Nisi mi ti tata!!!! (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Odgoj



Poruka


mojamura -> Nisi mi ti tata!!!! (20.9.2007 9:29:17)





Zadni put se je moj stariji sin (iz prvog braka) nešto svađao sa mojim partnerom....i naravno mu je partner rekao: "začepi! tko si ti, da tako govoriš? Ne možeš se tako ponašati!"

a sin mu je rekao: ' na na na, pa što mi možeš??? Nisi mi ti tata!!!!
Partner je bio šokiran i nije znao šta da kaže, a sin se zatvorio u sobu. Ne znam što bi bila prava reakcija na takvo ponašanje ili da bolje kažem takvu rečenicu...

što da učinimo ako se pojavi još jedna takva situacija?








Aida -> RE: Nisi mi ti tata!!!! (20.9.2007 9:58:50)

To je jako teška situacija. Teško je i za tvog sina i za partnera, ali mislim da je tebi najteže, zato što ti je stalo do obojice.
 
Trebala bi razgovarati s obojicom i uz porisustvo obojice, jer ako se  to ne razjasni sigurno će opet iskrsnuti problem.
 
U svakom slučaju SRETNO!




mojamura -> RE: Nisi mi ti tata!!!! (21.9.2007 8:09:41)








da stvarno je meni teško....kako si več kazala meni je stalo do obojice. a razgovarali več jesmo i sinu je vrlo žao jer zna da nije pametno reagirao, i rekao je da če se potruditi da neče više do nečeg takvog doč




Anoniman -> RE: Nisi mi ti tata!!!! (2.11.2007 8:42:51)

draga moja mojaamura,ne znam koliko je tvom godina ali ja bih to ovako.sjedes sama s malim i objasnis mu kako mora imat postovanja prema tvom novom partneru,jer je ipak on dio vase svakodnevnice te da mu on ne zeli lose i da ga i on voli(pogotovo ako je onaj prvi los prema njima)te mu objasnis kako ce onda odnos biti puno bolji.BITNA STVAR:MALOM RECI DA U TVOM PARTNERU MOZE IMAT JAKO DOOOBROG PRIJATELJA TE DA NJEGUJE TAKAV ODNOS.A tvom partneru prepocujem da se i on odnosi prema njemu kao prema malom frendu.nek  ne bude to krut,ustogljen odnos gdje ce dijete imati samo reci nisi mi ti tata,kuzis sta hocu reci?puno srece i smijeha ,aylla




hanabanana -> RE: Nisi mi ti tata!!!! (28.12.2007 16:32:55)

IZVORNA PORUKA: mojamura





Zadni put se je moj stariji sin (iz prvog braka) nešto svađao sa mojim partnerom....i naravno mu je partner rekao: "začepi! tko si ti, da tako govoriš? Ne možeš se tako ponašati!"

a sin mu je rekao: ' na na na, pa što mi možeš??? Nisi mi ti tata!!!!
Partner je bio šokiran i nije znao šta da kaže, a sin se zatvorio u sobu. Ne znam što bi bila prava reakcija na takvo ponašanje ili da bolje kažem takvu rečenicu...

što da učinimo ako se pojavi još jedna takva situacija?







mozda je ova boldirana rečenica tvoga partnera proizvela takvu reakciju tvoga sina. [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden2.gif[/image]




Stranica: [1]