Upala očnih kapaka (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Zdravlje



Poruka


Aquarius -> Upala očnih kapaka (9.1.2009 20:15:01)

Prija par dana sam bila kod oftamologa zbog crvenila na kapcima. Dijagnozirana mi je upala očnih kapaka koja je prešla u hroničnu. Dobila sam kapi za oči, mast koja se nanosi na kapke i u oči. Zabranjeno mi je šminkanje[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley19.gif[/image], korištenje bilo kakvih krema osim obične hidratantne. Kosu smijem prati samo dječijim šamponom (preporučen mi je šampon Johnson & Johnson).
Zaboravila sam pitati doktora da li je ovo doživotna terapija. Mislim, znam da je hronično, ali pomisao da se ne smijem našminkati do kraja života mi je grozna.[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]

Interesuje me da li je neko imao sličnih problema i kako ste ih riješili ?




dana3 -> RE: Upala očnih kapaka (9.1.2009 20:44:48)

kod mene nije bila hronicna  ali sam oci ispirala kamilicom i to samo onda kad ne idem vanda se ne nahladi kao i cajemkoji se zove vidac-trava vida.imala sam i kapi ali se ne sjecam tacno kako su se zvale i mazala sam hidrociklin mascu.mala zuta tubica bar bila tada-davno je bilo.imala sam problem ajedmo mjesec dana i nestalo je asminke sto se tice yves rocher je proizvodjac kozmetike na biljnoj bazi i u sarajevu ga ima e sad da li i kod tebe ne znam.koristila sam njihovu sminku.
ovo je samnom bilo a ti se ne hvataj za rijec dok ne vidis kakos e stvari kod tebe odvijaju-oci su u pitanju-SRETNO




mnn -> RE: Upala očnih kapaka (9.1.2009 20:55:58)

imala sam ja godina konjuktivitis pa uplae razne od alergije nekad nisam mogla oko otvoriti a več bih plakala ...užas...kupila sam od Flp firme zove se punim nazivom forever living production iz amerike je firma a proizvod je aktivator od 2,5 ml...super je za oči..svaki dan po tri puta i za par dana oči če biti super a još je to prirodno...koliko sam krema probala...milijun i ništa od toga samo mi je bilo gore...




Stranica: [1]