termina.




brzamala -> RE: Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (26.8.2013 10:18:05)

Meni generalno odgovaraju i utorak i srijeda ali a, stvarno, ne mogu obecati da cu doci jer ne znam kakva cu biti. Sto trudnoca vise odmice, ja sam sve umornija, teza, iscrpljenija tako da mi ne bude ni do cega. Samo lezim. Vi dogovorite a ja cu se pridruziti ako se budem ok osjecala




veeseelaa -> RE: Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (26.8.2013 10:24:05)

a gdje su vam slike s tih druženja
mogu militi kako je to divan prizor od 5-6 velikih brta [sm=smiley1.gif]




elma_87 -> RE: Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (26.8.2013 10:59:07)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a gdje su vam slike s tih druženja
mogu militi kako je to divan prizor od 5-6 velikih brta [sm=smiley1.gif]



Vidi tebe.. nisi nam se javila ima sto godinaa [sm=smiley36.gif] bar ne na onoj temi za pricalice [sm=smiley36.gif]

Toliko smo se zadale u pricu prosli put da smo skroz zaboravile da se slikamo [sm=smiley13.gif]




elma_87 -> RE: Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (26.8.2013 11:05:26)

Evo ja sam napravila i Doodle link za ovu kaficu pa da vidimo kako napredujemo :)
http://www.doodle.com/33wdz3segds6k49b#table




elma_87 -> RE: Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (26.8.2013 11:13:07)

[img]http://s22.postimg.org/mdoqpsmsd/Doodle.jpg[/img]




veeseelaa -> RE: Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (26.8.2013 11:40:13)


IZVORNA PORUKA: elma_87


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a gdje su vam slike s tih druženja
mogu militi kako je to divan prizor od 5-6 velikih brta [sm=smiley1.gif]



Vidi tebe.. nisi nam se javila ima sto godinaa [sm=smiley36.gif] bar ne na onoj temi za pricalice [sm=smiley36.gif]

Toliko smo se zadale u pricu prosli put da smo skroz zaboravile da se slikamo [sm=smiley13.gif]



ej pa ne može to tako, slikati se morate :D

no sad mi nije jasno jel kafa u srijedu il četvrtak???




Amyla -> RE: Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (26.8.2013 11:45:51)

vesela, opcija su utorak ili srijeda, vidim vecini odgovara utorak, pola 7 importane centar, hoces nam se pridruziti?




veeseelaa -> RE: Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (26.8.2013 11:49:11)


IZVORNA PORUKA: Amyla

vesela, opcija su utorak ili srijeda, vidim vecini odgovara utorak, pola 7 importane centar, hoces nam se pridruziti?



hoću abd
jel ok da povedem i dijete?




jaculi -> RE: Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (26.8.2013 13:40:49)

Drage ako mi sveki sutra ne dodje,trebala bih se i ja pridruziti[sm=smiley1.gif]




veeseelaa -> RE: Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (26.8.2013 13:53:45)


IZVORNA PORUKA: jaculi

Drage ako mi sveki sutra ne dodje,trebala bih se i ja pridruziti[sm=smiley1.gif]



hebla te sveki [sm=smiley36.gif][sm=smiley31.gif]




elma_87 -> RE: Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (26.8.2013 14:08:57)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Amyla

vesela, opcija su utorak ili srijeda, vidim vecini odgovara utorak, pola 7 importane centar, hoces nam se pridruziti?



hoću abd
jel ok da povedem i dijete?


Naravno. I na prosloj kafici je bilo djecice [sm=smiley1.gif]




jaculi -> RE: Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (26.8.2013 14:26:41)

Vesela hahahaha sto me nasmijaaaaa[sm=smiley36.gif]




Mrvica_83 -> RE: Dogovaranje kafe/druzenja trudnica sa RR (26.8.2013 14:29:42)

Ev i ja cu vjerovatno moci u Utorak u 18:30 [sm=bravo.gif]Ako mi se sta plaho ne iskomplikuje [sm=smiley36.gif]




Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>