RE: Masturbacija u trudnoći (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


jasmina_ze -> RE: Masturbacija u trudnoći (14.7.2012 15:30:02)

vidim daje zadnji post davno napisan al ja imam problemcic[sm=zmeden.gif]
od pocetka pijem dabroston i imala sam blagi smedji iscjedak koji je prestao nakon jednog dana...tada nam je dr.rekla da se ne smijemo KEKSATI [sm=smiley9.gif] medjutim sada sam u 11-toj sedmici i na zadnjem pregledu ,prije 4 dana,sve je HVALA BOGU uredu ali je nismo pitali da li smijemo ili ne...i dalje pijem dabroston....da li u obzir dolazi mastrubacija ili nesto slicno jer oboje gorimo [sm=smiley9.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




Precious -> RE: Masturbacija u trudnoći (20.7.2012 13:01:38)


IZVORNA PORUKA: bubuli

ko voli nek izvoli...meni licno se to gadi


Ja baš gotivim svoju [sm=ribica.gif] i ne zna sa njom niko kao ja [sm=hudicek1.gif]




Precious -> RE: Masturbacija u trudnoći (20.7.2012 13:06:56)


IZVORNA PORUKA: jasmina_ze

vidim daje zadnji post davno napisan al ja imam problemcic[sm=zmeden.gif]
od pocetka pijem dabroston i imala sam blagi smedji iscjedak koji je prestao nakon jednog dana...tada nam je dr.rekla da se ne smijemo KEKSATI [sm=smiley9.gif] medjutim sada sam u 11-toj sedmici i na zadnjem pregledu ,prije 4 dana,sve je HVALA BOGU uredu ali je nismo pitali da li smijemo ili ne...i dalje pijem dabroston....da li u obzir dolazi mastrubacija ili nesto slicno jer oboje gorimo [sm=smiley9.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]


Po mome smiješ masturbirati, a za seks najbolje da dr pitas ;)




Marija13 -> RE: Masturbacija u trudnoći (20.7.2012 13:17:59)


IZVORNA PORUKA: Precious


IZVORNA PORUKA: bubuli

ko voli nek izvoli...meni licno se to gadi


Ja baš gotivim svoju [sm=ribica.gif] i ne zna sa njom niko kao ja [sm=hudicek1.gif]


Potpisujem [sm=smiley2.gif]




Marija13 -> RE: Masturbacija u trudnoći (20.7.2012 13:22:59)

Jasmina, isti slucaj bio kod mene, jedan dan smedji iscjedak, dobila utrogestan..u tvojim sedmicama orgazam mi je znao nekad biti bolan ali sada (20 sedmica) sve ok :) uzivamo mada vise u masturbaciji malo me strah pritiska na grlic materice [sm=smiley13.gif]




lucyming -> RE: Masturbacija u trudnoći (17.5.2013 8:32:00)

ne mogu da vjerujem ocima...




__________________________________________________
Diablo 3 Gold;Aion Kinah;Diablo 3 Gold Kaufen;Guild Wars 2 Gold




Marija13 -> RE: Masturbacija u trudnoći (17.5.2013 8:44:27)

Znaju oči prevariti [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




veeseelaa -> RE: Masturbacija u trudnoći (17.5.2013 8:46:04)

a šta je problem?

zar sex nije kombinacija svega pa i masturbacije?
čemu iščudjavanje?




tratinčicaa -> RE: Masturbacija u trudnoći (17.5.2013 8:47:44)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a šta je problem?

zar sex nije kombinacija svega pa i masturbacije?
čemu iščudjavanje?

Neke su i bezgriješno začele [sm=jezicek.gif]




mala_sa -> RE: Masturbacija u trudnoći (17.5.2013 10:53:23)


IZVORNA PORUKA: jasmina_ze

vidim daje zadnji post davno napisan al ja imam problemcic[sm=zmeden.gif]
od pocetka pijem dabroston i imala sam blagi smedji iscjedak koji je prestao nakon jednog dana...tada nam je dr.rekla da se ne smijemo KEKSATI [sm=smiley9.gif] medjutim sada sam u 11-toj sedmici i na zadnjem pregledu ,prije 4 dana,sve je HVALA BOGU uredu ali je nismo pitali da li smijemo ili ne...i dalje pijem dabroston....da li u obzir dolazi mastrubacija ili nesto slicno jer oboje gorimo [sm=smiley9.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]



Moj savjet ti je da ipak pitas doktoricu, jer za trudnocu nisu problem sam odnos i masturbacija, vec orgazam do kojeg dovodi ovo oboje. Orgazam jako grci misice maternice i iz tog razloga se kod problematicnih trudnoca zabranjuju odnosi.




