Porodila se LieToMe (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Rodili smo!



Poruka


Carobno jutro -> Porodila se LieToMe (24.8.2015 18:40:47)


LTM se porodila u pola pet.[sm=bravo.gif][sm=sloncek.gif]
Na svijet nam je donijela curicu 4200 gr tesku i 54 cm dugu. Curetak je vec sikio i pajki pored mamice svoje koja se btw super osjeca.[sm=muca.gif]
Zaboljelo dok je peglala [sm=smiley36.gif] naravno je li.[sm=smiley36.gif]
u 4 i 10 dosla u bolnicu, maximalno otvorena a u pola pet vec bilo gotovo.

Cestitamo sretnoj mami, ona je to sve brzinski odradila[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=sloncek.gif]




rose -> RE: Porodila se LieToMe (24.8.2015 18:49:57)

gigant od zene, a nije se moglo ocekivati drugacije kad je i prvi porod bio ekspresan...da su zive i zdrave [sm=smiley1.gif]

iskrene cestitke od srca [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




alman -> RE: Porodila se LieToMe (24.8.2015 19:20:17)

cestitamo od srca da bebica bude ziva i zdrava puno godina, a mami brz oporavak, [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
ja bas usla da vidim je li se porodila, ma bilo je i za ocekivati da ce ona imati tako lahak i brz porod, ona treba da rodi jos puno bebica kad se ovako lahko poradja [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




maksi -> RE: Porodila se LieToMe (24.8.2015 19:20:49)

Zena zmaj [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Da su i mama i cura zive i zdrave zajedno sa sekom i tatom

Iskrene cestitkeeeeeeeeeeeeeee




Visnja RR -> RE: Porodila se LieToMe (24.8.2015 19:36:13)

čestitam [sm=bravo.gif]




Galicia -> RE: Porodila se LieToMe (24.8.2015 19:38:58)

Cestitam. [sm=bravo.gif]
Pravo duga bebica.




Emica_sa -> RE: Porodila se LieToMe (24.8.2015 19:51:17)

cestitam[sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=darilo.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




ziel -> RE: Porodila se LieToMe (24.8.2015 19:54:55)

Ltm neka je sa srecom, ne ostaj zeno na 2 djece imas tako lahke porode [sm=smiley36.gif] svaka cast za pozeljeti stvarno... sammo se nadam da si iskljucila peglu kad si krenula u bolnicu [sm=smiley36.gif]




ninuska -> RE: Porodila se LieToMe (24.8.2015 20:41:47)

Cestitke, draga moja [sm=bravo.gif][sm=zz_dance.gif][sm=sloncek.gif]. [sm=rozica.gif]. Da vam je ziva i zdrava [sm=bravo.gif].




Leptiri -> RE: Porodila se LieToMe (24.8.2015 20:51:13)

Cestitke hrabroj mami [sm=zz_dance.gif][sm=smiley27.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif]
Vuci nas za nosice da i mi [sm=nosecka.gif] budemo tako hrabre kao ti.
Maloj princezici zelim od srca sretno i bezbrizno djetinstvo uz svoje roditelje i sekicu [sm=bravo.gif]




lala88 -> RE: Porodila se LieToMe (24.8.2015 21:25:39)

LTM cestitam ti, sto brzi oporavak ti zelim, mada ti si zena zmaj ne sumnjam da ces vec sutra nastaviti peglati [sm=smiley36.gif] A princezi puno srece i zdravlja.




ananas_ze -> RE: Porodila se LieToMe (24.8.2015 21:27:42)

I od mene najiskrenije cestitke!




*pcelica* -> RE: Porodila se LieToMe (24.8.2015 22:36:16)

LTM cedtitam drugarice. Nek vam je ziva puno godina zajedno sa svojom sestrom. Ti znas da si nas gigant. Ne sumnjam da ces vec za vikend biti kao nova [sm=bravo.gif] [sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]




minie -> RE: Porodila se LieToMe (25.8.2015 0:38:42)

Cestitam :)




ziki -> RE: Porodila se LieToMe (25.8.2015 8:00:30)

Čestitam, nek je živa i zdrava curica, a tebi brz oporavak [sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]




damma -> RE: Porodila se LieToMe (25.8.2015 8:01:15)

Cestitam [sm=smiley1.gif]




mala curica -> RE: Porodila se LieToMe (25.8.2015 11:45:28)

Cestitam mila......vec par dana virim da vidim i a li novosti od tebe......
Bravo za brz porod i veliku curu .....[sm=bravo.gif]




Elastigirl -> RE: Porodila se LieToMe (25.8.2015 13:26:18)

Cestitke i od mene, prelijepo je i ohrabrujuce cuti da je neko tako lijepo prosao na porodu.

Da ste nam zive i zdrave i sretne uvijek aBd.

