pismo forumasicama:) (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


mamine oci -> pismo forumasicama:) (2.9.2013 12:58:47)

odmah na pocetku da se izvinim zbog naslova,mozda nije prikladan ali to mi prvo palo na pamet[sm=smiley36.gif]

drage moje ,divne forumasice,ringerasice,posto nemam vremena svima pojedicno pisati poruku evo otvorih temu:)

mnoge od vas znaju da sam 7.god zivjela u Sarajevo, ali nazalost nismo usipjeli ostvariti bilo kakav status,kako je mm dobio posao u rodnom gradu, rijesili smo da se vratimo,nadam se da nece post biti dug i da vas necu punog gnjaviti:)
da nebih nabrajala pojedinacno moje drage forumasice ,a one znaju koje su,ima ih puno i post bi pisala do sutra[sm=smiley36.gif]
hvala vam drage moje ,sto ste bile dio mog zivota, sto sam sa mnogima od vas djelila i dobro i zlo,hvala vam bez obzira sto mnogi kazu da virtuelno ne mozes imati prijatelja ,ja sam zahvaljujuci RR stegla ali zaista dosta prijatelja i upoznala puno divnih zena,mada mi je zao sto neke necu upoznati ali nikad se nezna,ja odlazim vracam se rodnom gradu,ali to ne znaci da napustam RR uvjek cu biti dio ovog tima.
Danas smo ovdje odjavili internet pa koristim priliku da napisem post dok nisu iskljucili,[sm=smiley36.gif] cim ukljucim ponovo eto mene,
sve s brzo odigalo tako da nisam stigla da organizujem kafu da vas pozdravim kako treba nadam se da cete m razumjeti i hallaliti,stan mi je u haosu oko pakovanja i slicnih stvari.
Nisam bas vicna u pisanju pisama, imala bi puno toga da pisem ali ne znam sta bi osjecanja su mi pomjesana radujem se odlazim u gradu gdje sam rodjena,gdje je moja porodica prijatelji, svekrva[sm=smiley36.gif] nadam se da cu biti cesc na temi svekrva[sm=smiley36.gif]a sa druge strane bez obzira sto nista nismo ostvarili Sarajevo je moj drugi dom tu sam rodila svoja dva pitela,dozivjela dosta lijepih trenutaka,ja rekoh krtko pa oduzih hallalite mi vi koje ste mi dolazile na babine sto nisam stigla da vam dodjem sa bebarom,zao mi je sto necu biti tu kad moja veselica rodi, hvala mnogima od vas sto ste omogucili da moja Iman ima kolica,hodalicu garderobu za cure i mnogo toga ne bih ni jednu da imenujem prepoznace se,za sve vas ima jedno posebno mjesto u mom srcu,i tako bih ja do sutra ali moram stati.jedan veliki [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
[sm=smiley31.gif]

svim trudnicama ugodnu trudnocu i lagan porod
svim koji cekaju[sm=rozacrtici.gif]da ih Allah obraduje i da ugledaju[sm=rozacrtici.gif]
svim mama puno srece zdravlja ljubavi i nafake pusa za malu raju voli vas i ljubi mamine oci[sm=smiley31.gif]

halalite ako ima gresakak u pisanju losa mi tastatura [sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: pismo forumasicama:) (2.9.2013 13:03:41)

Sreća je tamo gdje napraviš dom...
ti si mila žena koja je u stanju dom napraviti u svakom gradu...
Sarajevo samo može patiti što je ostalo bez takve građanke...

svako dobro vam želim[sm=smiley31.gif]




SREĆNA -> RE: pismo forumasicama:) (2.9.2013 13:04:46)

-O draga moja [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




mamine oci -> RE: pismo forumasicama:) (2.9.2013 13:05:50)

hvala Hanady, zaboravih napisati da ste uvjek dobro dosli u Novi Pazar i rado cu vas ugostiti u svom domu[sm=smiley1.gif]




Honey3 -> RE: pismo forumasicama:) (2.9.2013 13:05:58)

ma draga nasa [sm=smiley19.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] Zao mi je sto idete iz Sarajeva,ali bil hair,trbuhom za kruhom,neka vam je hirli gdje god da odete,cuvaj tu dragu djecicu i cuvajte se i vi,da vam Allah dz.s svako dobro da aBd[sm=smiley31.gif] Ja znam ti ces se nama opet javljati,i dalje ces biti sa nama na rr,ti si jedna "posebna" forumasica [sm=smiley2.gif]a bit ce aBd i kafica,dolazit ces ti u Sarajevo[sm=smiley1.gif] Puno pusica za tebe i djecicu [sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]




