Sunecenje bebe (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


MamaSelma -> Sunecenje bebe (28.2.2016 21:06:19)

Kada ste vi osunetili svog malenog i sta mislite u kojem uzrastu je najbolje?Uopsteno vasa iskustva.Hvaaala




bejbibi -> RE: Sunecenje bebe (28.2.2016 22:42:41)

Mi smo sina osunetili sa 6,5 mj ......moj savjet je sto prije to bolje ..cak bih se usudila reci da je 6,5 mj kasno jer se plase nepoznatih,puzu pa se mogu povrijediti itd.kad su manji nema tog straha od povredjivanja ,zbog toga smatram da je bolje sto ranije :)) pa cak u prvom mj zivota :) ...daje im se lokalna anestezija ne boli ih nista a s druge str mali su da bilo sta znaju :) ...
Mi smo privatno osunetili u sarajevu..uzeli mu prvo krv da vide zgrusavanje i nakon pola data ga odveli u salu ..mi nismo smjeli uci ,samo hirurg i sestre..za pola sata bilo gotovo
Malo je plakao do auta ,pa se smirio i zaspao..kad je prvi put piskio zaplakao malo i to je bilo to :) odmah je mogao puzati ,bio veseo ..sutradan izvafili zavoj ..doduse tu smo malo stresali jer mu se zalijepio pa smo nazad kod dr i tamo mu skinuli ...malkice krvario par dana al redovno mazalai kantarionovo ulje i to je bilo to :))




Stranica: [1]