APEL -Hitno ! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Humanitarnost



Poruka


Hanady RR -> APEL -Hitno ! (20.1.2016 16:57:12)

Drage dame, pomozimo! SAFA MUHAREMOVIC (1968.), majka dvoje djece, iznenada je oboljela i svakodnevno joj je potrebna velika doza krvi svih grupa osim B. Smjestena je u Kantolanu bolnicu Zenica. Molim sve Zenicane koji su u mogucnosti da HITNO odu u tamosnju transfuziju i daruju krv na ime pomenute pacijentice. Prijatelji iz drugih gradova takodje mogu dati krv, ali odlaskom u Zenicu. Za one iz Sarajeva kojima Zenica nije usput uskoro ce biti organiziran prijevoz. Javim detalje i termine. Za više informacija javite mi se u pp.
Hvala.


Inače oboljela je blizak rod mojoj poznanici koja je pomagala i RR u medijskim potrebama...

za sve informacije možete joj se obratiti na Fb profil
https://www.facebook.com/elzab1?fref=nf

za broj telefona javite se PP porukom

hitno je [sm=smiley13.gif]




koka i po -> RE: APEL -Hitno ! (20.1.2016 18:48:40)

Za ovo bi najbolje bilo kontaktirati Crveni kriz.
Mozda nebi bilo na odmet i ove nase u ZE-DO kantonu




Hanady RR -> RE: APEL -Hitno ! (20.1.2016 18:51:13)


IZVORNA PORUKA: koka i po

Za ovo bi najbolje bilo kontaktirati Crveni kriz.
Mozda nebi bilo na odmet i ove nase u ZE-DO kantonu


koliko sma ja nju skontala kontatirali su...ali njoj bolensici trebaju stalne potrebe krvi...
toliko nema u zenici
e sad u sarajevu da se organizira darivanje nešto ide komlicirano i skupo da se prevuče do tamo i tako


ovako imaju prevoz..
ja ne mogu davati krv već odavno nažalsot
mm će ujutro ići sma svojim autom...




koka i po -> RE: APEL -Hitno ! (20.1.2016 18:53:25)

ma znam zato i kazem.
kod nas postoje stalni dobrovoljni davaoci krvi.
i na upit se odazivaju samo treba kontaktirati lokalni Crveni kriz.
a ako joj stalno treba to se ne moze nadomiriti ovako individualno...nazalost[sm=smiley13.gif]




M kao Mama -> RE: APEL -Hitno ! (21.1.2016 8:53:31)

Ja zbog svoje terapije za vene na žalost vec dvije godine ne dajem krv, a do tada redovno sam davala, i zaista to nama ništa ne znači,m a nekome puno je. Za sve koje imaju nedoumicu tipa pa ja sam malokrvna i slično, slobodno dajte kr, prije svakog vađenja uradi se razgovor sa dr. pregled, probno vađenje u kojem se vidi stanje hematorkrita, ukoliko imate problem sa malokrvnošću, može se izvaditi pola doze, a iz jedne doze onda oni vade nekoliko segmenata, koji nekome možda život znači.




koka i po -> RE: APEL -Hitno ! (22.1.2016 9:34:27)

evo apel i na nasem loklanom portalu

vjerujem da ce se nas CK oglasiti




Stranica: [1]