RE: Duple mame sa RR! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Dvojke, trojke, četvorke



Poruka


Gemelli -> RE: Duple mame sa RR! (20.4.2011 13:07:44)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] nemojte mi se smijati, ja sad imam tutu u spavacoj za nocne izlete [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Gemelli -> RE: Duple mame sa RR! (30.4.2011 9:49:39)


Duple buduce mame, nesto vas nema, eto ljubim vas sve i nadam se da ste mi oki vi i bebare [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]
enci pogotovo tebe nesto nema, javi nam da si dobro... [sm=smiley31.gif]




ivanak -> RE: Duple mame sa RR! (30.4.2011 9:57:23)

Iako nisam dupla mama... ali bi jednog dana volila to... to nosi malo više brige, ali mi volimo dječicu i ne bi nam bilo probelm, još sa našim malim pomagačima.
svim mamama koje imaju, to je odlično i želim vam puno zdravlje, sreće i strpljenja sa mališama, neki su sad više i veliki.




enči80 -> RE: Duple mame sa RR! (3.5.2011 20:16:57)

Dobro smo,hvala Bogu.Bilo je nekih manjih problema ali je sad ok.Trebamo na pregled u subotu pa moram nalaze vaditi ovo dan-dva.Kako su tvoje bebe?Kako si ti?Jel spremna sobica ili su još radovi u toku?




enči80 -> RE: Duple mame sa RR! (9.5.2011 23:40:28)

Gemelli nadam se da ste pripremili sve za bebice a najviše da ste dobro.Nisam upratila dobro kada ti je zakazan CR pa ti ovim putem želim svu sreću svijeta i da porod prođe u najboljem redu.Pusica




bokicans -> RE: Duple mame sa RR! (10.5.2011 15:31:43)

Mamike duple i ja vas ljubim puno i samo napred ,znam da je sada tesko ali procice.Nespavanje,veliki stomak,nikako se namestiti,muka od svega..........Enči cuvaj se i odmaraj.Gemeli ti su super dogurala,svaka cast[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




enči80 -> RE: Duple mame sa RR! (10.5.2011 18:05:16)

Hvala draga,čuvam se koliko je to moguće[sm=smiley1.gif]
Nadam se da ste ti i tvoji momci a i malena ok.Ih, oni su sada veliki.Jesu li pošli odvojeno spavati?Meni je najgore odlučiti se koji krevetić da kupim od stvari,drveni ili one putne?




Lejla87 -> RE: Duple mame sa RR! (1.6.2011 13:20:10)

enči80 kako si ti ovih dana? Javlja li se Gemelli na RR, je li se porodila? Ja sam porilicno zbunjena, termin mi je za 50 dana, a dr mi je rekla da dodjem za mjesec na kontrolu, zar razmak između 2 kontrole nije velik za ovaj period trudnoce? [sm=zmeden.gif] Koliko ti cesto ides na kontrole? pusa[sm=smiley1.gif]




enči80 -> RE: Duple mame sa RR! (1.6.2011 22:49:46)

Deveram draga Lejla[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif].Gemelli je rodila na cr prije 2 sedmice,dječaka i djevojčicu[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]Pa, ne znam šta da ti kažem,ja bila na pregledu 7.maja sad će haman mjesec a ona mi rekla da dođem na pregled krajem juna što je po meni puno.Tamo negdje sredinom juna ću ja otići,ali da ima nekih problema ne vjerujem da bi i mene i tebe toliko zavlačile.Vjerovatno kad uđemo u 9.mjesec aBd bit ćečešći pregledi.Čuvaj se[sm=smiley1.gif]




Lejla87 -> RE: Duple mame sa RR! (2.6.2011 13:10:19)

Dva mjeseca između pregleda je bas puno, porani ti malo vise [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image] po tome ja nemam razloga za brigu, kod mene je samo mjesec [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Jesu li kod tebe [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/rozacrtici.gif[/image] ili [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/modricrtici.gif[/image]? Vrijeme leti, prodeveracemo ovo malo aBda uspjesno kao i Gemelli [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image] cuvaj se




Gemelli -> RE: Duple mame sa RR! (4.6.2011 18:33:43)


dradge buduce duple mame da se malo javim i pozelim vam sve naj [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif] nadam se da ste mi super i vi i bebare




enči80 -> RE: Duple mame sa RR! (6.6.2011 19:52:13)

Gemelli [sm=smiley31.gif] i ljubi nam te mrvice svoje[sm=smiley1.gif]


Lejla ne znam još 100% spolove,mada je sigurrna da je jedno [sm=rozacrtici.gif] a s obzirom da kod evo svih duplih mama mijenjaju mišljenje od pregleda do pregleda ja iskreno i ne pitam.Samo neka su živi i zdravi i normalni a ostalo je manje bitno.

Ti si haman pa dogurala do kraja.dok uđeš u 9.očekuj porod.U mene 2 komšinice nedavno sa blizancima samo provirile u 9. i rodile a krupna im djeca
mašaAllah,sve preko 3kg.
Mene samo muči nesanica[sm=zmeden.gif] ali i to će proći.Čuvaj se i ti.pusa.




