novogodisnja zelja (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Humanitarnost



Poruka


koka i po -> novogodisnja zelja (5.12.2015 17:03:15)

otvorih temu cisto zato sto bi se izgubila u moru postova na drugim temama....a po meni je jako plemenita i vazna...
naime ,procitah u Avazu da je pokrenuta akcija za prikupljanje poklona od srca za sticenike Zavoda za zbrinjavanje mentano invalidne djece u Pazaricu...
ne mogu da ne primjetim da su njihove zelje(ciji je spisak objavljen na fb) jako skromne....i nisam mogla ostati ravnodusna.
da ne duljim .....to su neke sitnice koje su drugima jako vazne a mi ih ni ne primjecujemo...pocevsi od papuca,igracki,nakita,helanki,gumica za kosu itd...
Inicijatori akcije su Tea Macan i Aida Faraget koje ce u srijedu 9. decembra od 17 do 19 sati biti u Aquarius vilsu koji se nalazi na adresi Zmaja od Bosne 13 u Sarajevu,i primati hedije od srca za tu djecicu.

Voljela bih i molim forumasice koje zive blizu pomenutog mjesta da mi se jave jer bih poslala nesto za tu djecu.njihovo bi bilo samo da pruzmu posilju na autobuskoj stanici i predaju tamo gdje treba.
takodje vas pozivam da se i vi odazovete ovom humanom cinu...nikad se ne zna gdje mozemo zaraditi a gdje izgubiti.....eto....


jos jednom bih zamolila ako je neka od vas voljna da preuzme moj poklon toj djeci da mi se javi u sto skorije vrijeme.

hvala.




Hanady RR -> RE: novogodisnja zelja (5.12.2015 17:11:04)

koko javi se na Fb tea macan...ona je naša forumašica prije je bila i moderator...
ja sam sa njom kontaktirala već preključer...
inače sve želje su već prikupljene i sada se širi ostalim stavrima koje trebaju...
u potrebi su za robicom za malu djecu i malim čarapicama ...novim naravno da bi bile adekvatni pokloni...




koka i po -> RE: novogodisnja zelja (5.12.2015 17:30:48)

poslala poruku.
hvala hanady.....nadam se da ce odgovoriti da ne ode u spam poruke




koka i po -> RE: novogodisnja zelja (6.12.2015 15:36:32)

[sm=rozica.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]...za poky.....




Stranica: [1]