RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


Hanady RR -> RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (10.12.2013 19:43:30)

ja almoday zaista al zaista tebe ne shvatam...
ni uz najbolju volju...
ako je ovdje neko tvrdoglav onda si to zaista ti...

nastavite u dobrom duhu kako si i zamislila...
ideja je divna može preživjeti i bez mene ...nema nikakave potrebe da se ubjeđujemo ja i ti o tome ko će biti tu ko neće...
ja sam dovoljno zrela osoba da pročitam sve napisano...pa i ovo ''zašto po svaki cijenu'' nije uopće po svaku cijenu moja potreba da budem dio ovoga...

bez ikakvih problema ovo što sam isplanirala ostat će za neki drugi swap ...ovo je prvi neka ide bez mene i gotovo...
ti si idejni tvorac bez tebe neće ići nikako....to znaš...
zato samo nastavite...ja sjedim na tribinama i čekam finale[sm=rozica.gif]









raja_ringe -> RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (11.12.2013 0:08:08)

ja uspavala pile I cojka mi u mene I radim na prvom pkkonu. Loslije cu razmisljati ondrugom. Nemojte pomjerati :)




vila_7 -> RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (11.12.2013 9:03:10)

bezveze [sm=smiley13.gif] ... jedna od rijetkih tema gdje je trebalo sve ici glatko ... [sm=smiley13.gif] . Dajte nidje veze, ni da Hanady odustaje, niti mislim da je Almondray ista lose mislila sto je napisala-samo uputila da se ne salju kolaci i lomljive stvari.....

E sad da pitam, sto se mene tice, znaci napravit cu 2 kasike , e samo da vas pitam da li bi zeljele da budu djecje (mada ce mozda biti problem-musko-zensko) , ili bas za odrasle (nor. da uzmem onu sa dugom drskom? POmozite [sm=smiley1.gif]




almondray -> RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (11.12.2013 11:12:21)


IZVORNA PORUKA: vila_7

bezveze [sm=smiley13.gif] ... jedna od rijetkih tema gdje je trebalo sve ici glatko ... [sm=smiley13.gif] . Dajte nidje veze, ni da Hanady odustaje, niti mislim da je Almondray ista lose mislila sto je napisala-samo uputila da se ne salju kolaci i lomljive stvari.....

E sad da pitam, sto se mene tice, znaci napravit cu 2 kasike , e samo da vas pitam da li bi zeljele da budu djecje (mada ce mozda biti problem-musko-zensko) , ili bas za odrasle (nor. da uzmem onu sa dugom drskom? POmozite [sm=smiley1.gif]

U pravu si...
Još je neko upitao mogu li dječije stvari[sm=zmeden.gif] .
Moj prijedlog je da sredite svi svoje tikere i neće bit problema da organizatorica podjeli ako bude dječijih stvari.Tu je i dob djeteta i boje koje upućuju na m ili ž.




Miracle*3 -> RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (11.12.2013 12:47:55)


IZVORNA PORUKA: vila_7

bezveze [sm=smiley13.gif] ... jedna od rijetkih tema gdje je trebalo sve ici glatko ... [sm=smiley13.gif] . Dajte nidje veze, ni da Hanady odustaje, niti mislim da je Almondray ista lose mislila sto je napisala-samo uputila da se ne salju kolaci i lomljive stvari.....

E sad da pitam, sto se mene tice, znaci napravit cu 2 kasike , e samo da vas pitam da li bi zeljele da budu djecje (mada ce mozda biti problem-musko-zensko) , ili bas za odrasle (nor. da uzmem onu sa dugom drskom? POmozite [sm=smiley1.gif]



Ja bih predlozila djecije, alimozes napraviti i neke boje koje mogu i za decke i za cure, npr, crvena, zelena, ali one jace boje....Ali ne zelim se mijesati u tvoj rad....sorry sorry.....




vila_7 -> RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (11.12.2013 13:45:00)

hahaha MIracle ne boj se nisam ti ja osjetljiva [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] , volim ja saslusati prijedloge , a da li cu ih usvojiti to je druga prica [sm=smiley36.gif]
Nije meni bilo sta problem napraviti al kontam npr. da napravim jednu za curice jednu za decka? Jer ne mogu imena staviti,pa npr. da bude jedna cvjetici,leptirici, a druga autici!? Ako vam je to OK , da onda tako , a a a a ? [sm=smiley36.gif]




almondray -> RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (11.12.2013 16:12:23)


