Re: pomozite - spustena maternica (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Poslije porođaja



Poruka


marina 1234 -> Re: pomozite - spustena maternica (15.11.2013 21:57:35)

molim pomoc evo prvi put sam tu i nadam se da ce te mo moci pomoci svojim iskustvima ako je neko prosao to ovako moja prica IDE imala sam dva spontana [sm=smiley19.gif] jedan u februauru bakon mjese dana ostanem trudna i opet spontani ginekolog mi je rekao da cekam 6 mjeseci i evo proslo je nije mi predlagao nikave nalaze da vdaim osim pape jer kaze da je bila genetika u pitanju ja vec imam jedno djete od 4 god otisla sam privatno vadila briseve i imam bakteriju stafiloko uterus e sad me zanima dali je neko to imao jos nisam isla na ocitavanje nalaza dali ta bakterija smete u trudnoci i dali je neko imao spustenu maternicu ona me jako prepala da necu moci iznijeti takvom maternocim mlada sam neznam sta da radim ako je neko prosao isto nek podjeli iskustvo [sm=smiley13.gif]




milenium -> RE: Re: pomozite - spustena maternica (15.11.2013 22:13:13)

ja bih s novom trudnoćom pokušala tek kad se riješim svih bakterija i sve bude ok. uradila bih sve briseve i nalaze. a mjesec dana nakon spontanog je premalen period za drugu trudnoću,obično se čeka pola godine il čak bolje godinu.mada ima iznimaka,žene zatrudne i 3 mj nakon spontanog,al zašto riskirat.ima ti ovdje dosta tema o spontanim a imaš tema i o bakterijama ja mislim. sretno.[sm=smiley1.gif]




marina 1234 -> RE: Re: pomozite - spustena maternica (15.11.2013 22:35:49)

briseve sam radila na svou ruku sve je negativno osim te bakterije sad nevjerujem bas da je ona mogla uzrokovati spontani ja sumnjam na stre otac mi je umro nako 3 dana srce je bebi prestalo kucati [sm=smiley19.gif] sad neznam kako ce sve to proci [sm=smiley24.gif]




milenium -> RE: Re: pomozite - spustena maternica (15.11.2013 22:40:56)

http://www.ringeraja.ba/forum/m_259454/mpage_1/key_/tm.htm#259454

evo ti link jedne teme.a moguće da je i stres a moguće i da je kombinacija i jednog i drugog.
nadam se da će ti iduća trudnoća biti uspješna.nemoj se obeshrabriti.i možda bolje da pokušate kad barem malo prođe ovaj teški period od smrti tvog oca[sm=smiley13.gif]

ima i ovu temu

http://www.ringeraja.ba/forum/m_224448/mpage_1/key_/tm.htm#224448




Stranica: [1]