POJAVA MLIJEKA 4 GODINE NAKON PORODA !!!! (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Zdravlje



Poruka


isabella -> POJAVA MLIJEKA 4 GODINE NAKON PORODA !!!! (16.2.2014 23:45:48)

Pozdrav svima dugo nisam bila ovdje sada sam tu ponovo sa jednim problemom!!

Rodila sam prije nepune 4 godine tacnije u aprilu 2010.godine!Dojila sam 3,5 mjeseca mlijeka je nestalo uprkos mom trudu,izvlacenju svake kapi iz grudi nazalost nestalo ga je! Sada nakon 4 godine na redovnoj kontorli kod ginekologa ustanovio je da u mojim grudima ima mlijeko [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif],iz obadvije dojke na pritisak pojavi se mlijeko!Dobila sam uputnicu za ultrazvuk dojki i stitne zlijezde,zakazan mi je termin tek 3. marta a do tada obijelih ood brige,pa evo da pokusam ovdje da vidim jel imala neka zenica slicno iskustvo!unaprijed hvala




leona81 -> RE: POJAVA MLIJEKA 4 GODINE NAKON PORODA !!!! (16.2.2014 23:49:18)

moja prijateljica je imala mlijeko a nije radjala, imala je strasno visok prolaktin i jos neki poremecaj hormona. ne mora biti nista strasno




tajcika -> RE: POJAVA MLIJEKA 4 GODINE NAKON PORODA !!!! (17.2.2014 9:33:51)

draga bila u istoj situaciji, uradi nalaz na spolne hormone i naravno tu ces imati i nalaz prolaktina koji ce vjerovatno biti povisen, ja sam prebrodila bez ikakave terapije s tim sto su meni bile druge posljedice ( nisu mi valajali ni ostali hormoni kao ni stitna), ne sekiraj se:) javi nam




isabella -> RE: POJAVA MLIJEKA 4 GODINE NAKON PORODA !!!! (17.2.2014 14:48:38)

hvala vam puno ipak je lakse kada podijelis problem kada se javi neko sa slicnim iskustvom!
odbrojavam imam jos tacno 14 dana [sm=smiley13.gif] pa se javim




henna ze -> RE: POJAVA MLIJEKA 4 GODINE NAKON PORODA !!!! (17.2.2014 20:41:15)

ne sekiraj se...

dace ti da uradis hormone..moguce da ti je prolaktin visok..

neces umrijeti.[sm=smiley36.gif].nece ti nista biti...
eventualno dobijes tabletice za snizavanje..prl..





isabella -> RE: POJAVA MLIJEKA 4 GODINE NAKON PORODA !!!! (17.2.2014 23:15:15)

eto sto se nasmijah [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

znam da necu umrijeti a mlada sam ja jos za to [sm=jezicek.gif] ali me zabrinulo ovaj ultrazvuk dojki vraga mu danas neka mala promjena odmah rak [sm=smiley6.gif][sm=smiley6.gif] e to me brine zasto mi odmah ne dade da uradim hormone!!

uglavnom hvala jos jednom malo sam se rasteretila




henna ze -> RE: POJAVA MLIJEKA 4 GODINE NAKON PORODA !!!! (18.2.2014 13:54:20)


IZVORNA PORUKA: isabella

eto sto se nasmijah [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

znam da necu umrijeti a mlada sam ja jos za to [sm=jezicek.gif] ali me zabrinulo ovaj ultrazvuk dojki vraga mu danas neka mala promjena odmah rak [sm=smiley6.gif][sm=smiley6.gif] e to me brine zasto mi odmah ne dade da uradim hormone!!

uglavnom hvala jos jednom malo sam se rasteretila

i ja sam prvo radila uzv dojki..nista nisu nasli...

al ja ti neću prčati sta je meni bilo..
uglavnom..ne brini se...sve je to rjesivo




Leena -> RE: POJAVA MLIJEKA 4 GODINE NAKON PORODA !!!! (18.2.2014 14:10:51)


IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: isabella

eto sto se nasmijah [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

znam da necu umrijeti a mlada sam ja jos za to [sm=jezicek.gif] ali me zabrinulo ovaj ultrazvuk dojki vraga mu danas neka mala promjena odmah rak [sm=smiley6.gif][sm=smiley6.gif] e to me brine zasto mi odmah ne dade da uradim hormone!!

uglavnom hvala jos jednom malo sam se rasteretila

i ja sam prvo radila uzv dojki..nista nisu nasli...

al ja ti neću prčati sta je meni bilo..
uglavnom..ne brini se...sve je to rjesivo



Isto pomislih... U svakom slucaju, ne brini, sve ce to biti ok.




isabella -> RE: POJAVA MLIJEKA 4 GODINE NAKON PORODA !!!! (18.2.2014 17:53:43)

najgore je nesto cekati jos kad je u pitanju zdravlje [sm=zmeden2.gif]
hiljadu misli,sta ce biti i kako ce biti jer tek mi 25 godina,sto kazu zene tek pocela zivjeti !!

al ste me malo rasteretile kad vidis da jos neko imao slicnih problema i rijesio lakse je,

P.S mlijeka ima pocelo je i curiti mogla bih komotno dvoje dojiti [sm=smiley13.gif]




Stranica: [1]