RE: Turske serije (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica >> Knjiga, film i muzika



Poruka


anitaa -> RE: Turske serije (17.3.2016 9:58:54)

Kad su se te serije pojavile u punom sjaju nisam ni pomišljala da ih gledam, pratile su ih moja baka i mama koja je tek otišla bila u penziju...ne volim taj žanr, nevezano za porijeklo serije, ali moram priznati da mi je jedna turska serija prirasla srcu : Kad lišće pada, počela se prikazivati kad sam rodila svoju prvu djevojčicu i znala sam je pogledati, valjda se na porodiljno lako bilo ufurati u taj neki slow motion...sjećam se i simbolike da je serija trajala skoro do njenog odlaska u vrtić...poslije kad su reprizirali nisam se više mogla ufurati u taj film...




irenaSA -> RE: Turske serije (17.3.2016 10:04:45)

[sm=smiley36.gif]
Slično iskustvo imam...inače nisam ljubitelj serijskih prikazivanja...a naročito španskih, indijskih, turskih..ali i ja sam kada sam 2009 trudna bila gledala Gumuš[sm=jezicek.gif] vjerovatno pod uticajem hormona...a nekada prije znala sam s mamom preltiti nekakvu Milagros..znam samo da opičena bila[sm=jezicek.gif]




anitaa -> RE: Turske serije (17.3.2016 10:24:30)

Haha Irena, dobra si, moguće je da su hormoni tu upleli svoje prste, dobro još i suze ne prolih zbog serije...sjećam se kad bih išla kod bake u posjetu i dođe joj jedna komšinica i tenta me da joj čitam titlovane npr. meksičke sapunice....to bi se komotno moglo licencirati kao metoda mučenja...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]