kuk bebe u gipsu (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Razvoj bebe



Poruka


velli -> kuk bebe u gipsu (18.6.2014 12:11:32)

Da li je neko imao taj problem,koliko se  boravi u bolnici,sta obuci bebi u tom slucaju
Moja beba ima plitko nalegao kuk sto pripada slucaju IIc a doktor predlozio gips
Strasno sam zabrinuta,molim iskustva




saritaa -> RE: kuk bebe u gipsu (19.6.2014 21:39:24)

moja djevojcica je nosila gips mjesec dana, tad je imala 5 mjeseci, a prije toga je 20 dana smo bili u bolnici, nosila je ekstenzije odnosno tegove na nogama...

ja sam oblacila bodi, jer je bilo ljeto i vruce, a inace bi bilo bas nezgodno bilo sta obuci preko gipsa...

ako te jos nesto zanima tu sam...i nadam se da ce sve proci bez problema.




velli -> RE: kuk bebe u gipsu (24.6.2014 15:52:10)

Hvala,evo kod moje djevojcice je slucaj IIc na lijevom kuku ,doktor kaze nista strasno da nosi grafove gacice 4 sedmice pa da dodjemo name kontrolu.Men's sad brine koliko ce imati efekta da li ce ista pomoci?Jako tesko je gledati ovoliko rasirenih nozica i stalno se budi i place ma skroz drug a beba,nije onako vesela i nervozna je




sneze -> RE: kuk bebe u gipsu (13.9.2015 18:01:52)

Zdravo moja beba ima iscasenje levog kuka molim saritu ili vilo ko je imao slican problem da.mi pise inace mesec dana smo u gipsu a beba je stara 6meseca hvalaa




saritaa -> RE: kuk bebe u gipsu (14.9.2015 22:28:09)

IZVORNA PORUKA: sneze

Zdravo moja beba ima iscasenje levog kuka molim saritu ili vilo ko je imao slican problem da.mi pise inace mesec dana smo u gipsu a beba je stara 6meseca hvalaa


evo mene [sm=smiley1.gif]

ako mogu ikako pomoci, tu sam.




sneze -> RE: kuk bebe u gipsu (18.9.2015 22:18:00)

Sarita a dali vasa beba je imala iscasenje kuka i dali nakon gipsa ste nosili neki aparatic hvala vam puno




saritaa -> RE: kuk bebe u gipsu (18.9.2015 23:34:29)


IZVORNA PORUKA: sneze

Sarita a dali vasa beba je imala iscasenje kuka i dali nakon gipsa ste nosili neki aparatic hvala vam puno


jeste, iscesenje kuka, bili smo 23 dana u bolnici na ekstenzijama, mjesec dana gips i nakon toga 3 mjeseca grafove gacice.




Stranica: [1]