Zene vozaci (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Savjeti (za) domaćice



Poruka


pony2507 -> Zene vozaci (24.2.2016 0:01:57)

Stvarno ne znam gdje bih "smjestila" ovu temu [sm=zmeden.gif]

Da li vozite? Ako da , koliko dugo?
Kakivi ste vozaci?


Da krenem od sebe. Polozila sam cim mi je to zakonski bilo dozvoljeno. Vozim od svoje 18.god. Znaci poprilicno dug staz[sm=smiley36.gif]
Uvijek sam voljela da vozim,opustena sam za volanom i smatram se iskusnim i dobrim vozacem[sm=smiley1.gif]
Jedino ne volim u prisustvu MM voziti , uvijek ima neke zamjerke.
Napravim ponekad i po neki prekrsaj [sm=smiley9.gif]

A vi?




Galicia -> RE: Zene vozaci (24.2.2016 0:12:26)

Jel tebe neko placa da otvaras nove teme?

Koja je sljedeca? "Kojom rukom brisete pod"? [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Da vozim.
Vozim i druge.
Voze i mene
Hoces li sljedecu temu otvoriti sa "muski cistaci kupatila"?





pony2507 -> RE: Zene vozaci (24.2.2016 0:14:51)


IZVORNA PORUKA: Galicia

Jel tebe neko placa da otvaras nove teme?

Koja je sljedeca? "Kojom rukom brisete pod"? [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Da vozim.
Vozim i druge.
Voze i mene
Hoces li sljedecu temu otvoriti sa "muski cistaci kupatila"?






Hmmm
uzet cu prijedlog u razmatranje [sm=smiley1.gif]

Ako nista dobila sam inspiraciju za sljedecu novu temu [sm=smiley1.gif]




Galicia -> RE: Zene vozaci (24.2.2016 0:34:59)

A zasto zene vozaci? Malo neukusno.
Isto kao da zene ne trebaju voziti.


Moja tetka od skoro 70 godina vozi a da mladje ne voze. Jest da je polozila iz 13 put, ali nema veze. [sm=jezicek.gif]




pony2507 -> RE: Zene vozaci (24.2.2016 0:55:51)


IZVORNA PORUKA: Galicia

A zasto zene vozaci? Malo neukusno.
Isto kao da zene ne trebaju voziti.


Moja tetka od skoro 70 godina vozi a da mladje ne voze. Jest da je polozila iz 13 put, ali nema veze. [sm=jezicek.gif]



[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Cuj zasto.
Pa logicno-zato sto je pitanje upuceno zenama,da li i od kada voze.
Ne vidim nista neukusno ni u temi ni naslovu iste.




Galicia -> RE: Zene vozaci (24.2.2016 1:02:41)

A gdje vozis? [sm=jezicek.gif]




pony2507 -> RE: Zene vozaci (24.2.2016 1:21:31)


IZVORNA PORUKA: Galicia

A gdje vozis? [sm=jezicek.gif]



Trenutno Centrotrans na relaciji : Dobrinja-Vijecnica.




salmy -> RE: Zene vozaci (24.2.2016 7:57:01)

Imamo ovu temu..




Skvo RR -> RE: Zene vozaci (24.2.2016 12:26:36)

IZVORNA PORUKA: Galicia

Jel tebe neko placa da otvaras nove teme?

Koja je sljedeca? "Kojom rukom briset_e pod"? [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Da vozim.
Vozim i druge.
Voze i mene
Hoces li sljedecu temu otvoriti sa "muski cistaci kupatila"?



A ovo pise nadzorni organ za nove teme? Svako ima pravo da otvara nove teme, naravno bilo bi pozeljno da provjeri prvo da li tema vec postoji.

Imamo i ove teme slicne po sadrzaju, ali evo ovakva konkretno nema.

http://www.ringeraja.ba/forum/m_1480986/mpage_1/key_/tm.htm#1480986

http://www.ringeraja.ba/forum/m_184200/mpage_1/key_/tm.htm#184200

Ostavljam mogucnost da sam kao global moderator propustila ako vec ovakva tema postoji, ali ce nadlezni moderator za ovaj pdf svakako to provjeriti, do tada slobodno pisite.

