RE: Posljednji pozdrav malenom od naše cauchy (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> U zagrljaju žalosti



Poruka


škorpija -> RE: Posljednji pozdrav malenom od naše cauchy (22.2.2016 3:10:03)

Draga cauchy sta reći, pratile smo mjesecima vašu bitku i strepilo nad malim borcem koji je na kraju ipak otišao na bolji svijet. Nek ti dragi Bog da snage da iz ovog izađeš još jača




Maya_K -> RE: Posljednji pozdrav malenom od naše cauchy (22.2.2016 6:56:15)

Žao mi je...iskreno saučešće [sm=smiley19.gif]




EEDITH -> RE: Posljednji pozdrav malenom od naše cauchy (22.2.2016 8:43:38)

Iskreno mi je žao ,jer znam kako ti je [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




muaaa -> RE: Posljednji pozdrav malenom od naše cauchy (22.2.2016 8:46:30)

Zao mi je[sm=smiley13.gif]




rose -> RE: Posljednji pozdrav malenom od naše cauchy (22.2.2016 8:54:57)

ne postoje rijeci utjehe za ovako nesto... porodici iskreno saucesce [sm=smiley13.gif]




veeseelaa -> RE: Posljednji pozdrav malenom od naše cauchy (22.2.2016 9:11:27)


molim Boga da ti da snagu za jutra koja dolaze .....
draga cauchy....




mala_sa -> RE: Posljednji pozdrav malenom od naše cauchy (22.2.2016 9:31:45)

Draga Cauchy zao mi je, pratila sam vasu borbu... neka ti dragi Bog podari snage za dalje [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




cauchy -> RE: Posljednji pozdrav malenom od naše cauchy (23.2.2016 12:17:48)

Drage moje... [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]

Hvala na riječima utjehe. Ja sam još uvijek u transu. Prvih dana sam plakala, vrištala od bola u momentu kada mi je mm javio. A kako dani prolaze, ne znam više šta osjećam. S jedne strane olakšanje, s druge neopisivu bol i prazninu. Ali Bog ima razlog zašto se ovo desilo. Nadam se da ću s vremenom biti bolje.

Mm i ja imamo malog anđela na nebu, da nas čuva.




Leena -> RE: Posljednji pozdrav malenom od naše cauchy (3.3.2016 9:21:02)

Draga cauchy... Vjerujem da je bol koju osjecas neopisiva i da jedna praznina zauvijek ostaje... Ali se nadam da ce vam Bog dati jos jednu bebicu, ovaj put zivu i zdravu da vam ispuni srca i bar djelic te praznine... Drzite se [sm=smiley27.gif]




mama3333 -> RE: Posljednji pozdrav malenom od naše cauchy (3.3.2016 9:33:25)

Draga cauchy sta da kazem sto vec zenice nisu rekle,zelim ti sto vise snage da ovo sve izdrzis i krenes dalje u nove pobjede,placi,vristi,radi sve sto ce ti olaksati i onda polako u novi pocetak..[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




SREĆNA -> RE: Posljednji pozdrav malenom od naše cauchy (3.3.2016 11:55:47)

[sm=smiley19.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




cauchy -> RE: Posljednji pozdrav malenom od naše cauchy (4.3.2016 11:08:14)

Ja sam još uvijek u nevjerici. Ponekad srce ne može da shvati, da prihvati, da bebe koju sam osjećala u utrobi, za koju sam se molila kad je bila u inkubatoru...da je više nema.
Ma razni me osjećaji okupiraju, iz dana u dan. Ponekad imam osjećaj kao da nisam ni bila trudna, ponekad držim ruku na stomaku i ne mogu da vjerujem da je kraj, da bebe više nema... Još nisam skupila snage i ne znam kako ću prvi put otići na mezar [sm=smiley13.gif][sm=smiley19.gif]
Izgubiti dijete je najveća bol koju majka može osjećati [sm=smiley19.gif]




irenaSA -> RE: Posljednji pozdrav malenom od naše cauchy (4.3.2016 11:24:06)

Draga, isto sam napisala jednoj našoj članici koja je prošle godine ostala bez bebe...
... i sama sa iskusila tvoju bol i tugu...ne postoje riječi koje bi te u ovom trenutku mogle utješiti...ja to znam..ali isto tako trebaš znati da vrijeme radi u tvoju korist i da ćeš jednoga jutra ustati umjesto sa suzama i neopisivom boli u grudima koja se podiže do grla i guši sa sjećanjem...svojim kulukom...Božijim određenjem...ja imam dvoje djece, živim normalno, radujem se životu i zabavljam se sa svojom dječicom, živim i dišem sa njima a mislila sam da to više nikada neću moći...da je sva radost nestala iz mojih očiju, srca, života...Kada sam se nekome htjela nasmijati u istom tom trenutku pomislila bih da ja nemam pravo na to...Trebalo je dugo vremena da prihvatim svoju bol ali sam uspjela..možda o tome ne govorim, možda za njega ne znaju, možda nije fizički sa nama ali moj prvi anđeo uvijek je u mom srcu i mojim mislima...
Budi jaka i hrabra žena kao što i svaka od nas pronađe ono iskonsko u sebi na kraju!




cauchy -> RE: Posljednji pozdrav malenom od naše cauchy (4.3.2016 12:57:53)

Draga IrenaSA, osjećam se upravo ovako kako si napisala, osjećam da nemam pravo da se nasmijem i svaki puta kada kada uspijem da to učinim, osjećam se krivom. Ne znam zašto se tako osjećam, zašto mislim da nemam pravo nastaviti sa životom bez mog malenog, zbunjena sam!

Hvala ti od srca što si podijelila svoje iskustvo; nadam se da ću i ja nastaviti dalje, da će se smanjiti ova grižnja savjesti. Nadam se da će mi Bog podariti zdravu bebicu da me utješi, da mi da snagu za dalje; ne da zamijeni mog Emraha, ne, to niko nikada neće moći...




irenaSA -> RE: Posljednji pozdrav malenom od naše cauchy (4.3.2016 13:03:05)

Vidjet ćeš kako život jedna vrata zatvori a druga otvori...kako se bol nagradi duplom srećom i radosti...[sm=smiley31.gif]




irenaSA -> RE: Posljednji pozdrav malenom od naše cauchy (4.3.2016 13:12:10)

Ja sam na isti dan 16.02. dobila svoju mazu i izgubila svoga sina...kada sam se, po povratku kući, prvi put pogledala u ogledalo vidjela sam neku drugu ženu u odrazu...u mojim očima je bilo nešto strašno...bol i gubitak promijeni čovjeka iz korjena..drugačije gledamo život, ljude, dan...postavljamo sasvim nove sisteme vrijednosti i prioriteta...primjećujemo i cijenimo stvari koje do tada nismo ni registrovali...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]