Uvrtanje stopala untra (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Djeca



Poruka


Scila -> Uvrtanje stopala untra (21.9.2015 13:15:16)

Pozdrav svima. Moj sin star tri i pol godine ima od jednog ortopeda dijagnozu "toeing in" ( uvrće stopala unutra dok hoda) i preporuku da nosi denis braun aparat (noću dok spava) dok drugi ortoped smatra da je to mučenja djeteta i potpuno nepotrebno , jer je nasljedno i da se s vremenom lagano to ispravlja pri hodu. Imate li iskustva s ovim problemom ??? Ovaj aparat je zaista jako nezgodan i ne bih ga tom izlagala ako je ikako moguće ali opet rado bi da ima ravne noge i da ne uvrće stopala unutra dok hoda, pogotovo jer današnja djeca su okrutna i ne bih da ga sutra zbog tog netko maltretitra ... hvala




Arijana2 -> RE: Uvrtanje stopala untra (21.9.2015 13:38:02)

Tesko je pametovati,ALI mislim da sve sto se moze ispraviti treba i ispraviti narocito dok je djete jos maleno,jer onda sve dosta brze ide.Moja djevojcica je kao beba imala malo nogice na o i pedijatar nam maltene nije zelio dati uputnicu jer kao sve ce se to samo ispraviti,da bi na kraju ispalo da djetetu nedostaje vit D i naravno nosenje cipelica koje pridrzavaju zglob.Sada ima super nogice hvala Bogu,ali smo i djetetu davali 12 kapi vitamina D svaki dan 5 mjeseci.Tako da,moje je misljenje da sve sto je do nas trebamo poduzeti,da nam kasnije to dijete ne kaze,pa kako ste to dozvolili?




Stranica: [1]