Mirkica -> RE: pismo forumasicama:) (2.9.2013 13:11:14)

mamine oci nadam se da i ja spadam u ove drage forumasice :)) iako se nikada nismo vidjeli bila si mi uvjek draga i mila, zelim ti puno srece u tvom novom pocetku na starom mjestu pa imal ista ljepse :))))) a nadam se da ces opet biti s nama na ovom forumu :)))) [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] SRETNOOOO i znas ono "moj dom je tamo , tamo gdje sam ja takva je moja sudbina"




ziki -> RE: pismo forumasicama:) (2.9.2013 13:15:12)

Mamine oči [sm=smiley31.gif] neka je sretno u novom/ straom gradu. Čuvaj djecu i sebe. Nadam se da nas nećeš zaboravit a možda se nekda dole i strenemo[sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]




veeseelaa -> RE: pismo forumasicama:) (2.9.2013 13:17:57)

zao mi je sto necu biti tu kad moja veselica rodi,


a joj
rasplakala me ova vijest, druže moj pa kako , šta???? aaauuuuu
zvat ću te




Apotekarka -> RE: pismo forumasicama:) (2.9.2013 13:33:53)

Mamine oci svatko ide onamo gdje mu je bolje...Zelim ti sretan put i puno srece,uzivaj sa svojom divnom porodicom...




ada_ -> RE: pismo forumasicama:) (2.9.2013 14:01:15)

sretno vam ma gdje bili,bitno je da ste zajedno a dom je tamo gdje ste sretni i zadovoljni....nemoj nas zaboraviti kad predjes granicu [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




mamine oci -> RE: pismo forumasicama:) (2.9.2013 15:23:08)

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




M kao Mama -> RE: pismo forumasicama:) (2.9.2013 15:25:40)

sretno, i da Vas zaista sreća prati, a vama uvijek možeš, pa nisi džabe djecu ovdje rađala, hahahahahh




damma -> RE: pismo forumasicama:) (2.9.2013 15:26:32)

sretno ti nasa drugarice..
[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




muaaa -> RE: pismo forumasicama:) (2.9.2013 15:32:22)

Draga moja sretno....do nekog sljedeceg vidjenja[sm=smiley31.gif]




niki83 -> RE: pismo forumasicama:) (2.9.2013 15:35:40)

Mamine oci, sve najbolje zelimo i tebi i tvojoj porodici ma gdje bili.. [sm=smiley1.gif]




klemzi -> RE: pismo forumasicama:) (2.9.2013 16:39:13)

Mamine oči, lijapa moja... ne stigosmo se upoznati dok si u BiH..ali nikad se ne zna,,,
Nek vas Božija milsot prati gdje god krenete...a ti si svoje mjesto našla u srcima puno nas...ljubi te tvoj drug![sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




jasmin -> RE: pismo forumasicama:) (2.9.2013 16:43:44)

mamine oči,čast mi je bila upoznati te [sm=bravo.gif].
Želim ti puno sreće gdje god da budeš. [sm=smiley31.gif]




mamine oci -> RE: pismo forumasicama:) (2.9.2013 17:05:23)

[sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=rozica.gif]




brzamala -> RE: pismo forumasicama:) (2.9.2013 17:08:39)

draga moja, ti si jedno divno stvorenje i zelim ti da ti bude hairli gdje god da odes. Barem ces biti blizu svojih. [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Visnja RR -> RE: pismo forumasicama:) (2.9.2013 17:13:43)

sretno mamine oči!!! [sm=smiley31.gif]





koka i po -> RE: pismo forumasicama:) (2.9.2013 17:31:30)

srecu vec imas kraj sebe i oko sebe....svako ima svoju nafaku.

zelim ti da sto prije ostvaris sve svoje snove i ono sto zelis i za cime ceznes.

[sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]




vjestica -> RE: pismo forumasicama:) (2.9.2013 17:33:01)

sretno [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Dida79 -> RE: pismo forumasicama:) (2.9.2013 17:34:32)

Sretno mamine oci [sm=smiley31.gif]




reallove -> RE: pismo forumasicama:) (2.9.2013 17:38:10)

Mamine oci,sretno draga,sve najbolje :*




mala_sa -> RE: pismo forumasicama:) (2.9.2013 17:48:33)

Maine oci sretno draga moja, da vam dragi Bog podari samo najljepse trenutke ma gdje god oni bili! Cuvaj sebe i svoja tri blaga [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=rozica.gif]




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>