gdje da kupim grudnjak (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Ljepota i moda



Poruka


amrara -> gdje da kupim grudnjak (27.6.2015 23:12:45)

[sm=smiley36.gif]

Zene drage ja sam totalno smotana da izaberem sebi grudnjak,a moje grudi su jos smotanije jer su razlicite velicine pa to sve nesto ispada gdje ne bi trebalo, one zice se izvuku itd itd. Nervira me sto su plitki, meni treba nesto sto ih drzi na mjestu da ne setaju, znaci da su duboki i da ih malo podignu, kako dojim skoro pa da se spotaknem na njih :D

Gdje da kupim dobar grudnjak




Galicia -> RE: gdje da kupim grudnjak (28.6.2015 0:21:06)

Victoria Secret ima najbolje grudnjake. Oni te izmjere i po mjerama ti traze odgovarajuci grudnjak.
Njihovi grudnjaci mi odgovaraju, mada sam nosila i skuplje ali mi nisu bili ono bas bas. Ovi su jeftiniji duplo ali odgovaraju mojim dojkama.




fudititi -> RE: gdje da kupim grudnjak (4.9.2015 19:43:45)

gdje da kupim grudnjak za dojilje u sarajevu ili srebreniku?




Emica_sa -> RE: gdje da kupim grudnjak (4.9.2015 19:57:26)


IZVORNA PORUKA: fudititi

gdje da kupim grudnjak za dojilje u sarajevu ili srebreniku?

na pijaci,sasvim su ok[sm=smiley1.gif]




ninuska -> RE: gdje da kupim grudnjak (5.9.2015 13:30:34)


IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: fudititi

gdje da kupim grudnjak za dojilje u sarajevu ili srebreniku?

na pijaci,sasvim su ok[sm=smiley1.gif]

U prosloj trudnoci imala iz h&m-a i pijace i ovaj put kupim na pijaci. Cijelih 5 KM. Svakako to nije nesto sto ces dugo nositi. Bar ja nisam.nosila kad sam izlazila iz kuce :).




almondray -> RE: gdje da kupim grudnjak (5.9.2015 19:54:48)

Mene su izluđivale žice i to ispadanje. Ja se sagnem a grudi isplivaju iz korpica.
Nedavno sam u fisu kupila "trijumph" i nikad više drugu marku necu probati. Cijena im je 10 i 15KM




Agra -> RE: gdje da kupim grudnjak (8.9.2015 21:04:23)

Pogledaj u Alma Ras ima finih grudnjaka, ja tu kupujem dugo dugo i uvjek sam zadovoljna [sm=smiley1.gif]




Daliyah92 -> RE: gdje da kupim grudnjak (12.9.2015 13:30:05)


IZVORNA PORUKA: Galicia

Victoria Secret ima najbolje grudnjake. Oni te izmjere i po mjerama ti traze odgovarajuci grudnjak.
Njihovi grudnjaci mi odgovaraju, mada sam nosila i skuplje ali mi nisu bili ono bas bas. Ovi su jeftiniji duplo ali odgovaraju mojim dojkama.


Ja sam kupila dva. Cisto da probam. Udobni su, sve ok.. Ali meni su bili poskupi [sm=smiley36.gif] Oko 25 eura [sm=zmeden.gif]
Sad mi je problem kako ih prati..
Strah me staviti ih u masinu jer imaju zice i jastucice, pa ako se pokvare plakat cu [sm=smiley36.gif]
Kakvi su tvoji i kako ih peres? I koliko ti traju?




Edita1989 -> RE: gdje da kupim grudnjak (12.9.2015 16:36:06)

Daliyah,imas kupiti korpicu za pranje grudnjaka,ima pregradice,stane 2 grudnjaka unutra,zakopcas i peres...

Ja kupujem samo H&M..meni su najbolji,tanke spuzvice,pamucni,fini,taman....




Galicia -> RE: gdje da kupim grudnjak (12.9.2015 19:02:59)

Kakvi su tvoji i kako ih peres? I koliko ti traju?


Posto imamo iste ves masine, ja to perem fino u masini na normal bez ikakvih problema. Isto tako ih i susim u masini za susenje. A imam bas puno vrsta grudnjaka iz VS i nikad im se nije nista desilo.
Crne naravno perem sa crnim vesom, ove druge boje sa sarenim. Bijele nemam, ali i to mozes otkuhati sa bijelim ili opet na normalni.




hellovine -> RE: gdje da kupim grudnjak (24.9.2015 4:39:03)

Volim Victoria Secret grudnjaka i hm, ja ću kupiti na ebay


_____________________________
Nasmijana lice života, osmijeh je najbolji doktor
profesionalan wholesale sexy Lingerie




Stranica: [1]