Nesretna u braku-kako dalje? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


Anoniman -> Nesretna u braku-kako dalje? (26.7.2015 23:29:52)

Zivimo na selu u istoj kuci sa njegovim roditeljima. On je odlucan da cijeli zivot provedemo tu. O svemu on odlucuje, a moje je da to prihvatim. Gradi odnos u kojem je on autoritet, a mnogo toga mi zabranjuje. Kada se naljuti ispoljava agresivnost
i uvredljivo ponasanje. Konstantno me psihicki zlostavlja pa i prijeti razvodom zbog banalnosti. Postoje trenuci primirja, a onda opet u krug, stalno je napeta situacija. Sta uciniti?




jasmin -> RE: Nesretna u braku-kako dalje? (26.7.2015 23:44:14)


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Zivimo na selu u istoj kuci sa njegovim roditeljima. On je odlucan da cijeli zivot provedemo tu. O svemu on odlucuje, a moje je da to prihvatim. Gradi odnos u kojem je on autoritet, a mnogo toga mi zabranjuje. Kada se naljuti ispoljava agresivnost
i uvredljivo ponasanje. Konstantno me psihicki zlostavlja pa i prijeti razvodom zbog banalnosti. Postoje trenuci primirja, a onda opet u krug, stalno je napeta situacija. Sta uciniti?

Eno smo ti pisali na temi 'brak u krizi'.....
Pravac za Dejton, mozda padne primirje na duze staze.




Anoniman -> RE: Nesretna u braku-kako dalje? (27.7.2015 0:20:36)

Posto su druge anonimne pisale na toj temi, otvorila sam novu temu, da ne bude zabune.




Anoniman -> RE: Nesretna u braku-kako dalje? (27.7.2015 15:50:41)

Posto niko ne replicira na temu, moze slobodno pod kljuc, hvala.




ziki -> RE: Nesretna u braku-kako dalje? (27.7.2015 15:54:20)

Ne znam šta ti se ima replicirat. Brak nije zatvor pa da moraš da ostaneš. Ako ne ide, a haman ne ide kad kažeš da te zlostavlja, onda znaš i sama šta ti je činit.
Misli na djecu ako ih imaš il planiraš, jer mogu bit sledeća na spisku zlostavljača, mogu jednog dana ona postat zlostavljač.

Spašava se ono što se ima spasit.




salmy -> RE: Nesretna u braku-kako dalje? (27.7.2015 23:06:44)

Pa gledali smo ovu epizodu Esmeralde

ja mislim da je 434 po redu...

sto je repriziramo...to je ono kad je ona progledala pa su od srece okrenuli janje u Hadzicima




Anoniman -> RE: Nesretna u braku-kako dalje? (28.7.2015 0:11:50)

Ja bih zamolila da se izbrise tema, hvala.




Stranica: [1]