RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica.. (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Oprema za bebe



Poruka


koka i po -> RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica.. (9.7.2013 18:48:15)

skeptik sam u vezi ovoga ali sve je moguce.
da je skupa skupa je bas...ali eto ako pomaze i vrijedi.




I love youu -> RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica.. (9.7.2013 18:56:36)

Jel to apoteka na stupskoj petlji, pa pored one raskrsnice? Sta mislite jel mi rano da joj stavim tu ogrlicu ima 2, 5mj?




Visnja RR -> RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica.. (9.7.2013 19:22:35)


IZVORNA PORUKA: I love youu

Jel to apoteka na stupskoj petlji, pa pored one raskrsnice? Sta mislite jel mi rano da joj stavim tu ogrlicu ima 2, 5mj?


Apoteka STUP ...blizu Dalasa...tu je i Unicredit banka...
može tek s 3 mjeseca




Visnja RR -> RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica.. (9.7.2013 19:23:21)


IZVORNA PORUKA: koka i po

skeptik sam u vezi ovoga ali sve je moguce.
da je skupa skupa je bas...ali eto ako pomaze i vrijedi.



sad je mnogo jeftinija...nekad je bila oko 60 km





Visnja RR -> RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica.. (9.7.2013 19:24:42)

pogledah na prvoj stranici svoj post ja sam za Asju platila 57 ...prije 5 g




Medić* -> RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica.. (9.7.2013 22:05:32)

Ja sam uzimala na carsiji prije 4 godine, oko 40 km je bila. Iskreno nama to nista nije pomoglo, na kraju se zagubila negdje :)




M kao Mama -> RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica.. (10.7.2013 8:07:26)

ja svojoj skidam jedino kad je upam, spava sa njom od trećeg mjeseca sve ok, znam prošle godine na moru njoj dva i po mjeseca ženturaće šta je to kakav je to đerdan, ko žene, platila je nisam sigurna ili 37 ili 42 km, jer su bile dvije u apoteci jedna od 30 cm i jedna od 33 cm, pa stvarno ne znam koju uzeh




M kao Mama -> RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica.. (26.7.2013 13:04:36)

joj, moja pokvarila ogrlicu, nije je pukla u klasičnom smislu nego se izvukao konac koji je bio na kopčanju, i ponesem ja kod jednog srebrana u našoj mahali pitam može li popraviti kaže može prenizati 15 km, kažem hvala, pošaljem po bratu u grad ženi koja je meni nizala komplet od bisera baš lijepo odradila, i eto kao 10 km, hajd rekoh ok, sad mi donio, došlo mi da plačem šta je žena uradila, prenizano kafastrofa, a baška što na kraju od zadnjeg zrna do kopće konac tačno 4 cm praznine, sad mjerila lenijarom,

jel mislite da nije ofirno da sutra joj ovo vratim, i ružno izgleda brate preružno, a i nije mi sigurno da opet neće pući na tom jestu gdje je konac




MiaMa -> RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica.. (14.8.2013 0:27:23)

Kako znati da je ćilibar prirodni a ne sintetički? Ja bila neki dan na Čaršiji u jednoj zlatari, pitam tetu je li ovo prirodni ćilibar a ona kaže da jeste a na ogrlici nema ništa osim obične papirne etikete. Što znači da bih joj trebala vjerovati na osnovu ničega. Vidjela sam da ima u Dm-u ista kao u apoteci samo je razlika u cijeni. Da li je neko kupovao ovu iz Dm-a? navodno ima neki štembilj kao certifikat




Lulu_08 -> RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica.. (14.8.2013 7:00:35)

U mom slučaju dva totalno različita iskustva. Sa starijom sam primjećivala olakšanje simptoma sa malom samo malo i to u početku kasnije ništa tako da hmm.




mum82 -> RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica.. (14.8.2013 7:30:30)

mi imali s obojicom,i to B kupili ovdje u gradu u apoteci ,oko 35Km platili, nosio je non stop.onako malo je palkao al nije imao temperature,,,malo nervoza i placa, al smo to rjesavali paracetamolom...
kad se S rodio njemu smo stavljali tu staru B,a onda dobijemo iz njemacke drugu,i tu mu koristili,ma nidje veze,dijete noci preplakalo,i dan danas place kad mu nice zubic,,,e da ogrlicu smo davno skinuli jer mislim da apsolutno nisu imale nikakvog efekta,al opet to je moje misljenje[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]