Porodila se nasa maksi (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Rodili smo!



Poruka


LieToMe RR -> Porodila se nasa maksi (29.7.2015 23:42:33)

Kao sto tema kaze, porodila se nasa maksi!!![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Treci djecak, a dva na isti dan [sm=smiley1.gif]
Bebici od srca zelim sve najljepse, ponosnim roditeljima iskrene cestitke.

Posta sa druge teme prenosim u originalu:
elem, dala ne dala (da je pregledaju) [sm=smiley36.gif]maksi nam se danas porodila [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
od srca joj zelim sve najljepse, bebici dug i sretan zivot a njoj brz oporavak! sad ima dva djecaka na isti dan rodjene, duplo slavlje! [sm=bravo.gif]

jos jednom joj zelim sve najljepse od srca a vama u cjelosti prenosim njenu poruku:

Eeeeeee,

Vise nisam 2/1,porodila sam se jutros u 11, voda mi otisla nocas u 12,porod je bio super fakticki beznolan,malo me bolio izgon ali nista strasno jedino sam bas pukla jer se nisam mogla opustiti.

Javi curama na forumu meni nece da ode poruka



Eto sada imam dva momka rodjwna na danasnji dan.



Bebac je tezak3600 a dug 54 rucko je siku,i sada spava

Pozdravi mi raju ja im se javim kada dodjem kuci


[sm=sloncek.gif] [sm=sloncek.gif][sm=smiley32.gif][sm=zz_dance.gif][sm=duda.gif]




*pcelica* -> RE: Porodila se nasa maksi (30.7.2015 7:46:19)

Draga nasa maksi, iskrene cestitke tebi tm i braci. Bebici dug i sretan zivot [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]




ninuska -> RE: Porodila se nasa maksi (30.7.2015 7:54:13)

Da cestitam i ovdje [sm=sloncek.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=zz_bounce.gif]. Draga, da se brzo oporavis, a bebici dug i sretan zivot. Braco je dobio najljepsi poklon za rodjendan [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




damma -> RE: Porodila se nasa maksi (30.7.2015 8:05:16)

Cedtitke svima.
Posebno braci [sm=smiley1.gif]




bebaa -> RE: Porodila se nasa maksi (30.7.2015 8:15:26)

čestitke i od mene......brz oporavak majci a bebi dug i sretan život [sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]




Carobno jutro -> RE: Porodila se nasa maksi (30.7.2015 8:17:23)



maksiiiiiiiii, [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif] cestitam od srca...da nam je djecaak ziv i zdrav i uvijek nasmijan. Eto dodje na bracin rodjendan, Nadam se da ste uspjeli proslaviti[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




*nur* -> RE: Porodila se nasa maksi (30.7.2015 8:39:56)

Maksi čestitam [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] [sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]
Da vam je živ, zdrav i sretan zajedno sa vama. A tebi želim brz oporavak i da te rane što prije zarastu i što manje bole, pusica




rose -> RE: Porodila se nasa maksi (30.7.2015 11:45:26)

sve najbolje maksi, da se cim prije oporavis [sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif]




Visnja RR -> RE: Porodila se nasa maksi (30.7.2015 11:53:03)

cestitam [sm=bravo.gif]




ziki -> RE: Porodila se nasa maksi (30.7.2015 12:09:38)

Čestitam, nek je živ i zdrav.[sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]
Maxi br oporavak i uživaj uz tolike momke [sm=smiley36.gif]




aidana -> RE: Porodila se nasa maksi (31.7.2015 7:43:35)

Maksi cestitam [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] da bude ziv i zdrav [sm=bravo.gif]
Tebi zelim brz oporavak [sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]k[sm=rozica.gif]




Bella.88 -> RE: Porodila se nasa maksi (1.8.2015 2:40:48)

Cestitke i brz oporavak,a bebici bezbrizno detinjstvo i sretan zivot
Sad si ponosna mama tri musketira[sm=bravo.gif]




Stranica: [1]