soba (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


koka i po -> soba (23.1.2015 9:55:19)

nista dok ne otvorim temu....
drugacije ce biti izgubljen pot..
pa da ponovimo[sm=smiley1.gif]


Sarajke....ako bi bilo potrebno(znat cu u ponedjeljak().....koliko kosta soba na lokaciji Stupska petlja,Hrasno ili Ilidža? jel tesko naci ?soba za jednu osobuuser posted image




mama2009 -> RE: soba (23.1.2015 9:59:50)


IZVORNA PORUKA: koka i po

nista dok ne otvorim temu....
drugacije ce biti izgubljen pot..
pa da ponovimo[sm=smiley1.gif]


Sarajke....ako bi bilo potrebno(znat cu u ponedjeljak().....koliko kosta soba na lokaciji Stupska petlja,Hrasno ili Ilidža? jel tesko naci ?soba za jednu osobuuser posted image

hej jesi li sigurna da je Hrasno ? u odnosu na ove dvije lokacije bliza je Hrasnica ?




koka i po -> RE: soba (23.1.2015 10:03:36)

cilj je lokacija oko Stupske petlje...
mozda sam i pogrijesila[sm=zmeden.gif]




veeseelaa -> RE: soba (23.1.2015 14:03:50)

ako će raditi kod Eće onda Stup




gagala -> RE: soba (23.1.2015 14:13:24)


IZVORNA PORUKA: koka i po

nista dok ne otvorim temu....
drugacije ce biti izgubljen pot..
pa da ponovimo[sm=smiley1.gif]


Sarajke....ako bi bilo potrebno(znat cu u ponedjeljak().....koliko kosta soba na lokaciji Stupska petlja,Hrasno ili Ilidža? jel tesko naci ?soba za jednu osobuuser posted image


možeš li detalje javiti u PP ...... ovo mi nije dovoljno da ti odgovorim




Angelica -> RE: soba (24.1.2015 9:48:25)

U kojem dijelu Sa je najpovoljniji smještaj, možda na proljeće dođem na konak pa da imam vremena popit kafu sa vama...i za šoping... i za šetnju
a ne da srećem RR zene po tramvajskim stanicama [sm=smiley36.gif]




gagala -> RE: soba (24.1.2015 10:32:35)


IZVORNA PORUKA: Angelica

U kojem dijelu Sa je najpovoljniji smještaj, možda na proljeće dođem na konak pa da imam vremena popit kafu sa vama...i za šoping... i za šetnju
a ne da srećem RR zene po tramvajskim stanicama [sm=smiley36.gif]


javi budžet (spavanje+doručak po noći ili samo spavanje, i koliko noći) i sferu interesovanja ....... dam ti detalje i preporuke [sm=smiley1.gif]

usput - majje najljepši i najbolji - jer tada stižu janjci sa planina pa janjetine sa ražnja i/ili ispod saća bude po finim cijenama [sm=bravo.gif] ......[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] čak su i moji stranci navikli pa sda svi štimaju poslove da u maju dolaze hahahahhaha




Angelica -> RE: soba (24.1.2015 10:42:45)

ja janjetinu ne volim to me moze preskocit, dosla bi kad budu snizenja, vjerovatno na 2 dana, jeli bi negdje vani ne mora biti ukljucen obrok




gagala -> RE: soba (24.1.2015 10:54:38)


IZVORNA PORUKA: Angelica

ja janjetinu ne volim to me moze preskocit, dosla bi kad budu snizenja, vjerovatno na 2 dana, jeli bi negdje vani ne mora biti ukljucen obrok


onda bi ti preporučila hostele oko čaršije ...... jeste da su dijejene sobe, ali je to najjeftinije, a sve ti blizu ....... ako baš mora biti soba sa kupatilom, računaj da bi za dvoje platila kao u hostelu za 5-10 dana




ada_ -> RE: soba (24.1.2015 11:20:24)

koliko se uopste krece izdavanje sobe,ovo po pik-u je previse za sobu [sm=zmeden.gif],ima kod nas gansonjera na ilidzi ako vas zanima,nije nase ali imam broj pa ako zelite javite se




gagala -> RE: soba (24.1.2015 11:26:34)


IZVORNA PORUKA: ada_

koliko se uopste krece izdavanje sobe,ovo po pik-u je previse za sobu [sm=zmeden.gif],ima kod nas gansonjera na ilidzi ako vas zanima,nije nase ali imam broj pa ako zelite javite se


sve zavisi šta se traži, ali rasponi cijena idu od 10 KM za noć po krevetu u hostelima, do 300-400 KM u luksuznim apartmanima hotela, sobe i stanovi cijene određuju drugačijim sistemom




Stranica: [1]