Natecene sike kod beba (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


lampica -> Natecene sike kod beba (24.4.2009 19:30:51)

moja bebica ima 2,5 mjeseca.Po rodjenju je imala natecene sike,pedijatrica mi je rekla da je to od mojih hormona.Takve natecene su bile skoro do mjesec dana,nakon cega su se povukle.Medjutim,prije nekoliko dana sam primjetila ujutru na bodiju kao dvije kapi i na jednoj i na drugoj sisici,nesto kao sukrvica,onda par jutara nije bilo nista,zatim sad zadnjih par dana primjeti po kapljicu na lijevoj siki,samo da napomenem da je ne dojim,i da se to desava nocu dok spava,preko dana ne,molim vas ako znate sta o tome,pisite,ja sam u dilemi da li da je vodim pedijatru bojim se silnih pretraga koje bi vjerovatno ukljucili,a ona je prilicno zdrava beba,jede spava smije se napredna je,hvala




Anoniman -> RE: natecene sike (24.4.2009 19:38:05)

Ja sam imala iskistvo sa natecenim sikama kod bebe, a za ovo drugo ne znam. Otidji dr. Pa bolje i pretrage ako ce pomoci bebi, nego da se zbog izbjegavanja pretraga nesto zavuce ne daj Boze.




demented -> RE: natecene sike (24.4.2009 19:41:35)

I mi smo imali problema sa natečenim bradavicama. Koristili smo acidi borici i stvar je bila riješena. Nadam se da niste mazali bijelim lukom jer bi tek onda mogli nastati problemi. U svakom slučaju javi se pedijatru jer mislim da nebi trebalo biti sukrvice. To se dešava kad se maže bijelim lukom i može bradavica pući, tako je bar nama objašnjeno.




lampica -> RE: natecene sike (24.4.2009 21:35:47)

ne,nisam mazala nicim,mada je bilo ,,savjeta,, da mazem bijelim lukom,hvala




veeseelaa -> RE: natecene sike (25.6.2009 19:49:51)

IZVORNA PORUKA: demented

I mi smo imali problema sa natečenim bradavicama. Koristili smo acidi borici i stvar je bila riješena.


isto, meni nikako nije jasno kako dolazi do toga, ma kavi hormoni, Boga pitaj šta su nam stavili u onu infuziju na porodu
Meni je patronažna rekla da je to od hormona pa je nešto promrmljala spomenuvši i infuziju
Ja ništa ne vjerujem doktorima niti medicinskom osoblju




Stranica: [1]