Injekcije, sta posle? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Zdravlje



Poruka


simka -> Injekcije, sta posle? (12.11.2013 21:00:47)

Pomazite devojke, zeni od trideset i kusur! Prvi put primam injekcije zbog mastitisa posle porodjaja i gore se osecam nego u porodjajnoj sali. Ove bocke napravise invalida od mene, ne znam, mozda to tako treba. Primala sam penicilin, pa penicilin i gentamicin a sad longacef. Sta da radim da ublazim bolove??? Najmanje me boli ubod, do juce ga nisam ni osecala, a sad malo posto valjda bodu u modrice, ali posle ...[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] Pece, trne, boli....ceo dan mi guza pulsira Ne mozu da se okrenem u krevetu od bolova u kukovima.




SREĆNA -> RE: Injekcije, sta posle? (12.11.2013 21:27:44)

Liske kupusa stavljaj kao obloge.




canim -> RE: Injekcije, sta posle? (12.11.2013 21:29:45)

Imas na fb grupu " Dojenje je in " pa postavi i tamo pitanje, vjerujem da ces brze dobiti odgovor.




simka -> RE: Injekcije, sta posle? (12.11.2013 21:33:10)

Stavljam kupus i na grudi i na guzu, masiram alkoholom. stavljam hladne obloge...a i dalje booooli [sm=smiley19.gif]




simka -> RE: Injekcije, sta posle? (16.11.2013 10:54:02)

Joooj ova agonija nema kraja, imam jos dva longacefa....Recite mi molim vas kako da ublazim ovaj bol u zadnjici i da razbijem cvorove koji su u onom delu gde me bockaju kao pesnica [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Stranica: [1]