Dječija igraonica (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


Lejla. -> Dječija igraonica (5.6.2014 20:10:49)

Zdravo! Prije 3 mjeseca sam otvorila dječiju igraonicu i caffeteriju tako da mame mogu fino popiti kafu dok se djeca igraju, prvi mjesec sam radila fino, valjda je svima bilo zanimljivo, obzirom da je to jedina igraonica u našem gradu. Svi u gradu su "kao" oduševljeni i kažu kako je tako nešto trebalo ovdje, obzirom da nemamo ništa slično za djecu. Međutim u posljednje vrijeme slabije posla, slabo tako da ne mogu skupiti ni za račune, mušterije ne dolaze tako često kao ranije ili nikako ne dolaze[sm=smiley13.gif]... Počelo me sve ovo brinuti jer i zadužila sam se da bih sve to pokrenula. Zamina me ima li nekog neku ideju, savjet, bilo što, što može pomoći, bila bih jako zahvalna. Molim vas...




salmana -> RE: Dječija igraonica (6.6.2014 9:07:20)

Mozda da organizujes neke dnevne aktivnosti / kreativne radionice / izlete ili slicno tokom dana, evo upravo pocinje raspust, mnogi roditelji brinu I vode racuna da dijete slobodno vrijeme provedu kvalitetno I kreativno u druzenju sa drugom djecom. Mozete imati radionice crtanja, pravljenja igracaka, muzicku radionicu, peci kolace, bilo sta sto mislis da bo moglo kvalitetno zabaviti djecu, a ulozeni material ne mora biti skup, igracke se uvijek mogu raditi reciklazom.

Sretno!




disaaa -> RE: Dječija igraonica (20.6.2014 11:39:40)

Nove programe uvedi, ne znam koliko imas osoblja da radi, al nemoj dasamo primis djecu na pultu i pustis da skacu sat vremena i haj kuci,,neke radione,imas dosta opcija sa malo ulaganja, npr. igre s plastelinom,bojama,vjezbice neke, istrzauj po netu,trazi ideje,




Stranica: [1]