RE: Surogat majka (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


kokouli -> RE: Surogat majka (7.6.2015 12:35:04)


IZVORNA PORUKA: ena**

U mom slucaju nije nikakav biznis u pitanju, jer to onda ne bi bio human cin prema buducim roditeljima. Na njima je samo da snesu troskove MPO i ostale troskove za vrijeme trudnoce. Sada ne vih ulazila u diskusiju oko toga ko bi mogao ko ne, ja samo znam da je meni mojih 3 donijelo previse srece u zivotu i ako vec moje tijelo moze pomoci nrkome drugom da osjeti istu tu srecu onda zasto ne. Lijep pozdrav drage dame

Ma samo nek je sa srecom zaista ,a tema je otvorena i o njoj svako diskutuje iz svoje vizure ,tako da svako pise iz licnog stava BI ili NE BI .Evo divimo ti se svi ,a to samo snesu troskove MPO u Pragu draga moja ti su troskovi uvijek previsoki ,mnoge od nas to znaju jako dobro .Ponavljam cin je human ,plemenit i predivan ,ali licno ne bih to radila .




vila_7 -> RE: Surogat majka (8.6.2015 14:40:01)

O ovome se milion puta raspravljalo i svi su rekli svoje misljenje , i iskreno ne kontam zasto je vama svima opet potreban komentar - ja ne bih mogla zbog toga i toga.
Zena je odlucila i treba je podrzati u plemenitoj odluci a ne nabrajati kako je tesko , kako se neko moze odvojiti od bebe , ... Zena treba podrsku i misli i osjecaje koji su pozitivni u svemu tome .




ena** -> RE: Surogat majka (18.6.2015 19:43:31)

ET bio jutros u 9h,umetnuta 2embriona starosti 72 sata.... Sada lezanje i mirovabje bez previsr fizickih aktivnosti i stresa do bete 04.07




maja78 RR -> RE: Surogat majka (18.6.2015 21:41:56)


IZVORNA PORUKA: ena**

ET bio jutros u 9h,umetnuta 2embriona starosti 72 sata.... Sada lezanje i mirovabje bez previsr fizickih aktivnosti i stresa do bete 04.07



drzim fige da uspije [sm=bravo.gif]




ena** -> RE: Surogat majka (18.6.2015 21:43:17)

Hvala, hvala




vila_7 -> RE: Surogat majka (19.6.2015 14:15:18)


IZVORNA PORUKA: ena**

ET bio jutros u 9h,umetnuta 2embriona starosti 72 sata.... Sada lezanje i mirovabje bez previsr fizickih aktivnosti i stresa do bete 04.07


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] navijamo da uspije




irenaSA -> RE: Surogat majka (22.6.2015 23:28:46)

IZVORNA PORUKA: vila_7

O ovome se milion puta raspravljalo i svi su rekli svoje misljenje , i iskreno ne kontam zasto je vama svima opet potreban komentar - ja ne bih mogla zbog toga i toga.
Zena je odlucila i treba je podrzati u plemenitoj odluci a ne nabrajati kako je tesko , kako se neko moze odvojiti od bebe , ... Zena treba podrsku i misli i osjecaje koji su pozitivni u svemu tome .


Pa radi komentara je i otvorena tema pretpostavljam[sm=zmeden.gif]
Mislim da je i svaka žena koja se izjasnila o temi sa bih ili ne mogla ujedno i pohvalila gestu i dala podršku a ne kritkovala no i da jeste zbog komentara i diskusije tema je i otvorena...




Jelena86 -> RE: Surogat majka (23.6.2015 8:23:09)

Prvo da ti kažem svaka čast, Ena! Divim se tvojoj širokogrudnosti i nastojanjima da pomogneš nekome da osjeti sreću koju si ti dobila sa svojom djecom. I da, isto bih uradila za nekoga, jer znam sta je borba za pile. Ne bih birala način da se ostvarim kao majka, u granicama zdravog razuma, (da se ne pomisli da bih ukrala dijete [sm=smiley36.gif]), tako da mi je surogat majčinstvo divna stvar. Ali ja sam otvorena i po pitanju donacija, i ukoliko ne mognem sa svojim js, idem na donaciju.
Bilo kako bilo, dao dragi Bog da svi osjetimo čari majčinstva, na ovaj ili onaj način [sm=bravo.gif]




Leva -> RE: Surogat majka (8.7.2015 13:51:20)

Ena jesi li radila betu?




ena** -> RE: Surogat majka (8.7.2015 14:04:33)

Jesam u petak 3. 7. Iznosila je 3579, 62. Čekamo uzv u četvrtak 16. Kako su tvoji dečki, slušaju li




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]