Femisan A kapi (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


pandica -> Femisan A kapi (29.7.2014 14:59:03)

Drage moje,

imam jednu pitanje. Da li neko ima iskustva sa Femisan A biljnim kapima. Kazu da pomazu regulisanju hormona, ciklusa i kao pomoc da se ostane [sm=nosecka.gif] pa me zanima da li je to stvarno tako?




ucitelj -> RE: Femisan A kapi (29.7.2014 17:40:53)

[sm=bravo.gif] i mene ovo zanima jako




anandi -> RE: Femisan A kapi (29.7.2014 18:10:08)

Pozdrav, ja sam uzimala femisan dva mjeseca minimalnu dozu tj 30kapi dnevno i mogu vam reci bas su mi regulisali ciklus.Doduse menga je uvijek bila redovna al kako koristim kapi nisam je ni osjetila, bas bude 4 dana bez bola. Nisam jos [sm=nosecka.gif] planiram ih opet uzet ali cu povecat dozu na 3x30kapi. Znam dosta zena koje su uspjele doci do [sm=nosecka.gif] od vec trece bocice.
Zelim vam svu srecu ovog svijeta




anandi -> RE: Femisan A kapi (29.7.2014 18:11:12)

a da zaboravila sam djeluje pozitivno i na kozu, lice mi nikad nije bilo cisce, bez bobuljica




pandica -> RE: Femisan A kapi (30.7.2014 9:56:25)

Hvala puno na odgovoru. Konkretno putem njihove FB stranice poslala sam upit i rekli su mi da terapija traje 2 mjeseca (3x30) i onda se napravi pauza od dvije sedmice. Kažu da regulise cikluse, jača matericu i njene ligamente, potiču ovulaciju i samim tim povećavaju šanse za trudnoću. Ali ipak oni prodaju svoj proizvod te bi voljela da čujem iskustva stvarnih korisnika [sm=smiley36.gif].
Ja sam ih danas kupila, pa ostaje da se vidi... Sve što želim jeste jedna mala [sm=duda.gif] i iskreno se nadam da će me dragi Bog obradovati uskoro




kokouli -> RE: Femisan A kapi (30.7.2014 10:29:15)

I ja sam popila 2 bocice ,i nista mi nije pomagalo to s kapima ,cak su mi se stvarali perzistentni folikuli sto ranije nikada nisam imala ....a pise da su dobre protiv cisti ....ne znam sta bih rekla ,to je moje iskustvo .A na stranicu kad se obratis svima kazu da piju istu kolicinu .Ja mislim da je to samo propaganda ,poucena svojim iskustvom ,sto za druge ne mora biti tacno.[sm=smiley1.gif].Niti mi je uredilo ciklus ,niti hormone ,dakle nista .




Twinkies04 -> RE: Femisan A kapi (30.7.2014 18:06:40)

pandice ja sam pila dvije ture po dva mjeseca...ama bas nikakve razlike nije bilo,nit su mi se regulisali ciklusi nit koji djavo..ja sam probala sve i svasta od tih biljnih preparata i stvarno bila disciplinovana u tome...ali eto nije bilo nikakvog efekta...
u svakom slucaju mozes probati,nisu stetne a ako pomognu jos bolje..eto anandi je imala neke koristi od njih..
kod mene je malo jaci disbalans hormona tako da mi same te kapi vjerovatno nisu bile dovoljne..




Mjeseceva Pratilja -> RE: Femisan A kapi (1.8.2014 1:24:05)

Ja cu ih piti aBd u septembru i u oktobru. Tad mogu javiti utiske. [sm=smiley1.gif]

Sad sam na macinoj travi, curekotovom ulju i caju od dzumbira.




Galicia -> RE: Femisan A kapi (1.8.2014 2:28:03)

Ja sam bas zainteresovana za te kapi. I posaljem im poruku, ali nazalost ne dostavljaju za Ameriku. [sm=smiley13.gif]




pandica -> RE: Femisan A kapi (1.8.2014 11:15:31)

Ja sam ih kupila i počela piti, evo već drugi dan, pa vidjet ćemo. Nadati se što prije najboljem. [sm=smiley1.gif]Pomalo me počela hvatati panika i postajem opterećena svim ovim, a to mi se nimalo ne svidja[sm=smiley13.gif]




kokouli -> RE: Femisan A kapi (1.8.2014 11:44:57)

[sm=bravo.gif] dobro dosla u klub opterecenih uspanicenih .....




anandi -> RE: Femisan A kapi (1.8.2014 12:40:09)

pandica nemoj da budes panicar, kad nam je sudeno [sm=nosecka.gif] tad ce i biti, sta god mi pili.
A vidi mene ko neka baba pa govorim da ne panicis i da se opustis a i sama sam panicar [sm=smiley36.gif]
Mogu ti reci ja sam trudilica vec 5godina i kako godine prolaze sve sam manji panicar, valjda zbog dobrih nalaza prihvatam da je u pitanju psiha a i vjerujem u Boga jer ako je on odredio da budem majka bit cu.