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Banancica -> RE: Porodila se LieToMe (25.8.2015 15:11:33)

[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif] cestitke na princezi




irenaSA -> RE: Porodila se LieToMe (25.8.2015 16:05:04)

Od srca čestitam[sm=bravo.gif]
Bebici želim dug i sretan život[sm=pikapoka2.gif]




LieToMe RR -> RE: Porodila se LieToMe (27.8.2015 6:53:30)

Hvala vam drage moje trudnice, porodilje...zene, majke, kraljice [sm=smiley1.gif]
Hvala vam od srca na ovim divnim zeljama i cestitkama, da ste mi sve zive, zdrave i sretne sa svojom djecicom a vama dragim mojim trudnicama od sveg srca zelim bar djelic mog poroda.

Mi smo prosle super, jedva smo stigle u porodiliste, deda je mogao biti babica [sm=smiley36.gif] ali na svu srecu imamo happy end.
Cura je masala napredna, siki, pajki i kaki ko velika. Juce nam je bila patronazna, odusevljena bebom.

Tata i princeza broj 1 su odusevljeni i sretni. Seka je zaljubljena u bebu, pomaze nam, mazi bebu, govori da je ista ona [sm=smiley1.gif]
Sto se tice imena bio je dogovor da tata izabere ime bebi broj 2, jer je mama i prije rodjenja znala ime za bebu broj 1. Bio je neki spisak, pa uzi krug ali je mm poslije poroda poslao poruku da ce ime znati kad se on i princeza ugledaju.Tata je dosao kuci, pogledi se sreli: "Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!"




ziel -> RE: Porodila se LieToMe (27.8.2015 7:09:20)

Lijepo je ime tata izabrao [sm=smiley20.gif]
Nego nastavil' ti gdje si stala? Peglanje? [sm=smiley36.gif]




LieToMe RR -> RE: Porodila se LieToMe (27.8.2015 7:43:39)


IZVORNA PORUKA: ziel

Lijepo je ime tata izabrao [sm=smiley20.gif]
Nego nastavil' ti gdje si stala? Peglanje? [sm=smiley36.gif]

Hvala ziel
Pa opeglala sam ja sve, raspremila dasku za peglanje i peglu (mogla sam kucu zapaliti [sm=smiley36.gif])...posto je mm bio na poslu i ne bi stigao po mene ni on ni moj brat, jer je porod fakticki krenuo...svekar je bio najbrzi. dok sam cekala njega, uredno sam se obukla, oprala sudje, uzela kofer, zakljucala kucu... naravno sve izmedju kontrakcija [sm=smiley36.gif]




rose -> RE: Porodila se LieToMe (27.8.2015 7:46:06)


IZVORNA PORUKA: LieToMe

Hvala vam drage moje trudnice, porodilje...zene, majke, kraljice [sm=smiley1.gif]
Hvala vam od srca na ovim divnim zeljama i cestitkama, da ste mi sve zive, zdrave i sretne sa svojom djecicom a vama dragim mojim trudnicama od sveg srca zelim bar djelic mog poroda.

Mi smo prosle super, jedva smo stigle u porodiliste, deda je mogao biti babica [sm=smiley36.gif] ali na svu srecu imamo happy end.
Cura je masala napredna, siki, pajki i kaki ko velika. Juce nam je bila patronazna, odusevljena bebom.

Tata i princeza broj 1 su odusevljeni i sretni. Seka je zaljubljena u bebu, pomaze nam, mazi bebu, govori da je ista ona [sm=smiley1.gif]
Sto se tice imena bio je dogovor da tata izabere ime bebi broj 2, jer je mama i prije rodjenja znala ime za bebu broj 1. Bio je neki spisak, pa uzi krug ali je mm poslije poroda poslao poruku da ce ime znati kad se on i princeza ugledaju.Tata je dosao kuci, pogledi se sreli: "Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!"


preslatko [sm=smiley1.gif]




ziel -> RE: Porodila se LieToMe (27.8.2015 7:46:28)

IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: ziel

Lijepo je ime tata izabrao [sm=smiley20.gif]
Nego nastavil'' ti gdje si stala? Peglanje? [sm=smiley36.gif]

Hvala ziel
Pa opeglala sam ja sve, raspremila dasku za peglanje i peglu (mogla sam kucu zapaliti [sm=smiley36.gif])...posto je mm bio na poslu i ne bi stigao po mene ni on ni moj brat, jer je porod fakticki krenuo...svekar je bio najbrzi. dok sam cekala njega, uredno sam se obukla, oprala sudje, uzela kofer, zakljucala kucu... naravno sve izmedju kontrakcija [sm=smiley36.gif]

Divim ti se na snazi i pribranosti stvarno [sm=smiley1.gif]




Stranica: [1]