Dvije RR djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


irenaSA -> Dvije RR djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (28.4.2015 15:50:14)

Drage trudilice, trudnice, mamice, ženice i ostale članice i članovi molimo Vas za glas podrške...

Naime, dvije RR princeze Asja i Sarah bore se najbolji video u okviru kampanje Spasimo staništa orangutana.
Za video se može glasati svaki dan do 01.06.

Mnogo bi im značila Vaša podrška na putu da saznaju da su učinile nešto dobro i lijepo.

Unaprijed hvala!

Linkovi za glasanje:

Asja
http://www.helendoron.com/world/hello/helen-doron/web/video/125316713

Sarah
http://www.helendoron.com/world/hello/helen-doron/web/video/125325186






Galicia -> RE: Dvije djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (28.4.2015 17:07:00)

Sta cemo s njima kad ih spasimo? Ko ce ih udomiti? [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Glasacemo naravno.

Zivjeli orangutani. [sm=bravo.gif]




irenaSA -> RE: Dvije djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (28.4.2015 17:35:14)


IZVORNA PORUKA: Galicia

Sta cemo s njima kad ih spasimo? Ko ce ih udomiti? [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Glasacemo naravno.

Zivjeli orangutani. [sm=bravo.gif]


[sm=jezicek.gif]

Sad će to moja S elaborirati[sm=smiley36.gif]




ijaa -> RE: Dvije djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (28.4.2015 17:55:51)

glasali [sm=bravo.gif] preslatka djevojcica[sm=bravo.gif]




mala curica -> RE: Dvije djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (28.4.2015 18:10:18)

Jeli se samo meni desava da mi sve blokira kada otvorim linkove?
Vise puta sam pokusala da glasam ali ne uspijeva mi [sm=smiley13.gif]




Galicia -> RE: Dvije djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (28.4.2015 18:34:48)


IZVORNA PORUKA: mala curica

Jeli se samo meni desava da mi sve blokira kada otvorim linkove?
Vise puta sam pokusala da glasam ali ne uspijeva mi [sm=smiley13.gif]



Sacekas par sekundi i onda kliknes na vote. I meni je malo trokiralo.

Ja Sarah nista ne cujem.




mala curica -> RE: Dvije djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (28.4.2015 19:31:06)

Ostavila stranicu da ucitava 15-tak minuta,kada sam pogledala sve zablokirano.
Nezz sta je,mozda je i do mene [sm=smiley13.gif]




Visnja RR -> Dvije RR djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (28.4.2015 20:29:54)

hvala djevojke

cure vam zahvajjuju na glasovima...

ja sad uopšte ne mogu na strnicu za glasnje[sm=smiley1.gif]




irenaSA -> RE: Dvije djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (28.4.2015 20:46:42)


IZVORNA PORUKA: mala curica

Jeli se samo meni desava da mi sve blokira kada otvorim linkove?
Vise puta sam pokusala da glasam ali ne uspijeva mi [sm=smiley13.gif]


I meni se isto desi pa probam kasnije...probaj sutra..u svakom slučaju hvala[sm=smiley31.gif]




irenaSA -> Dvije RR djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (28.4.2015 20:48:22)

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: mala curica

Jeli se samo meni desava da mi sve blokira kada otvorim linkove?
Vise puta sam pokusala da glasam ali ne uspijeva mi [sm=smiley13.gif]



Sacekas par sekundi i onda kliknes na vote. I meni je malo trokiralo.

Ja Sarah nista ne cujem.


A da je čuješ kad šta hoće Kupiiiiii..kupiiii buahhhhhh....[sm=jezicek.gif]




irenaSA -> Dvije RR djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (28.4.2015 20:49:38)

IZVORNA PORUKA: ijaa

glasali [sm=bravo.gif] preslatka djevojcica[sm=bravo.gif]


Hvala[sm=smiley1.gif]




Medić* -> RE: Dvije RR djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (28.4.2015 20:52:16)

Trenutno nece da otvori, preko dana glasala, probam opet pa i nadalje za ove dvije klinceze [sm=bravo.gif]




mala curica -> RE: Dvije RR djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (28.4.2015 20:56:00)

Probam sutra,definitivno nece [sm=smiley1.gif]




minie -> RE: Dvije RR djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (28.4.2015 21:09:07)