IZVORNA PORUKA: vila_7

hahaha MIracle ne boj se nisam ti ja osjetljiva [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] , volim ja saslusati prijedloge , a da li cu ih usvojiti to je druga prica [sm=smiley36.gif]
Nije meni bilo sta problem napraviti al kontam npr. da napravim jednu za curice jednu za decka? Jer ne mogu imena staviti,pa npr. da bude jedna cvjetici,leptirici, a druga autici!? Ako vam je to OK , da onda tako , a a a a ? [sm=smiley36.gif]

[sm=bravo.gif]




koka i po -> RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (11.12.2013 17:33:43)

almondray imas pp




madam x -> RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (12.12.2013 7:39:46)

Ja gotova[sm=smiley1.gif]

Da šaljem slike ili je još rano?

Nešto ste se ušutile[sm=smiley36.gif]




shej -> RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (12.12.2013 17:03:59)

I ja gotova, ali nisam bas prezadovoljna [sm=smiley13.gif] Sta ste skontale, da li se sve slike zajedno objavljuju tj u isto vrijeme ili kako budemo slale? [sm=smiley1.gif]




madam x -> RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (12.12.2013 17:16:09)


IZVORNA PORUKA: shej

I ja gotova, ali nisam bas prezadovoljna [sm=smiley13.gif] Sta ste skontale, da li se sve slike zajedno objavljuju tj u isto vrijeme ili kako budemo slale? [sm=smiley1.gif]


Ne brini se nisi sama...mislim da je to realno, nismo profesionalci... a i često smo jako kritični prema sebi[sm=smiley36.gif]




almondray -> RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (12.12.2013 17:35:43)


IZVORNA PORUKA: shej

I ja gotova, ali nisam bas prezadovoljna [sm=smiley13.gif] Sta ste skontale, da li se sve slike zajedno objavljuju tj u isto vrijeme ili kako budemo slale? [sm=smiley1.gif]

Najbolje je sve zajedno objavit...mislim.Šta bi vi?




almondray -> RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (12.12.2013 17:36:37)


IZVORNA PORUKA: madam x

Ja gotova[sm=smiley1.gif]

Da šaljem slike ili je još rano?

Nešto ste se ušutile[sm=smiley36.gif]

Gdje ste vas dvije požurile[sm=smiley36.gif] nemojte nas u bedak tjerat[sm=smiley36.gif]




koka i po -> RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (12.12.2013 17:56:27)

HOCEMO SLIKE[sm=bravo.gif]
da ih ocjeni ovo ostro oko bivseg kreativca[sm=smiley36.gif]
nekad bilo....dok mi djeca nisu mozak popila[sm=smiley36.gif]




salmy -> RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (12.12.2013 18:47:07)


IZVORNA PORUKA: madam x


IZVORNA PORUKA: shej

I ja gotova, ali nisam bas prezadovoljna [sm=smiley13.gif] Sta ste skontale, da li se sve slike zajedno objavljuju tj u isto vrijeme ili kako budemo slale? [sm=smiley1.gif]


Ne brini se nisi sama...mislim da je to realno, nismo profesionalci... a i često smo jako kritični prema sebi[sm=smiley36.gif]


Ja sma isto zavrsila..i opce nisam zadovoljna...poslala sam pp Tajri..najradije bih odustala[sm=smiley13.gif]
Koliko vidim vecina zena je profi...ja cu se samo provaliti[sm=smiley13.gif]




madam x -> RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (12.12.2013 19:01:37)


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: madam x


IZVORNA PORUKA: shej

I ja gotova, ali nisam bas prezadovoljna [sm=smiley13.gif] Sta ste skontale, da li se sve slike zajedno objavljuju tj u isto vrijeme ili kako budemo slale? [sm=smiley1.gif]


Ne brini se nisi sama...mislim da je to realno, nismo profesionalci... a i često smo jako kritični prema sebi[sm=smiley36.gif]


Ja sma isto zavrsila..i opce nisam zadovoljna...poslala sam pp Tajri..najradije bih odustala[sm=smiley13.gif]
Koliko vidim vecina zena je profi...ja cu se samo provaliti[sm=smiley13.gif]

Niti sam profi, niti sam rekla da jesam, samo eto opletem pokoju kapicu[sm=smiley36.gif]
Ali što reče D_K, trebamo ovo gledati kao na jednu otkačenu zabavu, zar ne[sm=smiley36.gif]

Nema odustajanja[sm=jezicek.gif]




zvončica -> RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (12.12.2013 19:02:11)