Leva -> RE: Masturbacija u trudnoći (17.5.2013 11:04:27)

Istina trati, ja bezgresno zaceh [sm=smiley1.gif] upravo zbog te cinjenice pa kasnije zbog hematoma keksic je zabranjen do kraja. Jedino sto me spasava je sto je moj mozak jako svjestan rizika pa se iskljucivo ponasa kao regulator inkubatora [sm=smiley1.gif] Imala sam par erotskih snova nakon kojih me stomak jako boljeo ali mi je regulator od posjete bolnici i to ukinuo pa mu se ovom prilikom duboko zahvaljujem [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Jasmina ze salu na stranu i ja bih prvo provjerila sa ljekarom da sam na tvom mjestu.




Daliyah92 -> RE: Masturbacija u trudnoći (17.5.2013 15:51:33)

[sm=smiley1.gif] Ne mogu biti da ne napisem - smijesno mi je kad se odgovara na pitanje postavljeno prije godinu dana ili vise, kao sad ovoj jasmini. Mislim, sta ce ona sad ici pitati dr. 4 mj. nakon trudnoce [sm=smiley1.gif]




mala_sa -> RE: Masturbacija u trudnoći (17.5.2013 22:21:51)


IZVORNA PORUKA: Daliyah92

[sm=smiley1.gif] Ne mogu biti da ne napisem - smijesno mi je kad se odgovara na pitanje postavljeno prije godinu dana ili vise, kao sad ovoj jasmini. Mislim, sta ce ona sad ici pitati dr. 4 mj. nakon trudnoce [sm=smiley1.gif]


Hahahah fkt je smijesno, ja nikad ne gledam datume objava [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif], ma hajd naici ce opet neka zenica sa istim pitanjem pa ce joj dobro doci odgovori [sm=smiley36.gif]




amra_sa -> RE: Masturbacija u trudnoći (18.5.2013 0:03:34)

Sad jedno ozbiljno pitanje.
Može li se od masturbacije zatrudniti ? [sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: Masturbacija u trudnoći (18.5.2013 0:05:39)


IZVORNA PORUKA: amra_sa

Sad jedno ozbiljno pitanje.
Može li se od masturbacije zatrudniti ? [sm=smiley36.gif]

moze ako sta strcne u rupu al su male sanse[sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: Masturbacija u trudnoći (18.5.2013 0:06:25)


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: amra_sa

Sad jedno ozbiljno pitanje.
Može li se od masturbacije zatrudniti ? [sm=smiley36.gif]

moze ako sta strcne u rupu al su male sanse[sm=smiley36.gif]


liđakinje...[sm=jezicek.gif]techer gasi računar nemoj da dođem i slomim ti laptop [sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: Masturbacija u trudnoći (18.5.2013 0:07:47)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: amra_sa

Sad jedno ozbiljno pitanje.
Može li se od masturbacije zatrudniti ? [sm=smiley36.gif]

moze ako sta strcne u rupu al su male sanse[sm=smiley36.gif]


liđakinje...[sm=jezicek.gif]techer gasi računar nemoj da dođem i slomim ti laptop [sm=smiley36.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




amra_sa -> RE: Masturbacija u trudnoći (18.5.2013 0:25:44)

[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]
Smijem se, mene je to nekad davno pitala jedna ženska persona ...




Looly -> RE: Masturbacija u trudnoći (24.5.2018 11:04:48)

Pozdrav drage moje imam pitanje.
Da li je koja od Vas uradila serklazu?
I da li ste nakon toga mogle masturbirati
Makar samo po kliticu? 😊




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]