Prirodno skraćen grlić materice (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


mina23 -> Prirodno skraćen grlić materice (2.7.2014 1:22:17)

zdravo drage moje, nisam naisla na ovu temu inace je skracen cerviks u trudnoci ali meni je sad i kad nisam trudna ustanovljen skracen grlic[sm=zmeden.gif] , tako da se pitam dali to moze utjecati na zatrudnjenje?




leli80 -> RE: Prirodno skracen grlic materice (3.7.2014 19:40:31)

Ovo i mene interesuje, ali očigledno je da ženice s ovim nemaju problema, hvala Bogu da je tako.

Meni je prilikom uzimanja brisa, prije mjesec dana, dr. rekla da je skraćen grlić materice, pa je teško uzeti bris, ali nisam se porađala, pa se nadam da i to ima veze, da je zbog toga takav.

Ženice javljajte  se ako imate iskustva s ovim, ili ako nešto znate u vezi ovog..svaka info je dobro došla.




Bubydina -> RE: Prirodno skraćen grlić materice (4.7.2014 16:15:07)

Ja imam problema s tim,ali u trudnoći...
Prije mi to nikad doktorica nije spomenula,a mislim da ne može
utjecati na zatrudnjivanje,
toga ne se trebate plašiti.
jedino trudnoće su malo teže s tim[sm=smiley1.gif]




mina23 -> RE: Prirodno skraćen grlić materice (8.7.2014 12:18:12)

Hvala vam na odg, drage moje mene moja dr salje na HSG da vidi prohodnost jajovoda, ali ja imama vec jedno dijete i prje 2 godine sam imala spontani u 4 tom mjesecu [sm=smiley19.gif], sad vec godinu dana radimo na bebi ali nista :( dali je moguce da su mi se zacepili jajovodi? Plasim se raditi HSG znam da je bolno [sm=smiley13.gif]




malena27 RR -> RE: Prirodno skraćen grlić materice (8.7.2014 12:56:21)

http://www.ringeraja.ba/forum/histerosalpingografijahsg/m_383125/mpage_7/tm.htm#2178230




Stranica: [1]