RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mališane! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Nagradne igre



Poruka


vickie -> RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mališane! (27.10.2015 14:35:20)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

vanne
Malena
Poky

I od mene glasovi za nih tri.


PS, iduci mjesec I ce da crta medu(samo da vas napomenem [sm=smiley36.gif])




Hannica -> RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mališane! (27.10.2015 14:51:29)


IZVORNA PORUKA: vickie


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

vanne
Malena
Poky

I od mene glasovi za nih tri.


PS, iduci mjesec I ce da crta medu(samo da vas napomenem [sm=smiley36.gif])

I mi ćemo. Želim neki poklon, a nikakvih praznika na vidiku, svi se stisli.[sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mališane! (27.10.2015 14:56:57)

a mi smo nacrtali medu :) al ga nismo poslalai...idući ćemo mjesec[sm=smiley36.gif]

nego...

malena, pocy, venne [sm=smiley1.gif]




Visnja RR -> RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mališane! (1.11.2015 12:19:09)

Paket osvojila dječica nasši mama:

Vanne
Pocahontas
malena 27 RR


ostavite mi podatke ( ime prezime, adresa i broj telefona) na pp

Čestitamo!




Vanne -> RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mališane! (1.11.2015 13:15:15)

Hvala sponozoru i svima koji su glasali za nas [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Cakan -> RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mališane! (1.11.2015 15:18:11)

Cestitam dobitnicima [sm=smiley1.gif]




malena27 RR -> RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mališane! (2.11.2015 8:51:08)

Aaaaa dobili smo medu koji liječi sve!
Hvala RR, hvala članicama koje su glasale za nas i hvala sponzoru!




Hanady RR -> RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mališane! (2.11.2015 9:01:42)

Jupiiiiiiii

mi čekamo novembar...nacrtani medo je spreman[sm=muca.gif]




pocahontas -> RE: Oktobarski konkurs:Prirodna pomoć za mališane! (30.12.2015 18:05:22)

samo da javimo da je i nas paketic stigao prije par dana[sm=bravo.gif]
bas divno iznenadjenje za ove praznike, paket pun svegaaaa..vec uzimamo sirup za imunitet, gel koji se maze po prsima u slucaju kasljucanja i zacepljenih disajnih puteva bas divno mirise, ali eto nadam se da ga neceo morati koristiti, propolis prskamo na desne i zubic koji nam se klima pa ko fol boli pa nam maii medo to sve izljeci[sm=smiley36.gif]
dobili smo jos i sirup za kasalj, nadam se da nam ni to nece trebati, ali eto, svakako koristan poklon i bas vrijedan[sm=smiley1.gif]
hvala sponzoru[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]