LP







Skvo RR -> RE: Zene vozaci (24.2.2016 12:29:19)


IZVORNA PORUKA: pony2507

Stvarno ne znam gdje bih "smjestila" ovu temu [sm=zmeden.gif]

Da li vozite? Ako da , koliko dugo?
Kakivi ste vozaci?


Da krenem od sebe. Polozila sam cim mi je to zakonski bilo dozvoljeno. Vozim od svoje 18.god. Znaci poprilicno dug staz[sm=smiley36.gif]
Uvijek sam voljela da vozim,opustena sam za volanom i smatram se iskusnim i dobrim vozacem[sm=smiley1.gif]
Jedino ne volim u prisustvu MM voziti , uvijek ima neke zamjerke.
Napravim ponekad i po neki prekrsaj [sm=smiley9.gif]

A vi?


Vozim, ja nisam tako opustena...sa kvacilom...[sm=jezicek.gif]..uglavnom silom prilika vozim iskljucivo automatik automobile. MM-a bez problema vozim, iako rijetko smo skupa u automobilu, svako svoje zaduzi i eto...[sm=smiley1.gif]




M kao Mama -> RE: Zene vozaci (24.2.2016 12:39:26)

položila prije 12 godina, vozim, vozim sebe, muža, djecu, krompir, koga stignem i kome treba, ne žale se, hahahahahah,

danas to više nije nužda to je prijeka potreba, pogotovo za ženu, djeca, i sve obaveze većinom padaju na njena leđa, tako da žena treba da vozi.




ladyblue RR -> RE: Zene vozaci (24.2.2016 12:44:58)


IZVORNA PORUKA: Galicia

A zasto zene vozaci? Malo neukusno.
Isto kao da zene ne trebaju voziti.


Moja tetka od skoro 70 godina vozi a da mladje ne voze. Jest da je polozila iz 13 put, ali nema veze. [sm=jezicek.gif]


moja mama ima 65 godina i vozi od svoje 18. i dan danas odveze npr. do Beča i vrati se bez problema.

a ja....ja vozim više od 20 godina....imam u rikverc pređenih više nego neki naprijed [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




magicalani -> RE: Zene vozaci (24.2.2016 13:26:01)

Vozim 10 godina otprilike. Treba mi, a i volim...nekad me najbolje opusti voznja. Ne vjerujem takodjer da ce iko za sebe reci da lose vozi. Mislim da je mnogim zenama prpblem strah i pritisak koji im se pravi, posebno pri parkiranju na skucene prostore. Sve je to praksa. Da vidite vi kolisna je nama garaza naspram auta.[sm=smiley36.gif]




salmy -> RE: Zene vozaci (24.2.2016 13:29:23)

Meni je gore bit suvozac😁sta radim kocim ...bila sam rahat kad nisam polozila....a to je bilo prije 10 god...joj zar ima toliko..a promjenila sam auta dosta....prva voznja tz cady nov sa najlonima..uhhhh bilo gutavo bas bas..snijeg karaula i lukas u pozadino😊




ziel -> RE: Zene vozaci (24.2.2016 15:52:48)

Ja sam vozac vec 7 god. smatram se dobrim vozacem, cak i mnogo boljim od mnogih muskaraca. Presla sam hiljade kilometara sa raznim vozilima. Takodje, ne volim voziti u prisustvu mm-a jer mi vjecito nesto prigovara, a ja to ne volim, jer sigurna sam u sebe dok sam za volanom i nema ko sta da mi prigovara. E , ono sto ne mogu kontrolisati su drugi vozaci koji mene mogu udariti, naravno, ali to je druga prica. [sm=smiley2.gif]




muaaa -> RE: Zene vozaci (24.2.2016 18:53:54)

Od svega imam samo naziv zena....imam vozacku ali ne vozim,vozaju me




teacher75 -> RE: Zene vozaci (24.2.2016 19:01:24)


