RE: Zacece blizanaca! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Dvojke, trojke, četvorke



Poruka


Dida79 -> RE: Zacece blizanaca! (29.8.2010 10:18:28)


IZVORNA PORUKA: nita

Smatra se da su ljevoruke osobe imale jednojajčanog brata/sestru koji su na taj način nestali da bi preživio ovaj drugi. Meni je ovo bilo jako interesantno, jer imam djevojčicu koja je ljevak. Ako je vjerovati tim naučnicima, onda sam ja nosila dvojke.


Ovo bi moglo biti istina...ja sam od prvog dana imala visokorizicnu trudnocu pa sam bila pod stalnim nazorom...prilikom jednog pregleda dr je posumnjao da na UZ vidi blizance ali nije bas siguran jer su zameci bili jako mali i gle cuda moj Vildan je ljevoruk [sm=smiley13.gif]




sike -> RE: Zacece blizanaca! (4.9.2010 0:23:37)

Ni u mojoj familiji a ni u familiji moga muza nije bilo blizanaca ali mi smo ih na nasu radost dobili.Medjutim,prije trudnoce pila sam antibebi pilule pa mi je doktorica rekla da sam iz tog razloga zanijela dvojke




ena007 -> RE: Zacece blizanaca! (16.9.2010 1:27:05)

Kako bih ja zeljela blizance,... bilo bi to jako lijepo[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




sporty mamaa -> RE: Zacece blizanaca! (16.9.2010 1:32:33)

IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: nita

Smatra se da su ljevoruke osobe imale jednojajčanog brata/sestru koji su na taj način nestali da bi preživio ovaj drugi. Meni je ovo bilo jako interesantno, jer imam djevojčicu koja je ljevak. Ako je vjerovati tim naučnicima, onda sam ja nosila dvojke.


Ovo bi moglo biti istina...ja sam od prvog dana imala visokorizicnu trudnocu pa sam bila pod stalnim nazorom...prilikom jednog pregleda dr je posumnjao da na UZ vidi blizance ali nije bas siguran jer su zameci bili jako mali i gle cuda moj Vildan je ljevoruk [sm=smiley13.gif]


pa i sam ljevoruka.... A ne znam koliko god je interesantno toliko mi je i bizarno... Ali tko zna....




helenalela -> RE: Zacece blizanaca! (10.3.2012 19:52:10)

zene moj tata ima sestreu bliznakonju znaci blizanac je kolike su meni sanse da imam blizance vec imam jednog djecaka [sm=bravo.gif]




Medić* -> RE: Zacece blizanaca! (10.3.2012 23:03:32)

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: nita

Smatra se da su ljevoruke osobe imale jednojajčanog brata/sestru koji su na taj način nestali da bi preživio ovaj drugi. Meni je ovo bilo jako interesantno, jer imam djevojčicu koja je ljevak. Ako je vjerovati tim naučnicima, onda sam ja nosila dvojke.


Ovo bi moglo biti istina...ja sam od prvog dana imala visokorizicnu trudnocu pa sam bila pod stalnim nazorom...prilikom jednog pregleda dr je posumnjao da na UZ vidi blizance ali nije bas siguran jer su zameci bili jako mali i gle cuda moj Vildan je ljevoruk [sm=smiley13.gif]


pa i sam ljevoruka.... A ne znam koliko god je interesantno toliko mi je i bizarno... Ali tko zna....




Moj maleni je ljevak [sm=smiley1.gif]

Ah sto bih ja voljela nardeni put nositi blizance...

U familiji blizanaca za sada nema.




manfri -> RE: Zacece blizanaca! (19.3.2013 19:58:09)

evo da se i ja upetljam ovdje kod mene niko nije imao blizance(bar ne koliko ja znam) ali mama je bila ljevoruka , ako to vec ima neke veze[sm=zmeden.gif] ja i mm oboje desnjaci i nikad ni razmisljali o blizancima jednog malog prica imamo kuci i ja nekad krajem 2012 skontam da nema [sm=hudicek1.gif] uradim test kad ono [sm=modricrtici.gif] ih ja sretna kod doktora da to potvrdim kad na UZ kaze doktorica " pa krasno imamo blizance "[sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif] sok godine !!!!!![sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] jedno sam ocekivala ali [sm=duda.gif][sm=duda.gif] e to je bilo bas iznenadjenje[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] ali jos veci sok je biokad smo javili familiji [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] svekrva je skoro srcani prezivjela [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] niko u familiji nije nikad ni razmisljao o blizancima a kamoli da ih ima i to s obje strane je tako [sm=smiley36.gif] Ja nisam pila nikakve pilule niti sta ja znam vec sta jednostavno eto Bog dragi ih dao [sm=bravo.gif] i Hvala mu !

Nadam se da svi koji zelče blizance da ih i dobiju , jer je zaista poseban osjecaj imati dvije umjesto jedne bebe, jedva cekam da se rode [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]