Zavrsila sam i ja glavno...trebam jos nesto malo dodati......prvo sam i ja bila nezadovoljna, ali mi se nakon sat vremena svidjelo [sm=smiley36.gif]
I zar se slike ne salju prvo Riti....kako skontah ne objavljujemo ih ovdje mi....




madam x -> RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (12.12.2013 19:16:14)


IZVORNA PORUKA: zvončica

Zavrsila sam i ja glavno...trebam jos nesto malo dodati......prvo sam i ja bila nezadovoljna, ali mi se nakon sat vremena svidjelo [sm=smiley36.gif]
I zar se slike ne salju prvo Riti....kako skontah ne objavljujemo ih ovdje mi....

I ja sam skontala Riti pa onda ona objavljuje, samo ne znam objavljuje li sa nickom ili bez, bilo bi mi draže bez[sm=jezicek.gif]




shej -> RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (12.12.2013 20:21:50)

Da, da, prvo Riti pa ce ona objaviti album [sm=smiley1.gif] Vrijedne zenice [sm=bravo.gif]




dafri -> RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (12.12.2013 20:22:00)


IZVORNA PORUKA: salmy

Ja sma isto zavrsila..i opce nisam zadovoljna...poslala sam pp Tajri..najradije bih odustala[sm=smiley13.gif]
Koliko vidim vecina zena je profi...ja cu se samo provaliti[sm=smiley13.gif]

Ne znam koliko ih je,ja nisam ali nema sad odustajanja,biće zabavno a to i jest smisao.

Mislim da će se nickovi objaviti,uz slike ili poslije.... svejedno,na kraju krajeva neko će se i sam otkriti komentarišući slike a i poslije razmjene moraćemo znati šta je ko kome nickom i bradom[sm=smiley1.gif]




R&T@ -> RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (12.12.2013 21:04:14)

Nisam vas zaboravila...
navijam svim srcem...[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
ali sam ovih dana bila veoma zaposlena...

Ujutro vam odgovorim na sve PP i na postavljena pitanja...

Sad najvaznije: Tike, tike, tacke, nema vise vracke...
(Ovo citajte kao: Nema odustajanja!)




vila_7 -> RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (13.12.2013 12:42:44)

Vi kako hocete.... al ja kontam , meni je zanimljivije da s eovdje ne postavljaju slike uopce-nego kako koja dobije poklon - postavi sta je dobila - da bude bas iznenadjenje [sm=smiley1.gif]




D_K -> RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (13.12.2013 12:58:14)

IZVORNA PORUKA: vila_7

Vi kako hocete.... al ja kontam , meni je zanimljivije da s eovdje ne postavljaju slike uopce-nego kako koja dobije poklon - postavi sta je dobila - da bude bas iznenadjenje [sm=smiley1.gif]


moze i ovo.
mozemo poslije swapa metnuti slike pa cemo komentarisati sta je ko dobio [sm=smiley1.gif]

ja poslije odoh traziti HobbyArt - da nadjem kakvih dzidza [sm=smiley1.gif]
wish me luck [sm=smiley1.gif]




almondray -> RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (13.12.2013 13:15:30)

Vi kako hoćete ali se potrudite da svoj rad slikate najbolje što možete(bijeli papir-ako može stat i na prozor ako je osunčan) jer imajte na umu da će najvjerovatnije biti i članak o ovome.
D_K kako ti zavidim , meni je svega nestalo (i para) pa samo balim po stranicama sa reprom i sl.
Koko jesil pročitala?Nadam se da sam bila od pomoći[sm=zmeden.gif]




salmy -> RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki) (13.12.2013 16:09:21)


IZVORNA PORUKA: almondray

Vi kako hoćete ali se potrudite da svoj rad slikate najbolje što možete(bijeli papir-ako može stat i na prozor ako je osunčan) jer imajte na umu da će najvjerovatnije biti i članak o ovome.
D_K kako ti zavidim , meni je svega nestalo (i para) pa samo balim po stranicama sa reprom i sl.
Koko jesil pročitala?Nadam se da sam bila od pomoći[sm=zmeden.gif]

Ma daj majketi koji clanak? ja sam napravila dva rada od srca..od materijala kojeg sa imala u kuci...Znaci totalni amater...pa jeli fol u svemu ovome da bude od srca ili da se takmicimo? cuj da ga slikamo najbolje sto mozemo.? ako je tako ja odustajem




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>