IZVORNA PORUKA: muaaa

Od svega imam samo naziv zena....imam vozacku ali ne vozim,vozaju me

potpis[sm=smiley36.gif]




bebaa -> RE: Zene vozaci (24.2.2016 23:46:53)

ja nisam vozač ali imam svog vozača....
nekada je mm a nekada anonimus iz trole Dobrinja-Trg Austrije....
kao suvozač sam mirna,ne zvocam...nekada vrisnem pa ako se i nije kontao prepasti prepadne se....cipele derem kao i vozač haman,kočim i izliza sav tepih pod nogama pa mi mm nabavio gumene patosnice,duša draga....valjda da ne kupuje nove cipele,šta li....
inače nisam vozač jer imam strašnu fobiju...ja kad vidim da prema nama ide šleper ili autobus,umrem 3x i proučim sve što znam...za svaki slučaj....




loptica7 -> RE: Zene vozaci (25.2.2016 6:03:36)

Vozac sam vec gotovo 15 god. Položila s 18 i ne bih vozačku dala ni zašto...
Vozim svakoga, a mm ne smije progovoriti na moju vožnju, jer pravi vise pogresaka od mene na koje mu ja ukazem, tako da šuti.
I da kad sam ja položila, tata je zahtjevao da znam promijeniti gumu, pogledati ima li dovoljno ulja, vodi i sl. sitnice. Smatrao je da to trebam znati...[sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]




koka i po -> RE: Zene vozaci (25.2.2016 7:21:59)


IZVORNA PORUKA: bebaa

ja nisam vozač ali imam svog vozača....
nekada je mm a nekada anonimus iz trole Dobrinja-Trg Austrije....
kao suvozač sam mirna,ne zvocam...nekada vrisnem pa ako se i nije kontao prepasti prepadne se....cipele derem kao i vozač haman,kočim i izliza sav tepih pod nogama pa mi mm nabavio gumene patosnice,duša draga....valjda da ne kupuje nove cipele,šta li....
inače nisam vozač jer imam strašnu fobiju...ja kad vidim da prema nama ide šleper ili autobus,umrem 3x i proučim sve što znam...za svaki slučaj....




joj bebo[sm=smiley36.gif]


ne vozim...mene vozaju[sm=smiley1.gif]




Mirkica -> RE: Zene vozaci (25.2.2016 9:20:51)

kad smo kod vozacke ja je vala nemam ali je radim ne volim je nikako radije da me voze al nuzda natjerala [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




pony2507 -> RE: Zene vozaci (25.2.2016 10:08:10)


IZVORNA PORUKA: loptica7

Vozac sam vec gotovo 15 god. Položila s 18 i ne bih vozačku dala ni zašto...
Vozim svakoga, a mm ne smije progovoriti na moju vožnju, jer pravi vise pogresaka od mene na koje mu ja ukazem, tako da šuti.
I da kad sam ja položila, tata je zahtjevao da znam promijeniti gumu, pogledati ima li dovoljno ulja, vodi i sl. sitnice. Smatrao je da to trebam znati...[sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]




[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za tatu !




Angelica -> RE: Zene vozaci (25.2.2016 10:09:07)

ja sam vozačica i po [sm=jezicek.gif], vozim na sreću a parkiram uz Boziju pomoć,
često se zabijem u ivičnjak prilikom parkiranja ali nisam još ogrebala vozilo [sm=jezicek.gif]




minie -> RE: Zene vozaci (26.2.2016 9:14:42)

I ja imama vozacku dozvolu vec 10 godina, od toga max 3 mjeseca iskustva (ukljucujuci i period obuke [sm=smiley36.gif])

Vozim kad moram i ugl prevezem se od tacke A do tacke B i nazad, najcesce se vracam uz brdo pa mi i nije bas veselo [sm=smiley36.gif]
Ugl sve odgadjam kupovinu automobila, ali ce se u skorije vrijeme def morati i to dogoditi i onda nema opravdanje za izvlacenje,




veeseelaa -> RE: Zene vozaci (27.2.2016 12:14:48)

Moja tetka od skoro 70 godina vozi a da mladje ne voze


i moja mama vozi, ima 70 godina
mi smo civilizirani ljudi




Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>