Ni ja ne mogu otvoriti :(
Jednom sam glasala za A, nisam ni znala da je tu i S, glasam.obavezno svaki dan za obje ljepotice :)




Visnja RR -> RE: Dvije RR djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (28.4.2015 22:27:56)

žene s RR srušiše stranicu :)))




Hanady RR -> RE: Dvije RR djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (28.4.2015 22:33:21)

Fakat [sm=smiley13.gif]




Visnja RR -> RE: Dvije RR djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (29.4.2015 7:22:45)

sad sam uspjela uci ...dala ireninoj malenoj 2 glasa [sm=zmeden.gif]
Asji nisam mogla dati glas

vidim da su neka djeca dobila dosta glasova preko noci

e bas bezveze [sm=zmeden.gif]




Visnja RR -> RE: Dvije RR djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (29.4.2015 7:47:25)

jedini način za sada da uđete je

klik na ovaj link
http://www.helendoron.com/

pa idite na learn more treba pričkati tridesetak sekundi
pa onda select country
pa BiH

prve dvije cure su Asja i Sarah




bebaa -> RE: Dvije RR djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (29.4.2015 7:48:57)

ja sam juče glasala i sad mi ne da da glasam.....[sm=zmeden.gif]




Visnja RR -> RE: Dvije RR djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (29.4.2015 8:01:04)

glasajte za Sarah...ja na njen link normalno uđem...




bebaa -> RE: Dvije RR djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (29.4.2015 8:06:43)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

glasajte za Sarah...ja na njen link normalno uđem...


ne može...mislim uđem regularno,glasam i izbaci prozorčić you are alredy voted for this video.....
probat ću večeras...




Visnja RR -> RE: Dvije RR djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (29.4.2015 8:09:11)

onda je to to za danas...svakih 24 h mozes ponovo glasati...meni uopte ne moze d otvori asjin prozor ...pise [sm=smiley36.gif] :

Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[HY000] [2003] Can't connect to MySQL server on '127.0.0.1' (111)' in /home/helendor/public_html/helendoron.com/world/hello/helen-doron/vendor/doctrine/dbal/lib/Doctrine/DBAL/Driver/PDOConnection.php:43 Stack trace: #0 /home/helendor/public_html/helendoron.com/world/hello/helen-doron/vendor/doctrine/dbal/lib/Doctrine/DBAL/Driver/PDOConnection.php(43): PDO->__construct('mysql:host=127....', 'helendor_hello', '4i7LBa73', Array) #1 /home/helendor/public_html/helendoron.com/world/hello/helen-doron/vendor/doctrine/dbal/lib/Doctrine/DBAL/Driver/PDOMySql/Driver.php(45): Doctrine\DBAL\Driver\PDOConnection->__construct('mysql:host=127....', 'helendor_hello', '4i7LBa73', Array) #2 /home/helendor/public_html/helendoron.com/world/hello/helen-doron/vendor/doctrine/dbal/lib/Doctrine/DBAL/Connection.php(360): Doctrine\DBAL\Driver\PDOMySql\Driver->connect(Array, 'helendor_hello', '4i7LBa73', Array) #3 /home/helendor/public_html/helendoron.com/world/hello/helen-doron/ven in /home/helendor/public_html/helendoron.com/world/hello/helen-doron/vendor/doctrine/dbal/lib/Doctrine/DBAL/Driver/AbstractMySQLDriver.php on line 115




bebaa -> RE: Dvije RR djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (29.4.2015 8:11:24)

joj ženo oči me zaboliše dok sva ova slova isčita.....[sm=zz_eek.png][sm=sad.gif]
hajd drugi dan druga nafaka....




irenaSA -> RE: Dvije RR djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (29.4.2015 8:44:47)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

žene s RR srušiše stranicu :)))


[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]




irenaSA -> RE: Dvije RR djevojčice spašavaju orangutane - molimo za podršku (29.4.2015 8:50:09)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


vidim da su neka djeca dobila dosta glasova preko noci

e bas bezveze [sm=zmeden.gif]


Nije fer da tako igraju ali sam pretpostavila da će toga biti jer kad je počelo glasanje jedan video je za dva sata imao 122 glasa...nije iz Bosne...[sm=smiley13.gif]




Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>