RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnjaci... (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Savjeti (za) domaćice



Poruka


palachinken -> RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnjaci... (16.7.2015 13:20:06)

Baš udoban kutak!




salmy -> RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnjaci... (16.7.2015 13:37:58)

divni balkoni...moje cvjece skoro sve sunce sprizilo..slikam bez sprzotina[sm=smiley36.gif]




palachinken -> RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnjaci... (16.7.2015 13:48:14)

Ma i ja Salmy deveram. Jugoistok mi je, pa kad ga opali ujutru, ko u Sahari.
A ne znam kad se pretvorih u ženu sa cvijećem, pa prčkam, kidam, zaljevam svaku noć. Samo sebi obavezu natovarila. [sm=smiley36.gif]




salmy -> RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnjaci... (16.7.2015 13:49:26)


IZVORNA PORUKA: palachinken

Ma i ja Salmy deveram. Jugoistok mi je, pa kad ga opali ujutru, ko u Sahari.
A ne znam kad se pretvorih u ženu sa cvijećem, pa prčkam, kidam, zaljevam svaku noć. Samo sebi obavezu natovarila. [sm=smiley36.gif]

hahahhaha ista sam ti..meni frka sto se trudim oko njega..a osusi se dok si reko keks[sm=smiley13.gif]

cempresi se opste ne suse..zeleni sve za 10..a ova sitna buranija..ode sve preko noci




Anoniman -> RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnjaci... (16.7.2015 14:34:45)

[img]http://www4.slikomat.com/13/0716/7oa-201507.jpg[/img]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0716/isr-201507.jpg[/img]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0716/lut-201507.jpg[/img]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0716/wt6-201507.jpg[/img]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0716/jwo-201507.jpg[/img]

Imam jos i gornju terasu koja je zatravljena i ima malo sume...to vam slikam dr. put.




LieToMe RR -> RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnjaci... (16.7.2015 16:21:08)

Pahuljice divnooooo [sm=bravo.gif] divan kutak za relaksaciju [sm=smiley27.gif][sm=love.gif]




LieToMe RR -> RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnjaci... (16.7.2015 16:26:01)


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: palachinken

Ma i ja Salmy deveram. Jugoistok mi je, pa kad ga opali ujutru, ko u Sahari.
A ne znam kad se pretvorih u ženu sa cvijećem, pa prčkam, kidam, zaljevam svaku noć. Samo sebi obavezu natovarila. [sm=smiley36.gif]

hahahhaha ista sam ti..meni frka sto se trudim oko njega..a osusi se dok si reko keks[sm=smiley13.gif]

cempresi se opste ne suse..zeleni sve za 10..a ova sitna buranija..ode sve preko noci

kod mene istok i do ovog ljeta nije bilo problema, ove godine sve jednogodisnje biljke sprzene...samo ih zrak popari...nema veze sto rano ujutru prscem i sto navece kasno istusiram. jednostavno ga zrak ofurio [sm=smiley13.gif]
najbolje prosle ruze i ova neka zelenjava... mada mi otuzno ovako zeleno kad nema cvijeca [sm=smiley13.gif]




salmy -> RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnjaci... (16.7.2015 22:12:32)

pahuljice divno...kao iz kataloga[sm=bravo.gif]




palachinken -> RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnjaci... (20.7.2015 12:41:52)

Sad ugledah, baš je pod konac. Sviđa mi se! Pod je super legao




ziki -> RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnjaci... (31.7.2015 9:24:07)

http://www.mojenterijer.rs/ideje/ideje-za-malu-terasu-ili-balkon

još malo inspiracije

terasa pahulo [sm=bravo.gif]




kamenispavac -> RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnjaci... (16.10.2015 9:39:10)

http://domacin.ba/osvijetlite-svoje-dvoriste-ili-balkon-na-neobican-nacin/




salmy -> RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnjaci... (3.11.2015 14:04:37)

jel zna neko od zena

cempresi se sisaju odzgo da idu u sirinu= ili sa strana da idu u visinu?

jel im sad vrijeme da ih sisam

Hanady sukni koju plz

i ja unijela ruzmarin u stan? jel mu vruce sta cu sa njim




vickie -> RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnjaci... (3.11.2015 14:10:43)


IZVORNA PORUKA: salmy

jel zna neko od zena

cempresi se sisaju odzgo da idu u sirinu= ili sa strana da idu u visinu?

jel im sad vrijeme da ih sisam

Hanady sukni koju plz

i ja unijela ruzmarin u stan? jel mu vruce sta cu sa njim

Sisas ga ondje gdje zelis da ne ide.