Mjeseceva Pratilja -> RE: Femisan A kapi (1.8.2014 14:09:00)


IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja sam bas zainteresovana za te kapi. I posaljem im poruku, ali nazalost ne dostavljaju za Ameriku. [sm=smiley13.gif]


Mozda kod vas imaju neke druge kapi na biljnoj bazi a istog ili slicnog ucinka?
Hajde skokni do Bosne. [sm=smiley1.gif]
Ili lovi nekog ko ce putovati.




ucitelj -> RE: Femisan A kapi (1.8.2014 16:53:17)

Hahah ja misla da ce pomoci al nis od tog ipak....onda necu ni trositi lpvu na to ako je 1:2 utiska....




ucitelj -> RE: Femisan A kapi (1.8.2014 16:56:16)

I da htjela sam vam reci ja sam nakon 8 godina hodanja po raznim doktorima i kvazi doktorima i pijenja razno razni tableta cajeva mazanja masti i bla bla bla ostala trudna bas onda kad sam rekla a jos jedna budala od doktora koja kaka kvae jednostavno sam digla ruke odustala samo se kacila s muzem oko tog i stvarno cure ona bapska kad se opustis definitivno je to to...zelim svima da sto prije ostanu trudne...ja se borim za bar jos 1 :D




kokouli -> RE: Femisan A kapi (1.8.2014 18:56:27)

To je ziva istina ,isto mi se desilo ,samo sto sam ja izgubila trudnocu [sm=smiley19.gif],samo nastavi raditi na zadatku i bice ,no sikiriki ,bice ako je sudeno .




pandica -> RE: Femisan A kapi (4.8.2014 10:33:56)

Drage moje prije svega hvala vam na podrsci. Vjerujem i ja da je sve u Bozijim rukama i da jako puno ima do psihe.
Čovjek šta god čuje proba, ne bi li šta upalilo. Ja iskreno ne znam da li je do kapi ili je psihe ali eto nakon 22 dana konačno sam dobila. Pa sad idemo novi ciklus. Svjestan je čovjek da psihičko opterećenje jako koči u svemu, ali da mi je još recept da ga se riješim bilo bi dobro haahhha... Mada ubijeđena sam da ćemo mi sve ako Bog da uskoro gurati :)




edith -> RE: Femisan A kapi (4.8.2014 11:11:07)

ja sam pila Femisan A i macinu travu 2 mjeseca, ali samo između [sm=hudicek1.gif] i ovulacije, i nakon 9 mjeseci zatrudnim, u 6 mjesecu zatrudnim i krajem 7 mjeseca, prije par dana spontani, ali ne opterećujem se, zaista u 6 mjesecu sam mislila da nema šanse da ostanem [sm=nosecka.gif] i baš mi se tada desi. mene je to smirilo, jer sam se zabrinula da li ikako mogu zatrudnjeti, eto hvala Bogu mogu [sm=smiley1.gif]




kokouli -> RE: Femisan A kapi (6.8.2014 14:27:27)

Zao mi je zbog spontanog ,ali opusteno ,bice opet [sm=nosecka.gif] ako Bog da ,put je tezak za neke ,ali valja njime ici do cilja .[sm=smiley1.gif]




pandica -> RE: Femisan A kapi (3.9.2014 16:35:38)

Drage moje, evo mene opet. Ne znam da li je stvarno zbog toga ili se jednostavno potrefilo, ali nakon mjesec dana koristenja ja sam prvi put dobila ciklus spontano nakon 28 dana. Ginekolog mi kaze da su mi jajnici puno čistiji (inače imam dijagnozu inzulinske rezistencije i jajnike policističe strukture) Ascus na papi je nestao. Pitala sam i njega za ove kapi, kaže uzimaj, ne mogu ti škoditi. Žene ih jako puno koriste i hvale. Eto sad samo još ostaje nada da će se zakačiti i [sm=duda.gif]
Eto toliko, reko samo dapodijelim iskustvo.

Veliki pozdrav [sm=smajl.gif][sm=smajl.gif]




Amela86 -> RE: Femisan A kapi (22.9.2014 22:56:25)

Pozdrav, probala BiH ove femisan kapi pa me zanima koja im je cijena i da li ih ima u svakoj apoteci . ciklus mi je poprilično uredan al bih probala jer radimo na bebi pa možda nam i pomognu .




pandica -> RE: Femisan A kapi (23.9.2014 12:13:44)

Cijena im je izmedju 15-16 KM zavisno od apoteke gdje uzimas. A imas ih u svakoj apoteci.




kokouli -> RE: Femisan A kapi (23.9.2014 12:32:07)

Cijena je 10 ,80 km u apotekama ,pandice ti pij ako imas koristi sto da ne .Postoje i Evine kapi od vrkute ....




pandica -> RE: Femisan A kapi (23.9.2014 12:50:07)

Kokuli gdje si ti našla po ovoj cijeni? Ne znam da li je do njih, ali kod mene se vidi napredak, tako da sam ja nastavila sa istima u nadi da ce djelovati i na moj problem sa [sm=nosecka.gif]. Sretno cure da sve koje zele sto prije docekaju [sm=rozacrtici.gif]




kokouli -> RE: Femisan A kapi (24.9.2014 10:17:16)


IZVORNA PORUKA: pandica

Kokuli gdje si ti našla po ovoj cijeni? Ne znam da li je do njih, ali kod mene se vidi napredak, tako da sam ja nastavila sa istima u nadi da ce djelovati i na moj problem sa [sm=nosecka.gif]. Sretno cure da sve koje zele sto prije docekaju [sm=rozacrtici.gif]

Na Socijalnom u apotekama je ta cijena .




Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>