Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Rodili smo!



Poruka


klemzi -> Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (11.3.2014 12:45:03)

Ne postoji ljepši način da javim da je na svijet došao prekrasni dječak nego da to uradim maminim riječima:Došao je mamin dječak na svijet...mamino proljetno sunce, život i ljubav...
Dobro je i zdrav je mali naš drug Harun...[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]
Ja se drage žene sva tresem i ovo je jedan od najljepših dana u mom životu.....
Druže moj divni i sretni, svu srežu ovog svijeta vam želim...neka u životu ni Harun ni vi nikada nemate razloga za tugu, samo sreća neka vas prati i Bog dragi nek vas čuva na svakom koraku...cijelim srcem čestitam...naravno i ponosnom babi ili taji, iliti GP [sm=smiley36.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]
Volimoooooooooo vas!!!!!
Zaplešimo tetke drage [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




vjestica -> RE: Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (11.3.2014 12:48:55)

čestitke od srca, nek je živ, zdrav i sretan [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Miimy -> RE: Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (11.3.2014 12:50:31)

sva sam se najezila :-) Draga moja od srca Vam cestitamo da Vam je ziv i zdrav da ste uvijek sretni,zdravi nasmijani
Ljubimo Vas




malena27 RR -> RE: Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (11.3.2014 12:52:32)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Mamice cestitam ti i Allah mubarek olsun, da ti je hairli, zdrav, veseo i na Pravom putu!
Da samo od njega dobro i lijepo docekas!

Dragi Harune, i mi smo te, s tvojom lijepom mamicom, dugo iscekivale!

Ljube te tetke trudilice!




sirnica -> RE: Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (11.3.2014 12:53:49)

Iskrene čestitke hrabroj mami na dječaku prelijepog imena[sm=smiley1.gif]




hapymum -> RE: Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (11.3.2014 12:55:40)

Iskrene čestitke




mishkica -> RE: Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (11.3.2014 12:56:21)

Cestitke[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Hanady RR -> RE: Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (11.3.2014 12:56:44)

Draga naša...divne vijesti...čestitke do srca[sm=sloncek.gif]
Harune dobro nam došao [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=sloncek.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=smiley31.gif]




disaaa -> RE: Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (11.3.2014 13:01:19)

Draga,evo nas i ovdje ,,iskrene cestitke od [sm=smiley27.gif]




lady_bubamara -> RE: Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (11.3.2014 13:02:32)

Preljepe vijesti [sm=sloncek.gif]

Draga od srca vam želim sve najljepše [sm=bravo.gif]




elmaL -> RE: Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (11.3.2014 13:02:56)

[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif] cestitke, nek vam je ziv i zdrav vas Harun, da uvijek budete jako ponosni na njega [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




toncica -> RE: Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (11.3.2014 13:12:31)

Draga Pingvina danas nisam mogla bolju i sretniju vijest cuti . SAva sam se najezila , a suze same liju , naravno od radosti .
Neka ti je sa srecom dugo ocekivani djecak . Malenom djecaku dug i sretan zivot , da nam uvijek bude veseo kao i njegova mamica .[img]http://s18.rimg.info/b9346224024715c3db8ce3fb43d5671d.gif[/img] Mamici zelim brz oporavak . [img]http://s20.rimg.info/c1b70e03c7dc4d9f1b192b65ec2dc822.gif[/img]
Sad mila moja uzivaj sa svojim milim i dragim djecakom . Ljubimo vas ja i moja princeza [sm=zz_inlove.gif][sm=zz_inlove.gif][sm=zz_inlove.gif]




damma -> RE: Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (11.3.2014 13:22:17)

Cestitam [sm=bravo.gif]




MicoTico -> RE: Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (11.3.2014 13:22:21)

[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image] Čestitke, neka je živ, zdrav, srećan i uvijek na ponos!




ananas_ze -> RE: Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (11.3.2014 13:24:17)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=ribica.gif][sm=ribica.gif][sm=ribica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]
Draga Pingvina, najiskrenije cestitke tebi i tm,a maleni djecace, dobro nam dosao na ovaj svijet [sm=muca.gif]




bebaa -> RE: Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (11.3.2014 13:29:53)

pridružujem se čestitkama.......[sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]




ljiljo -> RE: Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (11.3.2014 13:32:16)

PI druze cestitam, neka ste nam zivi i zdravi masallah [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]


[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




ljiljo -> RE: Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (11.3.2014 13:32:54)

PI druze cestitam, neka ste nam zivi i zdravi masallah [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]


[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




Brinet -> RE: Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (11.3.2014 13:33:41)

Cestitam od srca,mami brz oporavak a bebici dug zivot [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




riba78 -> RE: Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (11.3.2014 13:35:03)

Djuže moj Allahmubarek Olsun [sm=smiley27.gif] Da vam UZvišeni podari svaki hajr,a malenom dječaku topla dobrodošlica [sm=ribica.gif][sm=ribica.gif][sm=ribica.gif][sm=ribica.gif]




koka i po -> RE: Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (11.3.2014 13:36:54)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]cestitamo[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Super Beba -> RE: Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (11.3.2014 13:37:07)

Divne li vijesti [sm=bravo.gif]
Čestitam roditeljima, mami brz oporavak, a momku dug i sretan život!




reallove -> RE: Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (11.3.2014 13:42:57)

Pingvina nasa,iskrene cestitke[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Malenom zelimo dug i sretan zivot,zajedno sa svojim roditeljima....ljubimooooo :*




bamblbi -> RE: Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (11.3.2014 14:08:12)

Draga moja iskrene čestitke a dobro nam došao maleni imenjak neka vam je živ i zdrav [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




IceRose -> RE: Porodila se naša Pingvina, stigao Harun!! (11.3.2014 14:09:54)

Draga nasa keka Pingvina, H i ja vama troma zelimo svu srecu ovog svijeta.nNeka vas sve sto je tuzno zaobidje, da nikada nemate razloga sa suzama zalosnicama, samo onim radosnicama.. Cestitam ponosnim roditeljima. Neka vas sve troje zdravlje prati citav zivot. Mami takodje brz i sto bezbolniji oporavak zelimo..

Evo jos jedne radnosne i pre presretne tetkeeee [sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>