Lejla87 -> RE: Duple mame sa RR! (14.6.2011 14:54:28)

Gemelli hvala ti sto si izdvojila koji minut za nas pored bebica...za sada je sve super [sm=smiley1.gif] nadam se da si vec navikla na "novi zivot"

enci80 Meni je doktor rekao cim sam usla u 4. mjesec da su [sm=modricrtici.gif] i na svakom pregledu potvrdi [sm=smiley1.gif] Znaci mogla bih ja uskoro. Sutra ulazim u 36. sedmicu, a ako ce biti tako krupni kao njeni ne bih se bunila da porane [sm=smiley14.gif]
Nemoj da brines za nesanicu, mene je uhvatila bas nekako u periodu u kojem si ti sada i popustila. Ovih dana spavam kao da nisam trudna osim sto me probudi da idem u wc [sm=smiley2.gif]

saljem puno poljubaca vama i bebama...cujemo se [sm=smiley31.gif]




enči80 -> RE: Duple mame sa RR! (5.7.2011 12:31:24)

Lejla87 nema te dugo a već si u sedmicama kada je porod moguć,javi se kad mogneš sa dobrim vijestima.[sm=pikapoka1.gif]




Lejla87 -> RE: Duple mame sa RR! (7.7.2011 8:50:47)

Jos uvijek sam 3u1 i uzivam u posljednjim danima trudnoce (za koje se nadam da ih nece biti jos mnogo) [sm=smiley36.gif] Znas li nekoga da je isao na komisiju za CR, kako to izgleda?[sm=zmeden.gif] Kako si ti ovih dana? [sm=smiley31.gif]




Hanady RR -> RE: Duple mame sa RR! (7.7.2011 8:52:13)

komisija nije ništa posebno...
sa svim nalazima uredno koje su ti dali da uradiš dođeš i samo ti kažu kad je CR i kada da dođeš i legenš u bolnicu...
sretno[sm=smiley1.gif]




Lejla87 -> RE: Duple mame sa RR! (7.7.2011 16:37:24)

Ah, sad mi je lakse. Pomislila sam da ce me pregledati vise doktora ili nesto tako [sm=smiley36.gif] Hvala Handay RR [sm=smiley1.gif]




enči80 -> RE: Duple mame sa RR! (17.7.2011 11:43:43)

Lejla nadam se da je sve prošlo ok i da sada uživaš sa svojim bebama.Javi se kad mogneš sa lijepim vijestima[sm=smiley1.gif]




škorpija -> RE: Duple mame sa RR! (18.7.2011 14:30:58)

ženice zna li neko ko je majka novorođenih petorki, na jezeru se trenutno nalaze, hitno je




Gemelli -> RE: Duple mame sa RR! (9.8.2011 16:01:59)


IZVORNA PORUKA: enči80

Lejla nadam se da je sve prošlo ok i da sada uživaš sa svojim bebama.Javi se kad mogneš sa lijepim vijestima[sm=smiley1.gif]


bas sam svratila ovde da vidim ima li nekih novosti od buducih abd duplih mama [sm=sloncek.gif]




enči80 -> RE: Duple mame sa RR! (10.8.2011 0:25:35)

Lejla87 se porodila prije nekih 15-ak dana,rodila j 2 dječaka[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]
[sm=sloncek.gif]




Lejla87 -> RE: Duple mame sa RR! (21.8.2011 11:10:39)

Porodila sam se 15.07. ali mi je racunar bio u kvaru, tako da nisam ranije pisala. Stariji djecak je imao 2850g, a mladji 2900g na porodjaju. Prodila sam se prirodno i nije bilo strasno kako pricaju, osim sto sam ja imala problema s posteljicom... Momci hvala Bogu napreduju, na kontoli nakon mjesec dana imali su 4150g i 4300g [sm=smiley1.gif] Enci jesi li ti spremna da docekas bebe ili su vec stigle? [sm=smiley1.gif]
skorpija pretpostavljam da kasnim s odgovorom, ali mama petorki je lezala sa mnom u bolnici, ona je iz Ilijasa
ljubim vas




enči80 -> RE: Duple mame sa RR! (25.8.2011 2:36:16)


MašaAllah Lejla,neka su ti živi i zdravi puno godina a i ti sa njima[sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif]
Ja još čekam...do termina mi je još 5 dana[sm=zmeden.gif]
Ljubi te malene dječake od jedne tete koja jeeeeeeeedva čeka da ugleda svoje mačiće[sm=love.gif]




Lejla87 -> RE: Duple mame sa RR! (12.9.2011 11:43:21)

Jesu li stigle [sm=duda.gif] Svaki dan dolazim na RR samo da vidim ima li kakvih novosti. Cim mognes javi kako je sve proslo, ljubimo vas [sm=smiley1.gif]




enči80 -> RE: Duple mame sa RR! (29.9.2011 9:29:39)


IZVORNA PORUKA: Lejla87

Jesu li stigle [sm=duda.gif] Svaki dan dolazim na RR samo da vidim ima li kakvih novosti. Cim mognes javi kako je sve proslo, ljubimo vas [sm=smiley1.gif]

Stigle su 07.09.u 11h,porod pretezak[sm=smiley19.gif],prvo me pokusali prirodno pa sam zavrsila na cr.Dvije djevojcice sam dobila,ZARA I ASJA.
Hvala ti [to si mislila na nas i ljubi te tvoje male djecake.[sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>