visok pritisak u trudnoći (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


Berna2 -> visok pritisak u trudnoći (2.3.2015 15:29:12)

Da li je opasno zatrudniti sa visokim pritiskom




rose -> RE: visok pritisak u trudnoći (2.3.2015 20:55:31)

nije bas bezazleno ali uz terapiju je ok...meni je ostao povisen pritisak od prosle trudnoce...sad sam na nekoj terapiji i trudna sam opet




Medić* -> RE: visok pritisak u trudnoći (2.3.2015 21:00:08)


IZVORNA PORUKA: rose

nije bas bezazleno ali uz terapiju je ok...meni je ostao povisen pritisak od prosle trudnoce...sad sam na nekoj terapiji i trudna sam opet


I meni je bas ovako bilo. Poceo ssa prvom trudnocom, stalne kontrole i terapija metildopom. Onda u drugoj ponovo.
Osim terapije i ishranu regulisala.
Isla i internisti.
Uglavnom sve ok bilo.




Berna2 -> RE: visok pritisak u trudnoći (2.3.2015 21:11:22)

Jako sam nesigurna uvijek gledam crno al nadam se kada zatrudnim da ću pozitivno gledati na buducnost.Mana mi je što sam veliki panicar boricu se s time i nadam se da cu to prevazici.Ljubim vas




rose -> RE: visok pritisak u trudnoći (2.3.2015 21:13:16)


IZVORNA PORUKA: Berna2

Jako sam nesigurna uvijek gledam crno al nadam se kada zatrudnim da ću pozitivno gledati na buducnost.Mana mi je što sam veliki panicar boricu se s time i nadam se da cu to prevazici.Ljubim vas



i ja sam panicar i paranoisem bezze al kad me vec strefi onda prihvatim i borim se [sm=smiley36.gif]

ja sam bila na beta blokatorima do trudnoce...cim sam skontala da sam trudna odem na kontrolu i trazim promjenu terapije...sad sam na terapiji verapamilom koji je primarno za tahikardiju...ukoliko bude trebalo ide metildopa




Berna2 -> RE: visok pritisak u trudnoći (2.3.2015 21:22:16)

U bolnici Koševo radim svega se nagledam i tako u krug se vrti.Imala sam dva carska a nakon toga dobila bebi bluz kao panicni strah.Uzimala terapiju za to sada sam prestala.Dva puta nažalost se čistila od nekog straha druge slušam a sebe ne a želja pistoji.




Stranica: [1]