Porodila se M.A.M. (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Rodili smo!



Poruka


LieToMe RR -> Porodila se M.A.M. (10.8.2015 22:22:13)

Upravo primih lijepu i radosnu vijest [sm=bravo.gif]

Nasa M.A.M. se porodila. [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]
I bebica i mama su dobro (za sad znam samo toliko). Detalje ce nam ona sama pricati cim bude u mogucnosti da nam se javi.
Bebici od sveg srca zelim puno zdravlja, srece i osmjeha, roditeljima da uzivaju uz svoju princezu a mami brz oporavak!

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




aidana -> RE: Porodila se M.A.M. (10.8.2015 22:36:57)

MAM to brzinski odradila [sm=smiley1.gif]
Cestitke novopecenim roditeljima a bebi puno zdravlja i srece[sm=bravo.gif]




ziel -> RE: Porodila se M.A.M. (10.8.2015 22:49:59)

I ja cestitam, da budu zdravi i zivi i da sto prije dodju svojoj kucici [sm=smiley1.gif]




ninuska -> RE: Porodila se M.A.M. (10.8.2015 23:00:39)

[sm=bravo.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_bounce.gif]...cestitam, draga..da se brzo oporavis, a bebici dug i sretan zivot [sm=bravo.gif]




ijaa -> RE: Porodila se M.A.M. (10.8.2015 23:28:00)


IZVORNA PORUKA: ziel

I ja cestitam, da budu zdravi i zivi i da sto prije dodju svojoj kucici [sm=smiley1.gif]



kad sam vidjela ove datume ne gledajuci godista mislila sam da imas toliko djece, [sm=smiley36.gif]

da i mi cestamo calnici na prinovi....brz oporavak zelim [sm=bravo.gif]




Carobno jutro -> RE: Porodila se M.A.M. (10.8.2015 23:35:37)

MAM ti si moj idol. Ode ona da se porodi kao da u soping ide[sm=jezicek.gif]

Nek str vi nama dobro, i da budete i dalje zivi, zdravi i uvijek nasmijani[sm=bravo.gif]




rose -> RE: Porodila se M.A.M. (10.8.2015 23:41:26)

ma ja ko nesto joj puce i curka voda...jel ili nije vodenjak?

MAM cestitam, expresne ste a i smo mi i pretspotavile da ce do ponoci biti gotovo [sm=smiley1.gif]




Carobno jutro -> RE: Porodila se M.A.M. (10.8.2015 23:53:07)

MAM ti si moj idol. Ode ona da se porodi kao da u soping ide[sm=jezicek.gif]

Nek str vi nama dobro, i da budete i dalje zivi, zdravi i uvijek nasmijani[sm=bravo.gif]




mala curica -> RE: Porodila se M.A.M. (11.8.2015 12:35:51)

Cestitam mila od srca,da vam jebziva i zdrava bebica a tebi brz oporavak da sto prije uzivas u malom mirisnom zamotuljku.
Po komentarima vidim da si imala lagan porod sto me jakooo raduje [sm=bravo.gif]




*pcelica* -> RE: Porodila se M.A.M. (11.8.2015 17:18:41)

M.A.M cestitam na princezici. Asji dug i sretan zivot. Da je ziva i zdrava puno godina. Tebi brz oporavak [sm=darilo.gif][sm=darilo.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




Stranica: [1]