A ruzmarinu nije vruce. Ta on i zivi u toplini[sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnjaci... (3.11.2015 14:12:38)


IZVORNA PORUKA: salmy

jel zna neko od zena

cempresi se sisaju odzgo da idu u sirinu= ili sa strana da idu u visinu?

jel im sad vrijeme da ih sisam

Hanady sukni koju plz

i ja unijela ruzmarin u stan? jel mu vruce sta cu sa njim


mi šišamo čemprese u lopte...znači i odozgo i odozdo i sa strana...
kako želiš...ako hoćeš lopraste kao mi onda više odozgo nego sa strana jer ti treba gustina i tako[sm=smiley36.gif]

a ružmarin i treba da uneseš...moj stoji u garaži koja je iznimno topla i prezimi uredno[sm=smiley1.gif]




salmy -> RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnjaci... (3.11.2015 14:13:24)


IZVORNA PORUKA: vickie


IZVORNA PORUKA: salmy

jel zna neko od zena

cempresi se sisaju odzgo da idu u sirinu= ili sa strana da idu u visinu?

jel im sad vrijeme da ih sisam

Hanady sukni koju plz

i ja unijela ruzmarin u stan? jel mu vruce sta cu sa njim

Sisas ga ondje gdje zelis da ne ide.


A ruzmarinu nije vruce. Ta on i zivi u toplini[sm=smiley36.gif]

jel sad vrijeme sisanja? previse je otisao u visinu...a tanak sa strana[sm=smiley36.gif]

ruzmarin sam stavila uz prozor..bas lijepo mirise..jer je cjelo ljeto bio na balkonu...nisam znala da moze u stanu

tnx




salmy -> RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnjaci... (3.11.2015 14:15:43)

Hanady jesil u grupi Lovely Home na fejsu...

zena prodaje 125 ml...boje boli glava po 1 KM..iz Breze je inace ali je neki dan dolazila u Sa radila dostavu

akrilne su divne boje ..ja uzela 10 komada..jucer sam farbala ogledalo mrak su..bas se isplati..prejeftine su




Hanady RR -> RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnjaci... (3.11.2015 14:16:36)


IZVORNA PORUKA: salmy

Hanady jesil u grupi Lovely Home na fejsu...

zena prodaje 125 ml...boje boli glava po 1 KM..iz Breze je inace ali je neki dan dolazila u Sa radila dostavu

akrilne su divne boje ..ja uzela 10 komada..jucer sam farbala ogledalo mrak su..bas se isplati..prejeftine su

zezaš...
pa nisma to upratila a u grupi sam.-...
uh odoh tražiti[sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnjaci... (3.11.2015 14:17:19)

a možeš sada čempres kratiti najbolje jer je sada smanjena vegetacija...jesen i rano proljeće su za te stavri najbolje...[sm=smiley1.gif]




salmy -> RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnjaci... (3.11.2015 14:18:10)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Hanady jesil u grupi Lovely Home na fejsu...

zena prodaje 125 ml...boje boli glava po 1 KM..iz Breze je inace ali je neki dan dolazila u Sa radila dostavu

akrilne su divne boje ..ja uzela 10 komada..jucer sam farbala ogledalo mrak su..bas se isplati..prejeftine su

zezaš...
pa nisma to upratila a u grupi sam.-...
uh odoh tražiti[sm=smiley36.gif]

neces se pokajati..evo bas pise da se sprema doci opet u Sa




salmy -> RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnjaci... (3.11.2015 14:19:28)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a možeš sada čempres kratiti najbolje jer je sada smanjena vegetacija...jesen i rano proljeće su za te stavri najbolje...[sm=smiley1.gif]

ok..hvalaa ti odoh na balkon




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]